Февруарски гаджета отбрани в тази пъстра тема са събрани

  • 19 890
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Васи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива, здрава и много щастлива! Да те радват и слушат мъжете вкъщи!
 nbirthday   party023    bigdance2 

Ламтурниче, стиснати палци и от мен! Дано се оправят бързо двете принцеси!  Praynig

Бързо оздровяване и на останалите болнички!

Вчера срещата наистина беше доста импровизирана, но както винаги страхотна и зареждаща! А снимки няма ли?  Cry

Виви, Ема е такава сладурана-бузана, направо ми идва да я нацелувам! Много е сладка!  Hug

Виде, супер снимки! Много хубави сестри имаш, ама ти си най!   bouquet

И Заринка яде всичко и след като свърши бурканчето от 190 гр се сърди, гледа жално и вика "аммм,аммм"  hahaha , ама нямаааааааааа!

Дари, радвам се за нашите момичета! Пяха невероятно, а аз ревах като магаре  Embarassed , незнам защо, много се разчувствах!

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 22:02 от dideroncho

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Привет и от нас!

Васи, честит рожден ден! Много здраве, любов и разбирателство ти желая! И скоро една принцеса, млада си, поне още 2 дечица имаш време да родиш! Wink

Цвети, стискам силно палци да се подобряват вече нещата и да не се стига до болница!!! Вярвам,че ще е така и много се моля!!! Praynig

И сега да ви пусна няколко снимчици от импровизираната среща, да ви подгрея за понеделнишката Wink ( и коки Ина се записва)

Дидето
сладката гимнастичка Зари
Мимето (mrm)
малкото Мише-сладкише
аз и Венцо
първа и втора кипра на Републиката (от ляво на дясно)  Mr. Green


Еми (emym) и Бобчо


младите влюбени в градинката, точно преди да й открадне шапката  Grinning

И понеже нещо пропуснах сватята първия път, слагам две нейни снимки, защото както винаги са ебаси (извинете  Mr. Green) мацките с Мая! Wink

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 10:05 от cutesmallcat

# 32
  • Мнения: 360
И Майчето зайчето папа всичко,но да ви кажа ние днес сме със страшни колики Confusedпръцка,свива крачетата реве та се къса,това не е моето дете Cryедвам съм я приспала,на РЪЦЕ и беше една такава жална,Мамммммм,маммммммм
Незнам от къде дойдоха сега тея ми ти колики???
СОФеТА нищо не казвате за понеделник,няма да ви питам повече,ако не се организирате до утре със списък за народния ви отсвирвам и отивам в Южния да се видя с южняшките мамиТака де,от три дни съм ви зачекнала и никоя не се обажда Crossing Armsа уж искахте да се виждаме,и пак да ви кажа ще пратя ЛУДОГОРСКОТО да ви очисти smile3534
Калинче ама голяма си заспа hahahaайде то от сън спомен няма Hug

# 33
  • Мнения: 242
Ааа,супер стеееее Hug Много сте сладки.Да ви имам импровизираните срещи...
Айде,филибетчийки,кога ще се видим с вас?
Диде,за кви 190гр. говориш,за кви 5 лева /дет` вика Ина Wink/. Моите ядат количество колкото две бурканчета.Едно в никакъв случай не им стига и сме така от месец някъде...Като гледам бурканите на племенницата ми от кухнята пак побират толкова..кажете ми ,че е нормално,а не са хищници моите опустошители Rolling Eyes
Иначе ние пропуснахме консултацията този месец,но си ги изтеглихме вкъщи вчера.И двамата са по 9.100кг. и си хапваме абсолютно нормално според мен..
към 8ч. - 240мл кис.мляко
към 12ч-каквото съм сготвила
към 16ч.-крем или нещо подобно..с бисквити,без бисквити,с плодове,без плодове и т.н.
към 20ч- понякога само кис.мляко,понякога си хапват пак манджа
към 0.00ч. ако се събудят изобщо по 200мл. кисело мляко и до сутринта "аз съм сънчо,ида от горица..."

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 22:11 от •● foxy81 ●•

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
аааа, сватя, не четеш! само дебнеш как те пропускам  hahaha и аз се записах.
Вержи, идеални са си! Хапват си съвсем нормално.

# 35
  • Мнения: 242
... защото както винаги са ебаси (извинете  Mr. Green) мацките с Мая! Wink


Е то си е баш така,ебаси Laughing

# 36
  • Мнения: 360
аааа, сватя, не четеш! само дебнеш как те пропускам  hahaha и аз се записах.
Вержи, идеални са си! Хапват си съвсем нормално.
чета чета,ама ние ппак заедно сме побликували smile3534 и да ти кажа само ти си за понеделник на опашката,та ако е така идвам взимам те с колата и отиваме.
аз имам и преносимо столче,Мая в него Венци в нейния стол,ти на покрива а количките на задните седалки Joy

Въх,засрамихте ме Blushмерси  bouquet

# 37
  • Мнения: 1
Мими, идвам, идваааааммм, къде без мен  Laughing

Инче, мерси за снимките! Както винаги са страхотни!   bouquet

Вержи, верно ли, душа?  newsm78 Значи аз моята мандаринка я държа гладна  Banghead А свекърва ми все ми вика, че много и давам (и често- през 3 часа) и ще и разшира стомаха  Rolling Eyes ! Според нея детето никога не е гладно и никога не му е студено. Ако я оставя да я гледа, ще я държи по памперс и чорапи и 2 трохи за обяд!

