Августови бебоци Тема 5

  • 26 919
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 98
Честита месечинка на Теодор на ra_iv

Благодаря ти за отговора  Hug

Яни каква е тая Властелинка Хонза и защо ти викат така?

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 09:31 от ganusha80

# 46
  • Мнения: 735
Здравейте!Да се запиша и май ще ходя да приспивам Валентин...

Да ви кажа вчера ходихме до село за пръв път.по настояване на мъжа ми.Свекитата празнуваха рожденните си дни снощи.Отидохме ние към 11 някъде.И това ми ти бебе само като се огледа че не си е в къщи такъв рев нададе...казвам ви никога не е ревял така!!!Беше страшно.Чак се захласваше.какво ли не го правех,даже отказа да суче.Чудо.И мъжо реши че е урочасан и ще го водим при една баба да му бае.А тя живее до моята баба.И така с ревящо бебе се натоварихме на колата и заминахме в бабини.Влязохме първо там.Милото се поуспокои и даже успях да го нахраня.Учудващо спря да реве!!!И останахме в бобини до 17.00.После,ща не ща,трябваше да ходим в свекито.Те вече гости посрещаха.Ама нали се сещате че ние не можем се наредим на масата,а си стояхме в стаята с бебето.Зълва ми ,нали сме скарани,не дойде племенника си да види поне....Абе,бях зарязана там да си стоя сама...А,за капак спря тока,и малчо пак се разплака.Този път успях да го успокоя с гърдата.После дойде тока и заедно с него и останалите гости.Добре,че дойде и лелята на моя мъж,че да постои при мене дами прави компания....Sad(((Тръгнахме си към 20.00 и малкия заспа в колата.Като стигнахме познайте какво се оказа-моя мъж забравил ключа за апартамента на село.Щото е много умен и не си взе неговия ключ,а заключи с моя.И като му казах да ми го даде в чантата,ми вика ми нали е в мене няма да се загуби.... #Cussing outИ...разби бравата за да можем да влезем.И сега сме с разбита врата,половината зее,затворена едва едва с веригата....Трябваше уж рано сутринта да я оправи,ама МАЙКА МУсе обади,че трябва да отиде до село за да докарат камиона с дървата (а уж той трябваше да ги посрещне тука) и аз си останах с разбита врата....Sad(((((((((((Много съм разочарована от него,момичета!!!!!От сутринта само плача....ще го убия накрая...Поне женския затвор се намира в Сливен,пак ще съм си наблизичко...(малко черен хумор). Cry Cry
Побърквам се вече..........
А да вметна-малкия яде като се прибрахме в 20.30 и заспа,после чак в 3.15 през нощта!Толкова беше  уморено,милото,от глупостите на баща си....

# 47
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Милата Славенка,не ти е лесно,щом човекът до теб не те разбира и не се съобразява с теб и твоите нужди.Дано всичко се оправи . Peace

# 48
  • Мнения: 735
Мерси,Тинче,за съчувствието.Ми какво да се прави като аз съм си завързала тоя камък на шията...Той по принцип няма нищо общо с това което ви разказвам за него.Не знам какво му стана обаче.Но в най-скоро време ще се разправям мнооооооооого сериозно и каквото сабя покаже...

А,Гануша,за Валстелинката Хонза си е цяла одисея..По-добре Янчето да ти разкаже. Mr. Green Joy

# 49
  • Мнения: 1 569
Гануша: ааа то дъъълга история, но после накратно ще ти отговоря  Laughing

Славенче : милата, много ми е мъчно за теб, че така не те разбира най-близкият ти човек!  Sad Hug  bouquet

Хайде, отивам на среща със сватята (Данчето, за който още не знае!  JoyHeart Eyes

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте и честито на ra_iv и бебчето и да разтат здравички   bouquet

slavena80 - я недай да плачеш, че ще ти спре кърмата. Горе главата, а ако имаш нужда да убиваш някого ще ти пратя моя да си изкараш нервите  Joy и мен рано, рано ме ядоса с едно изкаване, че аз съм запекла детето като си правя експерименти да сменям млякото... Twisted Evil
Момичета не си вземайте такова мляко Хип 2 ужасно запича  Naughty  ooooh!
Не сме имали никога проблеми с акането, но сега беше кошмарно. Чух го как се напъва в леглото и реших да му помогна, че от няколко часа се пъне малко и се откава. Добре, че се реших, защото беше като пластелин твърдо и без малко да си сцепи дупето милото  newsm45 Пак минаваме на Аптамил2 това мляко няма да го бъде, пък ще стикаме палци да не се обрива от него и това е  Praynig Сега докато се завърти млякото трябва да съм нащрек и да помагам, ако се налага  smile3518

# 51
  • Мнения: 485
Недей да се ядосваш , че наистина ще ти спре кърмата .Моята кърма така спря , че и ние малко с М имахме малко скандали и ...
Знам , че е много кофти когато най-близкия човек до теб нете разбира при мен е същото.И разговорите на мнооогооо сериозен тон никак непомонгнаха ... все едно говорих на стените .... #2gunfire


Аз да попитам нещичко не по темата ... Когато си с 2 фамилии нали няма значение коя фамилия представяш !

# 52
  • Мнения: 0
Hriseto - какво имаш предвид под 2 фамилии??? Първи и втори брак или с тире??? Но ако е това, което си мисля трябва да имаш и документ за идентичност на двете имена мисля, че се водеше или нещо такова. Тук поне много държат на моминско даже и по документи винаги те питат и отделно - "ако сте познати под друго име". Не съм запозната, само си спомням, че приятелка имаше подобен проблем тук и тя се чудеше. Попитай наистина компетентните органи.
Да питам в тоя смисъл мамите в чужбина - знаете ли дали има срок за записване на бебецата в Бг???

# 53
  • Мнения: 485
Омъжена съм и съм с тире .. запазила съм си моята фамилия + тази на съпруга ми...
Оправила съм си всички документи... 
Чак сега взема да ме хваща яд защо не си приех само неговата фамилия ами с тея тирета... докъто си напиша фамилията или докъто я произнеса отивт 5 часа ....  та мисълта ми беше дали мога да използвам само едната фамилия или на всякъде трябва и 2те

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 341
Хриси , може би зависи къде ще използваш фамилията си , но би трябвало да изписваш и двете.

Лидия, от колко дена е запечен Макси, че му помагаш при акане?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 341
Честит имен ден на всички именници! Днес е Архангел михаил! Нека ги закриля и им носи много здраве  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 0
Hriseto - според мен си пишеш двете с тирето,защото това си ти е новата фамилия. Нищо, че за теб си ти звучи съчетание от стара и нова на мъжа ти, но в комбинация е съвсем различна и би трябвало да е официално приетата навсякъде.
magare - по веднъж на ден ходи по принцип и вчера имаше само едно мъничко твърдо, но реших да го оставя защото той си ги брои по веднъж на 24 часа не веднъж през деня да речем. Смисъл, че няма точно определено време и час. Опитах се да му дам водичка, той не я обича, но и на всичкото отгоре и повърна като му я напъхах насила. Стана нервен ... ще се измъчидетето с моите смени на млека...направо ми иде да се  #2gunfire

# 57
  • Мнения: 485
 а ти защо му сменяш постоянно млякото ?
Ами аз знам че по-вече от 48ч. ако не ака едно дете тогава се води за запечено ! пробвай иначе с лактулоза

# 58
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Хайде да се похваля най-сетне с нашите снимки. Това е само част от фотосесията, разбира се.
Сега ще се върна да наваксам с четенето на темата.  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 569
Ох, че хубаво се разходихме със сватятаааа в Борисовата, даже и мъжете си запознахме, мнооо яко!  Heart Eyes Ние докато се хилосвахме пък мъниците спаха през цялото време  hahaha

Веси: супер снимкиии, браво! И ни екато станем на половин годинка жвот и здраве ще направим такава сесия Simple Smile

Хрисе: къде се захуби??

А за запека има много теории и най-вече зависи дали бебето е на кърма или АМ. Сега новите теории казват, че кърмените бебета можело да акат и по веднъж седмично и това не се водело запек, което според мен лично е абсурдно!  Shocked Аз си изаквам детето най-много на 5тия ден, пък който иска да чака 7-8 дни  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт