Полът вече го разбираме, МАРТенските имена подбираме (25)

  • 18 119
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
CARMEN, добре дошла и много лека и красива бременност ти желая Hug
Mamma, честити розови гащи   bouquet Срамежлива ще ви е момата Simple Smile Успех на прегледа при доц. Томова Peace
Слънчева неделя на всички мамита  bouquet

# 46
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейт мамчета HugСамо минавам да ви нагледам и отивам пак да чистя.
Добре дошли на новите мами.
Mamma добре дошла в розовия отбор Hug
Момичета желая ви една приятна слънчева неделя.4елси приятно  изкарване на гостито,ей и внимавай с питиетата,да си нямаме двама пийнали юнака март месец Mr. Green
Айде чао от мен   love001

# 47
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,
 Аз докато ви изчета в едната тема, вие вече сте отворили нова. Но така е ...
На мен можете да ми зачислите едни розови гащи засега Simple Smile  stork-girl (Доктора се изрази така "май не е момче, защото не виждам характерните атрибути. А и малко се е скрило човечето"). За мен е по-важно да е добре всичко... а момче или момиче - какво значение има Simple Smile
Днес ви пожелавам да се радвате на хубавото време и да не стоите много пред компютрите. (Все пак това ще ни е основното занимание в студените зимни дни) Simple Smile
Щастливо хубавеене (дебелеене) на всички Simple Smile

# 48
  • Мнения: 68
ами здравеите от мен.цяяяла нощ не съм спала въпреки че накарах мама да спи при мен(не ми се смеите Embarassed)просто затворех ли очи и о ужас....
феникс ами права си,ама я кои да се сети че така ще стане след дъжд качулка,ама вече няма да гледам Naughty в никакъв случаи.
мамма честити розови гащета Hugдобре дошла на новата мама в нашата компаниика
челси приятно изкарване на р.д.
красив и слънчев ден ви пожелавам  bouquet

# 49
  • Мнения: 15
Mamma, благодаря  Hug за сините гащи, а на теб честити розови!

# 50
  • Мнения: 73
Благодаря на всички от сърце за топлото посрещане   bouquet И също на Mamma Администратор за включването ни в мартенския списък. Леле колко рано ставате в неделя! Embarassed

4elsy, много се радвам да срещна и мама, която е в Англия! Simple Smile Аз живея в едно градче до Brighton, на южния бряг, но през последните 4 години съм работила в твоя град Guildford Simple Smile Guildford е на 60 км от нас затова спрях работа рано, за да не шофирам бременна по 3 часа общо на ден особено през зимата. Ти в Англия ли ще раждаш? Аз досега съм имала само неприятности с некомпетентни доктори тук, и затова съм се зарекла да не раждам тук. Освен ако нещо сериозно не промени намерението ми, но не виждам какво може да е то. Може просто да имам лош късмет с тия доктори, но когато ми трябва сериозен доктор, винаги се връщам до Бг. А и родителите ми не могат да дойдат тук по разни причини, и няма кой да ми помага като се роди бебето. Затова ще ми е по-добре да се върна за няколко месеца. Само таткото трябва да прави тегели от тук до София да ни вижда, но предполагам, че нещата ще се наредят някак си.

Мислех, че Bio Oil го има в България, може би трябва да си взема оттук за после, защото ми се струва добро мазило. Иначе от третия месец съм си купила пакетче мас, но така си седи в хладилника чисто ново, не съм го пробвала. От майка ми знам, че се е мазала с мас и няма стрии от бременностите си, но някак си все не мога да се реша да се намажа с маста.

Желая ви весела неделя!  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 47
Аз също се събудих много рано - към 4!!Не знам дали защото милото беше забравил телевизора или ми се ходеше да 00,обаче

Много време не можех да заспя и се усетих че си мисля само за беб4о,представих си го мом4енце на 2,3 годинки ,представих си ни на местата ,на които си ходим с татко му но и заедно с него,стана ми толкова мило и реших че нямам търпени да проговори и проходи и т.н.,голям купон ще бъде!После реших че съм луда и че трябва да се съсредоточа в други работи че постоянно се усещам през деня че се "замечтавам" ... newsm32 Two Hearts

# 52
  • Мнения: 940
Добро утро,на ранобудните!Аз съм станала в 6,30 smile3515

да разбирам, че не съм единственият бухал, който се оцъкля по никое време и не може повече да заспи  Mr. Green  Hug  Hug

# 53
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Запис,отивам да 4ета.

# 54
  • Мнения: 723
мОМИЧЕТА, ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ТЕЗИ ОТ ВАС,КОИТО ПЪТУВАТ В ЧУЖБИНА И СИ ПРАВЯТ здравна застраховка или  международна здравна карта,кое от двете е за предпочитане и какъв е редът за издаването им
Благодаря ви предварително  bouquet

# 55
  • Мнения: 307
Записвам се в темата и отивам да чета последните 5 страници от старата.
Рика, нямам обяснение защо са ти взели парите. Все пак е държавна болница, а и ти не отиваш, защото си решила да се разходиш. Както и да е , важното е , че всичко е наред. Като ти се оправи стомаха наблягай на плодове, за да си възвърнеш силите.
Carmen, Добре Дошла! Много хубави емоции ти пожелавам през цялата бременност и естествено тук в мартенската тема.

# 56
# 57
  • Мнения: 3 420
Аз пак нещо не съм в час. Нали от 22 г.с. се води 6 месец.По тази логика  аз влезнах в 6 месец на 21.11 .Т.е. на 22.12 - 7ми месец ;22.01 - 8ми месец ;22.02 - 9ти месец...а термина ми е чак на 27 ми март...аз ли нещо не смятам като хората  Shocked newsm78 Tired

# 58
  • Мнения: 365
Аз пак нещо не съм в час. Нали от 22 г.с. се води 6 месец.По тази логика  аз влезнах в 6 месец на 21.11 .Т.е. на 22.12 - 7ми месец ;22.01 - 8ми месец ;22.02 - 9ти месец...а термина ми е чак на 27 ми март...аз ли нещо не смятам като хората  Shocked newsm78 Tired
Аз мисля че щом терминът ти е на 27 значи всеки месец на 27 влизаш в месеца!Например на 27.11 влизаш в шести,на 27.12-седми и т.н.т. поне аз така си мисля че се изчислява! newsm78

# 59
  • Мнения: 3 420
Аз пак нещо не съм в час. Нали от 22 г.с. се води 6 месец.По тази логика  аз влезнах в 6 месец на 21.11 .Т.е. на 22.12 - 7ми месец ;22.01 - 8ми месец ;22.02 - 9ти месец...а термина ми е чак на 27 ми март...аз ли нещо не смятам като хората  Shocked newsm78 Tired
Аз мисля че щом терминът ти е на 27 значи всеки месец на 27 влизаш в месеца!Например на 27.11 влизаш в шести,на 27.12-седми и т.н.т. поне аз така си мисля че се изчислява! newsm78
Ми значи това календарче в началото на темата не е вярно  Mr. Green .Ама пак не се връзва- 9 месец 27ми февруари...ами до 27 ми март 10ти месец ухаа  Laughing Амма,че непросветена мама  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт