Гука, не спира, АПРИЛчето сладко, за радост на мама и татко.

  • 20 293
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 541
качих едно клипче от телефона ми,с лошо качество е,но поне се вижда,утре ще кача по-хубаво  Wink
хоп

# 736
  • Мнения: 2 090
Да,Миме,наистина е така dance.И то купона тепърва започва Laughing Mr. Green.
Аз вече се любувам на един отдавна мечтан момент-постилам едно одеало на земята,в/у ламината(по средата на хола Crazy,щото още нямаме детска стая),махам всички мебели,слагам играчки,цопвам Анито седнала по средата и почва веселбата.Сашко отива при нея,играят си,дърпат си играчките,хилят си се,разбират си се някаk си и се радват един на друг.Много са интерсни,Анито тръгва да пълзи назад,като излезе от одеалото,Сашко идва да я ''изклюкари'' hahaha,и аз я завръщам обратно.Хич не ме и търсят иначе,ни единия,ни другия,кеф голям,мама ей така... ,хихихи Mr. Green.Ако не трябва да ядат,и да спят ще си играят цял ден,не знам дали и ще се сетят за друго.Много сладки.Като бях млада Laughing,и все още нямах дечица,си представях картинката точно така Heart Eyes.Сбъднатата ми мечта са ми тези двамцата Hug.

# 737
  • Мнения: 444
Aничка, лелеее, 3 дни разлика между Анито и Кико, пък гледай твойта мома к'ви ги върши! Shocked Браво на детето!
Цитат на: Мимето
Nanny а твоите момци са големи сладури малкия даже къдравелко, а?
Най-малко съм очаквала, че ще си имам къдраво детенце...идея си нямам на кой се е метнал, много му се радвам на масурчетата. Party

Деси, мдам, батковците и каките колкото пречат, толкова и помагат...Добре, че ми е Дани да го занимава, да го люля, иначе малкото диване само като види, че се изнизвам тихомълком от стаята и надава боен вик. Вечер задължително го целува за лека нощ, казва:"на батко слънчицето" и тем подобни, 'дето ги е чул от големите. До този момент агресия не съм видяла към бебо и спокойно ги оставям сами за кратко. Имам му доверие, дано и занапред толкова да се обичат!

Скоро и аз ще започна да постилям като теб нещо на земята, да играят двамата...ама Калин все още залита като е седнал, не пълзи.... Rolling Eyes То, като се замисля преди обяд седи в шезлонга, после поспива, след което в количката на разходка, после отново спи, става вечер и свекитата идвад да му се радват,т.е. гушкат го и той не остава дълго време в креватчето или на спалнята, където всъщност ще може да се научи да сяда, да се изправя и т.н. Ще се поправим... Naughty

# 738
  • Мнения: 541
Деси снимай ги някой път да ги видим  Wink толкова хубаво го описваш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 13
Деси страхотно си ги описала и аз така си фантазирам един ден да са Дидито и малкото  Heart Eyes

# 740
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, по-късно тази вечер ще пусна новата темичка, че сега се занимавам с една поръчка. ooooh!

Ще взема заглавието, предложено от Мимето. Peace

# 741
  • Мнения: 54
Чоки, мила, как успяваш да се справиш с всички: деца, кучета, мъж, гладене, пране, чистене, тържества, конкурси, теми пускаш, поръчки правиш, календари, колажи и още сто хиляди неща.......денонощието е само 24 часа... аз не правя и половината на тези неща и не успява да ми стигне времето...страшно съм дезорганизирана...нищо не мога да свърша напоследък...съжалявам, че съм пропуснала гласуването за вас...моля прати ми покана за сайта с календарите...а как стават доставките от този сайт....

Аничка, Жулиета,Деси, пратете ми линк за конкурса на лични, аз имам два телефона, ще ползвам и на мъжа ми и ще гласувам и за трите, само моля да пратите линкче, да не търся, че съм супер забутана тея дни...

Много сладки снимки сте напускали тея дни...много са ни хубави априлчетата....

Опитах се да намеря, къде бяхте обсъждали втечняването на кашите от кърмата и не го намерих, та ако може да преговорим - много ми се втечнява кашата, вие как я правите, аз се цедя и правя с кърма, ама малчо не ми харесва млякото с оризовата каша или така наречения от мен "сутляж",но пък ми е безумно да се цедя и да му давам кашата с АМ, а кърмата да я хвърлям...добавям и плодови пюрета да овкусявам, ама пак удрям на какмък, а днес му предложих елда на хип...бре не ще и не ще...
ние изкарахме грипа и успяхме да задържим положението само на хомеопатични и аз и той, но той отказа да яде всякака друга храна освен кърма, та бяхме цяла седмица само на кърма и се захранихме тази седмица отново с по няколко лъжички и сега сме пак едва на половин бурканче пюре....

Вери найс, абе не те ли притеснява сметаната в пюрето със спанак с нам кво и сметана...ква е тая сметана, нали не трябва такива млечни преди годинка...чудех се в магазина и първо исках да ви питам...
МАГИ САВОВА БЪДИ мНОГО МНОГО ЩАСТЛИВА!!!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Hug Hug Hug

# 742
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Е, това тотално съм го зарязала... Joy Joy Joy Напоследък вкъщи чистим само веднъж седмично, обикновено в неделя. Просто много ми идва да го върша сама, затова изчаквам почивните дни, за да го правим всички заедно!

Прати ми е-мейла си на ЛС, за да ти пратя покана. Peace

Пюре със спанак аз давам на Сънвал, но е много гъсто и Пипо не му е фен, затова го смесвам с друго пюре (днес с едно на Ам-ам).

Тъй като гледам, не ви се пише много тази вечер, сега ще копна само и ще пусна темата, а утре ще я оформя по-красива. Peace Да я правя ли коледна?! Най-любимото ми време от годината! newsm44

# 743
  • Мнения: 13
Chockolina страхотна си ако имаш възможност направи я коледна ако не здраве да е Peace

# 744

Общи условия

Активация на акаунт