Августовски бебета - тема № 6

  • 26 903
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
Добър ден и от нас в новата тема!!

Честити месечинки!!!
bruni добре дошла!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 85
Хайде привет и от мен!
Не съм забравила колажа - даже е готов, но ми се струва, че има пропуснато бебче (да ме извини, който е - явно снимката е качена по-късно).
Та, който прави темата да ми пише на лични, за да пратя голямата снимка, че в снимка.бг я качва с някакъв негов си размер и не се чете.
За обща представа е това:

# 32
  • Мнения: 72
silvi.d колажа е станал много красив-суперрррррр Hug Благодаря, че се нае с тази сладурска задача Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 34
Честито остаряване на  Габриела(единствената дама днес), Кристиян на Nevnev,  Кристиян на мама NikiKris, Мартин и Емил ! И да си слушкате мамите, ей!!!
bruni  добре дошла!
 ще пиша после, сега ще гледам колажа Simple Smile

# 34
  • Мнения: 145
Silvi, браво супер е колажа...и моето е там, намерих го!
Айде от другата тема да ни е честит, голяма майсторка си, браво Hug
Иначе...голееми жеги ги даваха днес...ба, излъгаха ни ...нищо, ще го разкарвам по улиците, а не по хълмовете...
Приятен и усмихат ден и много пържени картофи..  bouquet

# 35
  • Мнения: 48
silvi.d колажа е страхотен Hug HugМного ми хареса  Hug

# 36
  • Мнения: 15
Силви,евалата мацко,колажа е супер Hug  bouquet
честити месечинки Габриела,Криси,Кристиян,Марти и Емо,да са живи и здрави и много послушни
да ви се похвала-Тонката вече самичак се обръща от гръб по корем и обратно,много съм щастлива,защото се бях притеснила,че нещо му има и не ще да се обръща,но ето че изненада мама вчера Hug

# 37
  • Мнения: 371
Здравейте мами,

ние сме добре ( пу-пу ) , не пиша много защото малката не спи по цял ден. Или ако спи дреме за 20-30 минутки и това е. По цял ден крещим и искаме на ръце, вече гръб не ми остана, а сме лекички 5500 кг. Shocked

За захранването аз започнах вече. не ми се искаше, но с това неядене нямаше накъде и сведох глава пред майка ми и педито. Та да ви кажа откакто почнахме пюретата детето хапва по-добре. Не знам на какво се дължи, но следващите хранения след пюрето са много настървени. Възможно ли е пюретата да раздвижват перисталтиката и за това да огладнява??? Така или иначе вече няма връщане назад

# 38
  • Мнения: 48
Джоана - Да пюретата увеличават перисталтиката и регулират стомахчето. Особенно морков, ябълка и тиква. Но незнам вие какво хапвате. Joy Joy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 341
Силви, да не си изпуснала моята бебка Деси? На пръв поглед не я виждам Simple Smile  Peace
Колажа е много хубав, на 5-ти ред от долу - нагоре едното бебче е с главата на долу обърнато  Laughing

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 297
silvi.d много хубав колаж! Имаш ли го във файл?
Дю, тук съм  Laughing Емито расте. Днес бяхме на консултация тежим 5600 и сме 58 см. Готвим се да идваме към Смолян  Wink
Напоследък ми е много трудно да измислям с какво да забавлявам Емито като не спи (а тя спи по малко по 20-30 мин.) Дайте някоя идейка, вие как се справяте?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 708
Колажът наистина е много сладък, аз така и не се натутих да пратя снимка.
Да съм се натутила навреме!
Но то снимането при нас става най-вече с телефон или с един Зенит с лента и докато прехвърлим или извадим снимките си трябва още време. Но поне вече имам някакви снимки на компютъра на бебо.

Мерси за пожеланията. Днес последно има температура сутринта, пък да видим. Днеска и двете докторици дето го гледаха казаха, че му е червено гърлото, та ще се борим с него с разни капки и т.н.
Взеха му и кръв, което ме устройваше, защото месец след раждането му беше нисичък хемоглобина. И сега е нисичък, та сигурно ще го изследват за желязо най-вероятно. Но не ми прилича да е анемичен, може нещо аз да съм с нисък кой знае.

Лили, Янче, той мъжо ми има страшен подход към децата. Даже по кварталните магазини ми го хвалят какъв татко бил, колко обяснявал и т.н. Но повече си общува с Ивайла, с бебо по-малко си говори  Wink
И е много търпелив, качество не особено присъщо за мен.

Гануша, дано си намерите нещо, но според мен сте се сетили твърде късно. Ние миналата година почнахме да търсим началото на октомври и сме прозвънили сигурно 100 обяви, всичко беше заето. Казаха ни, че още август почти всичко се резервирало. За свекърите - аз майка и татко им викам. Дълги години им казвах чичо и леля (бяхме гаджета), не вървеше изведнъж да почна по име например. Пречупи ми се езика първия път и нататък беше лесно.

Румик, браво на бебко.

Подкрепям Янчето за обръщането и останалото. Както каза Драганов - много майки се радват като им проходят рано бебетата. Бебето ще проходи, когато е готово за това. Ако е на годинка добре, ако е на годинка и половина - още по-добре.

Как сте с коледните украси и настроения?

# 42
  • София
  • Мнения: 85
Радвам се, че ви харесва  Laughing

всичко имам на файлчета, ама са още във psd формат за фотошоп. Мислех на jpg-та да ги направя и да ви ги кача да ги имате тези малките в рамките с Пух и сие.

Магаре те са по дата подредени и вие сте по средата на ред 3 отдолу-нагоре като гледаш. Пух държи едно гърне и се взира в Деси Wink

А това дето е надолу с главата е моето гардже - снимката е такава и я оствих нарочно - все така иска да го държа  Rolling Eyes

Сънчо дано бързо се излекувате. Пращам прегръдка за оздравяване  Hug

Чакам, който прави темата да ми пише, за да му изпратя голям формат на колажа и да си я украсим темичката.

Хайде викат ме!

# 43
  • Мнения: 105
Хайде и аз да се запиша в новата ни тема!Запис........ Laughing
Чеастито на всички месечинки!
Силви-евала,много е хубав колажа.Много са ни хубави бебоците Heart Eyes
Янче днес по-добре ли си(извинявай ако си писала как си,но не съм чела още)?
Ние за празниците ще сме си в Поморие с Митето,но нямам все още празнично настроение(винаги в последния момент се появява).
Аз също  не знам как да се обръщам към свекъра си(но в никакъв случай няма да е с татко),чакам да се обърне към мен и тогава му казвам нещо,ако не се обърне няма да му кажа нищо и така Mr. Green
Като ви чета,че сте захранили бебчетата си с пюре и на  мен ми се иска вече,но ще изчакам още малко.Представяк си колко ще е опулен  Shockedкато куса нещо друго различно от кърма Joy
Ами това е засега от мен.чао

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 341
Ееее Силви , знаех си аз , че има причина да е обърната снимката Joy мина ми през акъла ама викам, чакай да си кажа Simple Smile
Сега я видях и Деската , че е там, няма проблем....и да я нямаше не е станало кой знае какво  Peace

За Коледната украса - все още не сме украсили , мисля на Никулден , както всяка година да го направим. Този път даже искам да си купим ествествена елха, да замирише на Коледа  в къщи , както се казва.

Общи условия

Активация на акаунт