Февруарче скоро ще върви- вкъщи то със паяка лети.

  • 19 670
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 566
Здравейте,и аз да се включа с болни от семейството,аз,каката,таткото,само бебка се държи  Praynig и така да продължи и  да и се размине Praynig Praynig.На всички болнички бързо възстановяване Peace
Честито на всички празнуващи днес с пожелания да не се оттърват от здраве и винаги да са усмихнати.
Това вместо запис Wink

# 47
  • Мнения: 242
Здравейте!

Йоли,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛИЧКА Hug Много здраве и щастие ти желая!!!

# 48
  • Мнения: 173
Йоли, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ НА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!!!


Бързо оздравяване на всички болнички и дано да няма повече болни  Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 360
Йоли честит рожден ден,желая ти здраве,щастие и много любов.

И ние тази сутрин нещо не сме цъфнали и вързали,Мая ми покашля,Любо го боли гърлото а мен яко ме цепи главата.
Хубав ден на всички до колкото може,и да оздравяват по-бързо болните.

# 50
  • София
  • Мнения: 66
Йоли,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Да си жива и здрава и много щастлива. На Дени нищо й няма, вече е забравила.. А мъжа ти дълго ще го помни този инцидент.. Взел си е поука, сигурна съм  Hug

Гея, според мен Мила няма да се разболее, нали й предаваш антитела с кърмата. Дано да съм права.

МОмичета, стискам палци всички да оздравеете по-бързо и без усложнения.  Praynig Praynig Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 311
Йоли, честит рожден ден, да си много здрава, щастлива и обичана!!!
Бързо оздравяване на всички болни!
Днес поне е слънчево.Чакам вече 9-месечната Мишка да се събуди и да излезем.

# 52
  • Мнения: 95
Йоли,честит рожден ден!Красив празник ти желая.

На всички болни деца,бързо да оздравяват Hug Hug Hug
Гея,мила много ти се събра,дано тази черна серия бързо мине Praynig

# 53
  • Мнения: 67
ЙОЛИ
Надявам се , че на Деничка нищо и няма, а колкото до мъжът ти , те и другите момичета са ти го казали - не го кори , случват се такива работи вярно трябвало е веднага да ти каже , но явно и той доста се е панирал Peace
ЧЕСТИТ МЕСЕЧИНКА НА МИШЕТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ БЕБЕШОРИ
Алхимиче всеки път като пуснеш снимка с такива сухи цветя и очите ми стават ей така Shocked, много красиво беее .  bouquet
Хетера само зъби го мъчат Никола, защо не вземеш някаква пастичка да го мажеш.Аз така бях забравила да му взема за село пастата и то точно когато реши да му избива горно зъбче добре че една съседка преди това ми беше казала да му мажа венците със сок от червен лук  , та така спасихме положението .Също така когато започне много да плаче от болка давам и малко Панадол Wink

# 54
  • Мнения: 356
Наде,съболезнования за нелепата смърт на приятелката ти!

Ганич,направо не мога да си представя какво ти е вече след толкова нерви,притеснения и след тази диагноза.А и си почнала да се разболяваш  Sad Желая ви бързо възстановяване на теб,на Алекс и дано Мила и мъжа ти да ги подмине грипа  Praynig Успяхте ли да намерите Тамифлу или Реленца?
Момичета,на всички болни малки и големи желая бързо оздравяване!И дано вече грипа да се одръпне,че направо  #2gunfire

Йоли,честит рожден ден!

# 55
  • София
  • Мнения: 23
Йоли, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и обичана!

Много е неприятно с толкова много болни в темата - от сърце ви пожелавам бързо оздравяване  Hug Hug Hug. Дано да няма повече болни  Praynig Аз гледам да се пазим и да не ходим при много хора, но за сметка на това свеки пътува ВСЕКИ ДЕН по 3-4 часа С ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ и само се моля да не ни донесе нещо, че  #2gunfire, но няма намерение да спира, че имала още работа по вилата ...
Аз в последно време много съм яхнала метлата /най-вече на тема свеки/ и не ми се пише. Знам, че моето на фона на болните деца са бели кахъри, но просто много ми идва вече  #Cussing out Освен това ремонтите около нас не свършват /в момента бръмчат поне 5 машини/  #2gunfire, а ние, колкото и да излизаме, не можем вече по цял ден да сме на разходка  Sad.
И съвсем тихичко да се похваля, че последните 2 нощи Емо спа малко по-добре - между 12,30 и 5/6ч. не се е будил - дано да има светлина в тунела. От 2-3 дена му давам редовно Дентокинд и се надявам да му помага и да го успокоява, защото бях забравила за сън повече от 2-3ч накуп.

# 56
  • Мнения: 17
Хайде малко за разведряване сега  Wink
Коте у вас сигурно е така + още един брой де, а ако бройм и големия Венци  ooooh!

А тука малко закачка за Алхимикови и всички останали, който с нетърпение чакат да видят  EFP
 хаиде действайте де  gydi
 Толо , да ти напомним малко за професията

 и внимавай с рекламните табелки за новия кабинет  smile3532
 

# 57
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,

Йоли, честит рожден ден, Пожелавам ти много щастие, разбирателство и любов в семейството, а защо не и скоро да се завърнете в България  Hug


При нас няма нищо ново и интересно. Днес е хубаво и слънчево времето и смятам да пощъкаме малко навън, че два дни не бяхме мърдали.
Дойде ни и уолкъра на Чико. Довечера като го сглобим ще дам отчет дали се е харесал на Йоан.
В понеделник си чакам и столчето за кола, дано сме случили с покупката.

Марина беше питала за диска с песнички. На мен много ми харесват, даже снощи си ги бяхме пуснали докато преспивахме Йоан. Благодаря още веднъж за жеста.  Hug

# 58
  • Мнения: 239
Добър ден, момичета!
Ние днес пак късно се излюпихме, но това е логично, щом легнахме в 1ч. Плами вече е добре, аз също се чувствам долу-горе във форма. Стискаме палци на всички болнички бързо да се възстановяват!  Praynig Praynig Praynig И повече никакви болести!
Момичета, пишете как сте и как са мъничетата, че ви мислим! Hug

Йоли, и от нас с Плами пожелания за много здраве, усмихнати дни и страстни нощи!



Слънчев ден на всички!

# 59
  • Мнения: 80
Честита месечинка на празнуващите днес.
Ние свършихме за днес с разходката, че много се раздуха и мишката спа през цялото време и в момента в който влезнахме в къщи отвори очите, готова за подвизи.
Чудя се още, но май ще спирам с държавната кухня, много хора на едно място и едно малко затворено помещение, а и дечица с тях, кое кашля, кое с хрема, но много се притеснявам за малката.
Да си призная  Embarassed, току що изядох половин шоколад, не ми се беше случвало от месеци, но от вчера ми се яде. Embarassed  Embarassed Embarassed
Гея, дано Алекс да е по-добре, а и ти също.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт