Първа думичка изрече МАРТенското ни човече

  • 24 663
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Dez честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти да бъдеш богинята в обятията на всичките ти мъже от семейството ти!!!

# 16
  • Мнения: 105
Привет и от нас в новата ни темичка Simple Smile Слънце, мерси   bouquet
От няколко дни само смогвам да изчета, но така и не сколасвам да пиша, не че има нещо ново де...
Алекс-мама, да ти е жив и здрав момъка и да стане най-доброто и кротко детенце за радост на мама  Hug
Дез, честит рожден ден! Бъди все така дейна, неуморна и кипяща от идеи! Весело изкарване на празника   bouquet
СЗА, честит племенник! Да расте здрав и послушен и много да ви радва!
Ели, честито за новата работа на мъж ти! Много успехи му желая. Моя мъж е още без работа и взех съвсем да се отчайвам.
Честито и на всички останали, които са имали поводи последните дни!
У нас ТВ също работи постоянно, но не съм забелязала Мария да се заглежда по него.
И да питам някой ще прави ли поръчка от MyToys?

# 17
  • Мнения: 305
Добър вечер момичета!

Мерси за хубавата темичка и за прекрасния колаж!  bouquet

Честит рожден ден на Дезидерата! Пожелавам и здраве и много семейно щастие!

Миналата седмица трябваше да водя Петя на консултации в сряда, но отложих! След една-две седмици като видя как ще са нещата ще я водя!И без това е само за мерене!

Петя гледа телевизия рядко, но забелязвам че напоследак се заглежда по рекламките!

Днес бях на фризьор, имам си чисто нови кичури и се чувствам супер освежена! Утре сме на сватба!

Хайде лека нощ, че след малко излизаме на кръчма!

# 18
  • София
  • Мнения: 1
 А-а-а-а! Първо ще се оплача, пък после другото.
 Днес не отидох на езда, уж да остана с Дъртия маймун да си видим очите. А той, моля ви се-е-е, отиде да се опитва да отваря някакъв сейф, дето така и не знам дали го отвори, щото съм толкова ядосана, че цял ден го немА... През това време Маминото златно се опита да гътне майка си от инфаркт. Той нали си лази вече из цялата къща и аз спрях да ходя непрекъснато след него, щото ми омръзна. И в един момент, както си ходеше, така замлъкна. Тръгвам аз да го търся и никъде не го виждам, а точно преди това ми се беше счуло, че някой влиза вкъщи, но станах и никого не видях. Ей, казвам ви три пъти обиколих на бегом апартамента и го викам, а той "гък" не казва. Реших, че някой е влязъл, скрил се е и го е откраднал, и е избягал. Щеше да ми се пръсне сърцето. Накрая на поредния вик, той все пак издаде някакъв звук, та го намерих зад вратата в хола. Знам, че идиотски реагирах, ама в паниката човек какво ли не помисля. И те така.
 Да не разказвам как се обличаме вече. Ще му направя някой клип и ако някой ми каже как се качват клипове, ще го пусна. Баба му вече вижда зор да го облече, а аз се боря с него като прасе с тиква. Абе... Е, поне ми образува достатъчно адреналин, за да оздравея.
 
Дез, честит рожден ден! Жива и здрава да си и много да те слушат разбойниците! Всъщност, трябва да те слушат, все пак си скорпионка. Laughing

СЗА, Илийчо ходи с чорапи с гумени точки, а сега му взехме и едни пантофи, пак с гумички отдолу.
И да ти е жив и здрав племенника!
Елвинг, като станеш на 40 ще спреш да се притесняваш за годините. И аз 30-те тежко ги преживях, а сега направо съм щастлива, че почти съм доживяла 40.

# 19
  • Мнения: 35
rossykv то стана импровизирано Blush Ама съм обещала следващия път като реша така да хвръкна до другия край на София да се обадя предварително, евентуално за някаква организация Rolling Eyes В този ред на мисли другата седмица пак ще съм в Сф, та може да измислим нещо (ама не обещавам, че все още незнам кога точно съм на училище Tired)

Дени тъкмо разглеждах сайта на My Toys, много се чудя за тоя уокър на Фишър Прайс. Там е с 20тина лева по-евтин та може да уредим Алек. Ти какво си си харесала?

# 20
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Верно сме симали рожденичка ooooh!
Dez, честит празник  bouquet Всичко най-хубаво ти пожелавам-здраве, любов, семейно щастие-всичко, което си пожелаеш. Надявам се да ти хареса тортата Grinning

Въх, Мънки, голям екшън Confused...
Отивам да домакинствам, че нали вечер ми засичат с хронометър времето пред компютъра Crossing Arms
Уфффф, че съм шматка ooooh! Слънце, baby Moni, благодаря Hug

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 20:10 от Есме Вихронрав

# 21
  • София
  • Мнения: 263
Дез, честит рожден ден!!! Много здраве, щастие и любов!!!


Мънки, ама че номер ти е погодил малкия! Аз като не виждам Мария само по затишието на звуците знам, че трябва да отивам да се карам.
Вили, хубаво че са ти се наредили нещата с некърменето...
Zora, честито разхубавяване и весела сватба!!!
За прегледа при мамолог питах една приятелка и се оказа много тъпо- с направление мога да отида само на прагледа с опипване. Хм-  аз мога да си го направя сама това!  Ехографа се заплаща Confused

# 22
  • Мнения: 64

Днес бях на фризьор, имам си чисто нови кичури и се чувствам супер освежена! Утре сме на сватба!



И аз от вчера съм с нов цвят и кичури.Но ми одраха кожата...лелее много скъпи станали тез услуги бе/ 75лв за подстригване,боядисване и кичури/ Излязох от салона ей така  #Crazy

Честит рожден ден на Дез!   bouquet

Лека нощ ви пожелавам сега!

# 23
  • Мнения: 10 028
Момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания, страхотната торта и парфюма! Много ме зарадвахте! Hug Hug Hug
Хайде една почерпка от мен!



Дилейн, честит рожден ден и на теб, много щастие и любов!  bouquet

Тоби от два дни вече сяда от пълзящо положение и казва "тата". И "мама" май казва, но само когато е гладен, и не съм сигурна дали не е "ам-ам". То ще си покаже.
СЗА, честит племеник, да ти е жив и здрав!
Ели, честито на мъжа ти, да е много доволен от новата работа!
Мънки, оздравявай бързо, пази си силите да тичаш след Илийчо!
  

# 24
  • Мнения: 361
Здравейте,

ЧРД на Дез!!! Ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!

Благодаря още веднъж за пожеланията за мъжлето.  Hug

Шуши13-  Praynig дано и вашия тати да си намери бързо работа.
за ТВто- ние гледаме, особено БейбиТВ и рекламите.
за консултациите- ние сме на 19 ноем., но смятам да се обадя на 18 на доки да я питам какво правим. До сега не ми се е налагало да чакам, тя обикновено ми дава някакъв час или началото на детската консултация или за края.

Наталия и Стилян са ок, в Пловдив са. Дребния има температура, но нищо сериозно.

Нашата принцеска е при свеки за първи път.

Хайде лека и мека от мен и  Hug

# 25
  • Мнения: 4 428
ДЕЗ, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Мерси за темичката  Hug

Аз минавам само по диагонал, че каката от вчера пипна въпросния грип  ooooh! Няма и нищо друго за сега, само дето е почти постоянно с Т 38-40  Tired Дано да не развие някакви усложнения и да опазим малката  Praynig
А от седмица не е на градина. Прихванала го е от детските площадки някъде  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 105
Вили, уолкарите и в Джъмбо са на добри цени. Гледах в темата за MyToys във форума и има доста идейки от мамите. Има дървени книжки по 5Е. Който не се е уредил с чувалче за зимата, ето едините се правят в БГ и някой мами директно от завода са си поръчали http://svoboda.my.contact.bg/otherbul.html , но не разбрах цени.

# 27
  • Мнения: 170
A добър вечер!

Simple Smile Много сте изписали пак бре!

Честит ден ден на Дез, да си жива и здрава и от любов да не се отървеш!
Честито на Алекс-мама за месечинката и на всички останали с поводи.

Мойто чудо от вчера е с лека температура, хрема и е супер крив. Свалихме Т-та, ама сополите много го мъчат. И киха много. Абе.. дано се оправи.
Веси- на вас как ви потвърдиха "въпросния грип"? Аз се обаждах на педи да и разкажа и каза само Панадол, Стеримар и ако не отмине хремата до 3 дни - Виброцил.

Вили - честито ви отбиване. Simple Smile Ако може така да се "честити" де  Embarassed
Мънки - тва си е направо ударна доза адреналин твойто бе! Лели, аз като знам каква съм паника, сигурно и аз щях да се газирам като тебе. Добре, че всичко е наред. Нали се заключвате бе хора? Simple Smile
Оки4: моя гинеколог м даде направление за мамография на млечна жлеза и ходих в 25ДКЦ в Младост - само 2.4лв ми взеха за таксата. НЕ се заплаща допълнително!  Peace
Аз бях писала преди за цените на Фризото, ама някой пак пита: варира от 9лв (тук в Бургас ми събраха погледа), до 10.8лв. В Кауфланд е 9.19лв. В Билла беше към 10.50 май  newsm78

Аз уж чета ама нещо губя концентрация. След малко качвам снимки в албума, та някой ако иска да гледа, да заповяда.

Айде лека на всички! Болните да оздравяват бъррррзичко!  Hug Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 794
Дез, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и много щастлива!

Есме, тортата е страхотна  Simple Smile Една мама от другата ни отчетна беше правила същата. Даже се чудя да не е нейната.  Simple Smile
Маймунке, Илийчо е номер 1, признала съм го. А това за вързастта е нелепо наистина  Embarassed , но бях свикнала с цифрата  2 отпред  Whistling , ама и с 3 ще се справя.  Crazy Simple Smile
Роска, радвам се много за вас!  Hug И Алекс напоследък папка по-добре, пу-пу. А на вашия тати едно голямо браво!  Peace
Веселина, да се оправя бързо каката!  Praynig

# 29
  • Варна
  • Мнения: 58
   Как си личи хубавото време, бързичко преглеждам темата вечер. Simple Smile
   Ния май най-сетне ще извади зъб, а аз съм в потрес от себе си и липсата на нерви, която проявявам тези няколко дни  Embarassed Горкото дете, не случи на майка Sad

   ДЕЗ, нашата майка - героиня, да си жива и здрава, всичките ти мъже също, да те радват, слушат, глезят и правят много горда и щастлива! Винаги се кефя на отношението към живота, което демонстрираш, давай все така   bouquet Hug 

   Ние сме на консултация на 22 или 24-ти чак, но ако положението е все още толкова зле, ще се обадя да  попитам и тогава ще реша. Нашата педиатърка по принцип  гледа да задели някакви дни и часове само за бебета, а и е близо до входа/изхода.
   Мънки, брррррр  Hug
   Есме, плийз, пасира ли го ядките и имаше ли ефект овесът? Че за утре същото си мисля да дам и аз. От няколко дни се каня. Simple Smile

   Честит племенник на СЗА (и аз се надявам един ден да разбера какво е), нови работи, зъби и т.н.  и всички болни да оздравяват.
Между другото, аз все си мислех, че си представям какво е да станеш майка, докато не видях Ния и не разбрах, че нищо не съм си представила. Та винаги съм се чудела какво ли му е на брат ми да е вуйчо. 

   А пък на мен последният РД с 2 ми беше много по-кофти от първия с 3  Embarassed

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 23:32 от Бухтa

Общи условия

Активация на акаунт