Юлска мама чака с нетърпение сърчице да чуе с умиление. Teма No 2

  • 17 402
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Сигурно е много хубаво да чакаш близнаци - дано докрай са си добре дечицата! Аз пък малко се бях попритеснила с втората бременност да не ми се паднат две, че какво щях да правя - не знам. Слава богу едно е - да е живо и здраво само! Може би с първа бременност е много готино, но като имаш вече едно дете и на мен лично знам, че щяха да ми дойдат много. А пък всяко си иска своето. Аз и сега се притеснявам един ден като дойде беба каката да не я пренебрегвам без да искам, че тя каква ми е глезана и ми е все до полата. Много ще страда.

# 46
  • Мнения: 11
murzel,а аз тайно се надявам да са две..  Winkмакар че моята беба е едва на 6 месеца и още две сигурно ще ми е трудно,но все пак нали децата са най-голямата радост..така че колкото повече,толкова повече  Grinning

# 47
  • Мнения: 293
Е така вече е друго нещо със списъче и всичко  Party Енна, не съм искала да те засегна, просто чаках новата тема със списъка отдавна, на мен така ми е доста по-удобно да следя много от нещата които сега са на първа страница. Благодаря че се погрижи да сложиш нещата!
Сега да ви разкажа какви преживявания бяха вчера. Отидох на поредния преглед, който бе по-скоро да говорим за резултатите от изследванията. Бях заедно с мъжа ми и тайничко се надявах да видя сърчице, въпреки че календара показваше 5с6д. За съжаление трябваше да се уточнят някой неща с осигуровката и чакахме да изпратят определени документи по факса. Те се забавиха с документите и дойде време мъжа ми да тръгва за работа. Бяхме избрали нарочно ранен час за да сме заедно, но уви не се получи този път. Той тръгна е мен ме почнаха с поредните изследвания, пак кръв, този път бая ми взеха, едвам станах от стола после  Crazy Лекарката ме извика и й обясних за прокървяването и т.н., прегледа ме отново с вагиналния... Точица е пораснала невероятно много  Heart Eyes за 6 дена е станала 2 пъти по-голяма. Сега сме 1,8 см  Heart Eyes Помолих лекарката да увеличи изображението евентуално да хванем сърчице. Затаихме дъх и двете и ....малка бяла точица започна да тупка  Heart Eyes Момичета толкова бях щастлива, разплаках се на момента. Не можахме да хванем ударите за минута, тъй като много трудно хванахме сърчицето, но важното е че го видяхме. Увеличи ми магнезия двойно и започвам и витамини. Единствено съжалих че мъжа ми не беше там, но му се обадих веднага като излязох. Толкова се зарадва милия, аз му разказах всичко, а той само повтаряше я пак кажи за сърчицето  Heart Eyes В последствие видях на снимката че според размерите на Точица вчера сме били в 7с0д  Shocked сяла седмица напред. За съжаление го установих вече, когато си бях тръгнала от кабинета, но следващия път ще говорим дали да изместим термина.
Ох стана много дълго, съжалявам  Blush просто такива емоции преживях вчера че нямаше как да не ви споделя!

# 48
  • Мнения: 682
Прекрасни новини, колко много сърчица Heart Eyes Heart Eyes
Радвам се, момичета.
И близначета си имаме.Аз също искам близнаци, ама каквото Бог рече.
С нетърпение чакам следващия преглед, сега се вълнувам с вас.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 18 038
А кога най-рано може да се разбере дали са близнаци?

# 50
  • София
  • Мнения: 272
Siiu, браво на вас  Hug
п.с. не съм се засегнала  Peace това са дреболии  Peace
довечера ще обновя списъчето

# 51
  • Мнения: 181
 Grinningето ме и мен тук още в началото на седмицата разбрахме, че нашето сърчице вече тупка само където доки каза че е малко бебчо с две седмици и малко се притесних Sad

# 52
  • Мнения: 925
Браво на всички мами за сърчицата!
Малечка, честити близначета! Всичко ще е наред до края!  Peace
На мен днес също ми е много лошо, повече от обикновено  Confused Къщата е кочина, но поне с детето успяхме да излезем за 2-3 чАса навън, на въздух. Така и на мен ми е по-добре, нищо, че се налага постоянно да тичам след него Simple Smile

# 53
  • Мнения: 137
Момичета днес бях пак на преглед и най-накрая видях плодно сакче,супер доволна съм и вече съм спокойна:)


PP: Като се корегира списъчето, може да ме сложите  при неуточнените термини:)

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 17:45 от Myst

# 54
  • Мнения: 181
 Laughingмного се радвам за всички вас мами чули малките сърчица- аз днес съм със страшни болки в кръста ужас Cryима ли още някой с такъв проблем -в къщи на легло  Confused

# 55
  • Мнения: 628
Прияет и браво на всички, видели и чули сърчица!
 
МалечКа, при трансфера колко оплодени яйцеклетки ти прехвърлиха - 2 или 3? Сори за любопитството, и аз съм с ин витро и затова разпитвам.

Аз днес минах през "градската" докторка, та ме мери, записа, описа, пусна ми за всеки месец кръв и урина, прегледа ме и ще чака дата/термин от ехото другата седмица. Светна ме, че благодарение на хормоните ми е голям корема, не от бебето все още. Каза да ям каквото ми се яде, бе да се насилвам- каза "ако искаш яж кисели краставици и пий оцет, организма сам посочва от какво има нужда сега. Много съм доволна! Обаче ми тежи това чакане на ехографа...ще изкукам до другата седмица, така се притеснявам дали е наред...
Хубава вечер мили мами!

# 56
  • Мнения: X
Чудесно е, че темата се напълни с толкова хубави новини и толкова положителни емоции!  Hug
Честито на всички мамчета, които са видяли плодното сакче (или сакчета) или са чули сърчице. Дано скоро всички се отчетем с такива хубави новини!

# 57
  • Мнения: 628
А кога най-рано може да се разбере дали са близнаци?

Още на първия ехограф ще видят дали е само или с другарче  Hug

# 58
  • софия
  • Мнения: 3
Здравейте момичета:)))Аз съм новичка тук,но чета отдавна форума и много ми помогна още по време на опитите за забременяване(на 27г.съм).В момента съм в края на 6-та седмица.Не очаквахме с таткото да стане от втория път,даже бях сигурна че ще ми дойде,но всичко е Божа работа:)))Ходих на лекар веднъж,видя се малката точица,че си е в матката и другия четвъртък пак съм там.доктора каза,4е трябва да се види ембрионче тогава.Другия петък влизам в 8-ма седмица според скромните ми изчисления.Надявам се,че всичко ще бъде наред,като цяло се чувствам добре,нямам никакво кървене или зацапване,само малко ми се гади вечер и рязко се изморявам.Радвам се,че има и други като мен.Поздравявам всички и се надявам да си помагаме:))))

# 59
  • Мнения: X
Сетих се да питам нещо. Като постоянно става въпрос как трябва да си почиваме, почнах да се чудя не е ли по някакъв начин опасно, ако дълго време стоим прави? Предполагам, че не съм единствената, на която се налага да стои права на работа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт