Голяма трудност се задава! Януарчето гърнето опознава!

  • 22 745
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 120
Еспа, честита да му е яслата на Сами. Сигурна съм, че ще се чувства отлично в такава невероятна обстановка HugПрекрасен избор според мен Simple Smile А стеб май сме почти съседки, аз съм в "Манастирски ливади", до бул. Бъкстон Peace
 Praynig Praynigс Петя всичко да е наред. Много  Hugза мама Гери Peace
Сисисту, бързо оздравяване. Поне няма да скучаеш пред компютъра Wink
Усмихната Сиси, надявам се Кало да е добре и да не се повтаря това, което си изживяла Naughty, но, ако все пак се случи- сложи го в колата и запали двигателя JoyМоже да иска да ходи на почивка детето и затова да реве така Sunglasses
Лорини, Честит празник на Катреина. Много е красива малката Simple SmileДа е жива и здрава Hug
Донии, много неприятно за загубеното портмоне. CryПожелавам ти да се намери някой добър човек и поне да ти върне документите, че то за парите е ясна работата Sick

МНОГО ХУБАВА ВЕЧЕР ОТ НАС  bouquet

# 736
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен!

Първо да благодаря на Дони за обясненитето за гасенето на клечки и да кажа, че съжалявам за портмонето. Дано да намериш документите някъде, примерно изхвърлени. Случвало ми се е нещо подобно и знам колко е неприятно. Като мисля за 100 неща едновременно така става...
Еспа, честита да му е яслата на Сами. Аз мисля да го гледат бабите до септември и да го запиша евентуално тогава на ясла, но мисля да се пробваме за държавната, пък ако не ни приемат ще му мисля.
На всички болнички бързо оздравяване!!! Дано със сладката Петя всичко е наред. Няма по-гадно нещо от това детето ти да е болничко.  Sad
Усмихната Сиси, надявам се Кало да е добре. Не се сърдя за критиката, но искам да поясня, че не отбивам, за да отида на тийм билдинга, а просто съвпаднаха събитията. Просто нямам вече достатъчно кърма и трябва на всяка цена да го науча да пие от шише, защото кранчето ще спре скоро. Така или иначе се отказах да ходя по ред причини.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 932
................................... заплата ми е 500 лв и ако ще я давам за ясла по - добре да си го гледам аз и да съм на минимална-както казва Бубченцето неблагородно завиждам на тези които имат повече пари Joyно такъв е живота.
Важното е да сме здрави и щастливи! Хубав ден от мен  bouquet
По въпроса за яслите - при всички случаи е по-добре детето да си се гледа от вкъщи , без значение дали майка му изкарва 500 или 1500 лв . Според мен дете на 1 г и няколко месеца още е безумно малко да се събира в детски колектив , бил той и с перфектния контрол за здравословно състояние . С първото ми дете се пънах да се връщам на работа , имахме си жена да гледа го гледа , но вкъщи . На 3 си тръгна на градина с песен , без рев сутрин . Сега смятам да си почина , да се наслаждавам да семейството си и на децата  , докато са малки и сладки все още  Joy  По-добре с малко пари за няколко години , но с доволни дечица .
Дони , кофти случка , наистина . Тази вечер и аз ще пийна едно ( щото вчера не четох и не видях какви нещастия са те сполетяли)
Да сме живи и здрави (по-скоро живи , щото колко здрави си отидоха  Joy)

# 738
  • Мнения: 656
Абе и аз искам да си стоя и да си гледам детето ако ще и докато се ожени  Crazy, ама трябва кредити да се плащат. И сметки също. И храна да се купува, че и дрехи... А само на заплатата на мъжо плюс 240-те лева, които ще ми дава държавата когато Кало стане на годинка нема да имаме всички тия "екстри". Даже и кредитите няма да можем да покриваме, какво остава за всичко останало. Баби тук нямаме, не можем и да извикаме, щото и те работят и не могат да си напуснат работите ей така да гледат внуче. Не ми се иска да взимам някаква си бабичка непозната да ми рови из нещата вкъщи, да няма контрол върху нея по отношение на това какво прави с детето ми, как го храни и т.н. докато ни няма вкъщи. Нямам познати с "изпитани" гледачки. И точно заради това, ща не ща, ще трябва да го пускам на ясла.

Babyboy, извинявай, не съм разбрала, че имаш проблеми с кърмата, и че заради това се чудиш как да го учиш на други начини. За мен нещата наистина изглеждаха така - празнува ми се, затова ще отбивам..  Rolling Eyes. А не може ли АМ в чашка?  newsm78 Или пък от тия със сламка?  newsm78 Или то е гъсто и трудно ще мине през сламката? Експериментирай  Peace. Опитите ми да науча Кало да пие вода от биберон се осуетиха. Същото стана и с тези да го науча да пие от чаша с накрайник. Обаче като почнах да му давам от чаша... Стой та гледай как се пие вода  Laughing. Верно, че доста отива по лигавника, но пък все нещо пие, че се и кефи Simple Smile.

Павлина, по този повод (за работното време на яслите де) и аз се ядосвам. Ами че то нормалното работно време за София е 9-18 ч. И на яслите е такова. Ами че как ще успея да си го взема в 18, като и аз тогава свършвам  #Cussing out. Дано шефчето даде зелена светлина да бачкам от 8 до 17 например, че да имам време да стигна да си прибера зверчето. Ааа, много съм несериозна, утре ще прозвъня и останалите ясли и ще си набележим няколко, които да огледаме.

Лорини, страхотна е Катерина!  Heart Eyes И това лилавкото много й ходи  Flutter Оххх, искам и аз момиченце да си го кипряяяя  Blush  Rolling Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 3 249

Дони , кофти случка , наистина . Тази вечер и аз ще пийна едно ( щото вчера не четох и не видях какви нещастия са те сполетяли)
Да сме живи и здрави (по-скоро живи , щото колко здрави си отидоха  Joy)
Ха наздраве Simple Smile
То и на мен ми се доработва вече, но както казва свеки - гледай си детето, после цял живот ще работиш. Не сме умрели гладни. Е, няма да тънем в лукс, но пък точно в момента дечицата са ни най-интересни...Днес ни в клин ни в ръкав моят син започна да пляска...Понеже като изяде яденето и аз му казвам браво и пляскам. Днес обаче само му викам бравооо и човека почна да си пляска. Колко му трябва на човек, за да е щастлив Hug
А и...мен не ме искат май много да се връщам на работа Cry
babyboy , ще успееш да го излъжеш -е, виж Копривата как преметна Аница  hahaha
Ели, ама и ти един каприз си имаш - уж Мартиновците не са такива - моя каквото му сложа това яде (мъж ми де Joy) Е как от кухнята готвено яде, а от мама не иска? Гого определено има афинитет към манджички пред пюретата.
Радостчо, Хриси ми е правил този номер 2 пъти. Винаги от превъзбуда. Първият път беше ден преди 1-я му РД бяхме на друг и той нали си ми е емоционален се превъзбуди...И втория беше пак след някаква емоция.
Сладурчестааа, споко бе човек Hug И аз като Пепи се вълнувам покрай първия ни рожденик - представям си на теб какво ти е. Стягате ли се за купона вече?
Еспа, честита му ясла на Сами - ще го сложим в класацията за пръв ученик  Joy
Хайде лека ви Фечер  Heart Eyes
Оххх, искам и аз момиченце да си го кипряяяя  Blush  Rolling Eyes
Ми те февруарките имат вече бремелинка.... Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. WinkТия дни не писах защото не си бях вкъщи. Много мило че ме питате да разкажа нещо за себе си. Живея в Италия от 6 г.. Запознах се с мъжа ми когато бях на 16 г.,а той на 22 г..Като завърших гимназия на 18 г., заживяхме заедно и след 2 г. решихме да си имаме бебе.И като станах на 20 се роди малкия Криси.От тогава живеем само за него.Знам че е банално да се каже, но 21 г. се чуствам най щастливата жена на света /с такъв прекрасен мъж и малкият ми принц/... GrinningСиСиТу оправи ли се? Praynig


Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 23:20 от nakri

# 741
  • Мнения: 309
Гери, какво става с милото Петенце? На ред ли е всичко? При всички положения ми се струва, че това, че няма да има операция, е добра новина...  Praynig

СиСиТу, Усмихната Сиси, стискам палци всичко да е отминало и да нямат проблеми дечицата.

Пепи Сладоледче, на мен ми пробиха ушите когато бях на 4 г. и не ми беше никакъв проблем. Мисля и с Рая горе-долу така да направя. При нас е наложително да е по-голяма и разумна, защото, какъвто ми е дивак, веднага ще започне да дърпа обичките. А и от инфекции ме е страх...Нама за къде да бързаме.

Дони, много съжалявам за случката. Случвало ми се е (докато бях бременна) и знам колко е неприятно. А и разправията с документите е още по-неприятна от загубата на парите... (На всяка цена поискай да ти блокират личните документи, за да не се правят злоупотреби с тях. По принцип са задължени да го направят, но при мен се бяха разсеяли Close)

За яслите - харесали сме за Рая ясла и още преди 7  месеца говорихме с директорката. Записването е на първия работен ден догодина. Ще ставаме рано/ няма да спим явно... Това ни е най-близката ясла, с добра репутация и държавна - № 46 "Мики Маус". Аз и сега от там взимам ДК и съм много доволна. Всички лелки там са медицински сестри. Пък и честно казано в нашия район нямаме голям избор  Sad. Остава да ни приемат. Плановете са баба и дядо да гледат Рая няколко месеца и от септември да я пуснем на ясла. Ако знаете само с какъв интерес от сега гледа децата... Иначе днес и Рая направи 6 крачки самичка, но аз съм максималистка и не го броя за прохождане още. Още й е по-лесно да пълзи. Нямаме никакво зъбче.

 Heart Eyes от нас и лека ви нощ!

# 742
  • Мнения: 641
Честита десета месечинка на Михаела и Габи.
Честито на всички именици!
Лорини, да ти е жива и здрава Катерина, много чаровна усмивка има

Гери, как сте? Как е сладкото Пете? Сами и праща много целувки Heart Eyes Hug. Ще чакам с нетърпение да се разпишеш и да пишеш как сте Hug
Момичета, благодаря ви за пожеланията към Сами за яслата
Сладурче, ти си се поболяла бе жена с тая работа, щом такива кошмари сънуваш.
Усмихнато, сигурна съм, че с Кало нещата са наред, дано не се повтаря вчерашната ви нощна одисея
За яслата да ти кажа, да си знаеш, ние заехме предпоследното свободно място в Лапину, така че може би ако се насочите на там трябва да побързате. За транспорта и работното време – аз си мислех, че може да говоря да карат детето и да го взимат от офиса, вместо аз да го карам, така ще спестя време от задръстването, но са си допълнителен разход тези пари за транспорта. Мисля, че транспорта може да се плаща ден за ден, т.е може един ден да ползваш, друг не, според ситуацията
Радостчо, не ми се е случвало това с повръщането, но ако беше сигурно много щях да се уплаша. Представям си колко си се притеснила. Как е днес малкото съкровище? А това за цената на детската градина в Лондон ме уби!
Любопитке, аз ако мога не бих работила изобщо. Ще народя 3-4 деца и ще си ги гледам.  Не ми липсва работата и кариера не гоня. Ужасно много ми тежи, че трябва да се върна на работа и да оставя Шушона на ясла, но това е положението. Свекървата работи, майка ми не е жива. И аз като Усмихнатото не искам жена в къщи да викам, а в яслата поне ще имам контрол над ситуацията, до колкото е възможно. Опитах се да спазаря с шефката да работя от вкъщи по-дълго време, но не ми се получи Confused
Ей, Дони, много лошо това с работата, но нали знаеш всяко зло за добро – ще намериш по-хубава. И Шушо днес ръкопляска по същата схема, щото аз пропуснах...хехе това бил страшне мотив - искат да се чувстват оценени  Grinning
nakri, много хубаво семейство сте
Катериче, честити ви ходещи крачета, нищо че ти не го признаваш за прохождане
Били-били, нещо се губи на последък  newsm78
Сиситу, как сте днес?

Хубава и спокойна вечер!  bouquet

# 743
  • Мнения: 56
Дони, Еспа мерси за отговорите! Охх, на нас нали ни е първото и като не сме се сблъсквали с подобни ситуации преди и се шашкаме. Предния път като се случи даже линейка викахме Sad Иначе, тя днеска си е добре, хапва си Grinning

Накри, много ви е мила историята! И сте големи сладури и тримата!

Лорини, честито на Катерина! Голяма е хубавица!

# 744

Общи условия

Активация на акаунт