# 38
  • Мнения: 71
Супер снимки, искам и аз, нареждам се за Народния в понеделник, но за южния не ме бройте - много ми е далече, а не искам много да се моткаме в градския транспорт.
Цунки по муцунки

# 39
  • Мнения: 24
Здравейте муцинки   bouquet
аз все нямам време да се зпиша , ама иначе вися на клона да шпионирам  Laughing

Васи

Цвети стиснати палци и от нас да ви се размине болницата  Praynig
Хайде всички болнички вече да оздравяват  Naughty
Гея как сте? Яна ?

Ние пък сме от злоядите  Confused С кеф яде единствено попарата сутрин. Пюрето го влачим по един час в повечето случаи и доста често не изяждаме дори цялото бурканче. Преди и кашата я ядеше с кеф ама сега и на нея понякога се мръщи Confused
Мацки има ли още някой дето не е въвел жълтъка  newsm78 Щото аз още не съм и май се очертава чак декември да започна , дали е твърде късно  newsm78

Утре сигурно няма да мога да пиша , щото ще приготвям багаж. В понеделник заминаваме за турция (трябваше да е на море , ама в Анталия в момента е 20 градуса, така че май няма да е много море  Grinning ) Специално съм избрала хотел с интернет в стаята , та да мога да ви шпионирам и от там  Mr. Green
Та в понеделник ще сме в Бургас и ако тръгнем навреме сутринта и е хубаво времето , ще се радвам да се видя с Найема Grinning  Миленка ??

Страхотни снимки от срещата  Heart Eyes А влюбените са направооооооо  newsm51

Искам и аз на среща пред народнияяяяяя  newsm45 кудкудяк-кудкудяяяк  newsm57

Имаше и още, ама кво ли беше  newsm78 Thinking

# 40
  • Мнения: 360
Теди аз жълтъка го почнах от една седмица.
Сега като се замисля днес и дадох половин жълтък,може ли от това да я боли корема newsm78
ИИИ Теди ми душата,прати се със спиди до София,за адрес пиши Народния театър Mr. Greenкут кудякккк Hug

# 41
  • Мнения: 242
А,Диде,не е задължително да е гладна Заринка.Щом това й стига,значи е свикнала на това количество.Щом наддава няма за какво да се притесняваш.Аз започнах да им давам на моите повечко манджичка,защото беше очевидно,че едно бурканче от 185гр. не им стига.Мрънкаха,викаха "ам-ам",тръшкаха се..беше ясно,че не им стига.И огладняваха пак след 2-3 часа.А се храним през 4...
Пък вие щом се храните през 3 часа сигурно това количество й е нормално newsm78 Бе тя, Зари, е такава кротушка,че сигурно и да не й стига,няма да си каже,сладкиша какин Laughing
А това за студеното и топлото..аз обличам нашите дЯца точно както аз се обличам.Мисля,че вече са достатъчно големи,за да усещат студа или топлината  като нас./ама и аз един израз скалъпих... ooooh! за чудо и приказ.../ Пу-пу,да чукна на дърво,досега едно "ких" не са казали Peace
Миме,що пък от жълтъка да я боли корема? newsm78 За пръв път ли й даваш? Мисълта ми е,че каквото съм дала на моите,никога не съм виждала да има някакъв проблем..А,освен едни бисквити,които се оказаха с канела,та малките се позачервиха мъничко около устата...

# 42
  • Мнения: 69
И ние още не сме опитвали жълтък . Още нямаме зъби и се чудя , само ние ли сме така или има и още някой беззъб  newsm78
Даже вече започва да ме човърка червейчето на съмнението , че нещо не ни е наред  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 24
Миме на мен една приятелка ми каза , че жълтъка се давал 1/4 около месец и после се минава на половин .Ама не мога да държа твърдо на това , още не съм почнала и не съм търсила достатъчно инфо.
Обдих се на Спийди каза , че тръгва насам  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 226
Честит  Рожден  Ден  Васи !



Цвети, дано не стигнете до болница  Praynig .

Теди, аз също не съм въвела жълтъка. Ще изчакам още седмица-две-три и тогава  Grinning .

alximika, може и от жълтъка да са се получили коликите. Препоръчва се да се стигне постепенно за около седмица-две до 1/4 . Може на пчеличката да и е дошло в повече.

Общи условия

Активация на акаунт