Февруарчета мънинки чакат първите снежинки!

  • 16 253
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Честит празник на всички студенти!
Честити годишнини на Зъбче, Теди и Йоли!
Честит рожден ден на Калина!
Честит рожден ден на мъжа на Лори!
Ние преди малко се прибрахме от разходка. Малкия спа през почти цялото време ама на мен ми измръзна всичко.
Алхимика, това за сученето през час вечер ми е до болка познато. И аз искам да отбивам Ицо ама той не дава, дере се ако не му дам цица. Направо в чудо се виждам. Иска ми се една вечер да седнем с мъжо и да си пийна ракийка, а как ми се пуши не е истина. Но не мога да си го позволя, защото не знам малкия звяр кога ще му скимне да ме потърси. Не вярвах, че ще имам този проблем. Първите месеци съм се молела да докарам до 6-тия месец да кърмя,защото все имах проблеми с кърмата, а той не искаше да пие АМ. Все едно отрова му давах. И до днес е така. Ще взема да пробвам с кисело мляко преди лягане, но почти съм сигурна какъв ще е резултата. Та той до скоро не знаеше какво да прави с шишето, само си чешеше венците с биберона. Ох ще видим.
Извинявам се за това, че се оплаквам, но повечето от вас ще ме разберете.

# 16
  • Мнения: 1 797
Привет и от мен в новата тема!

Гея, снимките са прекрасни!

Честита годишнина на Зъбче, Йоли и Теди!
Честит 5-ти рожден ден на Калина, много да я слушкат мама, тати и Раличка!
Честит празник на всички мами студентки, честито и на бившите студенти!


Ние календарите на Симона ги взехме вече, доволна съм. И елхата украсихме, но нещо не я отразява госпожицата много.

И накрая да си призная, че ви завиждам за купона на 12-ти Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 15:05 от daya9

# 17
  • Мнения: 89
Гея,много красиво. Ама спри се вече... Laughing Скоро ще ви трябва пристройка,където да държите хилядите снимки !

Мими,как си днес? Представям си в какво настроение си била вчера,щом днешния махмурлук(...след бутилката вино) ти изглежда като добро настроение... Joy

# 18
  • Мнения: 143
Любимата ни стойка напоследък:

# 19
  • Мнения: 69
Честито на всички празнуващи с повод и без повод !      ura

# 20
  • София
  • Мнения: 83
ЧРД на малката Калина!Да расте умна, красива и добра!

Гея, стархотни снимки,особено втората.
Дорабела, ще ставате гимнастички, това е.

Гери
, какво става със столчето?

Аз замислям ако е тъпо на това парти да карам мъжа ми да дойдем в Мууд.Все ще се намери местенце.  Whistling

Честит рожден ден на Дорето!

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Толо, за сега има още място Mr. Green А и не всичко вадя на хартия. Тези са за благотворителна кауза и много им се радвам Grinning

# 22
  • Мнения: 46
Гея,страхотни снимки .

И ние се поразходихме навън и малкият заспа,а аз измръзнах и се прибрахме.Сега спи в коридора в количката  Whistling

# 23
  • Мнения: 566
и тука да се тропна ,и се връщам да чета в старата.
  bouquet за Фокси.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1
здравейте момичета,
аз пиша много рядко, най-вече защото няма какво толкова да кажа, но сега ще споделя какво ми се случи преди няколко минути:

Рядко се отделям от детето, но днес го оставих в кошарата за 5 мин и от другата стая се чуваше дрънченето на играчките и това, как ги хвърля навън – редовната му игра. След това се чу удар и започна да плаче, помислих, че е паднал в кошарата и се затичах да го видя. И какво да видят очите ми  Shocked: малкия, седнал по дупе до спалнята /която не е до кошарата/ и плаче. Взех го на ръце и той бързо спря да плаче.  Съблякох го и го огледах целия, не се вижда никъде травмирано, не реагира като го опипах за болка по цялото тяло. ooooh! Confused Изобщо не мога да си представя как е излязал от кошарата, в нея няма на какво да стъпи, за да се повдигне, но е факт.  Confused

Единственото място, на което можех да го оставя за да ида до тоалетна вече не е безопасно. Cry Не знам как ще я караме занапред...  а той най-невъзмутимо сега ми пее и ми се смее... Е, досега не бяхме падали.... вече сме.... и то от най-невъобразимото за мен място.
Ох, оплаках ви све, малко ми олекна.. а сега отивам да правя каша и да ядем...

гледам много объркано съм написала всичко, ама и на мен ми е объркано и треперя....
Лек ден на всички... и внимавайте с кошарите Wink Hug

# 25
  • Мнения: 2 784
Гея, на мен първата снимка много ми хареса и тази, където са двамата.  Heart Eyes Страхотни деца имаш, пу-пу! И, докато съм се сетила, все ми е на ума да те питам какво е това "мишака"?  Grinning
Дая, не така! Мама е най-послушното дете у дома!  Mr. Green
Ние елхата я украсяваме като мине галимацията с РД-то на Калина. Т.е. тази година ще е в неделя. И мен не ме бива много с украсите, за сметка на това ентусиазмът ми е за двама.  Laughing

# 26
  • Мнения: 566
ооооооооооо Ламтурниче,прости ми,но съм пропуснала РД на Калина,честито,да расте здрава,усмихната и да бъде на мама радостта и на татко гордостта.
А това за "мишаката" и аз все му сечудя,но ми беше неудобно да питам Embarassed,щото нали не съм с вас отначалото и може гея да е казвала.

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Цвети, това си е лична измишльотина на Алекс. Като беше по-малък и все му викахме мишленце това, мишленце онова и в един момент, като проговори, се кръсти сам Мишак Mr. Green Та това си остана от бебе, тази дума така и не я промени, независимо, че знае, че има дума мишка Mr. Green

# 28
  • Мнения: 46
Диваненце,много лошо,че е паднал малкия,дано нищо да му няма.
И аз не смея да го оставям в кошарата без надзор,че са ми ниски обиколниците и ги катери,ще слагам от другите,макар че напоследък спи по 1 час вечер там и като се събуди го взимам при нас на спалнята,че се събужда по 100 пъти с рев.
А през деня е или в проходилката докато правя хапване или в столчето със стегнатио колани и слуша музика,но не го оставям за повече от минута,че мрънка.Покажа му се и се успокои(направила съм пътека от кухнята до хола.)И на люлката го оставям за малко.

Любимо занимание от няколко дена му е да отваря шкафовете и да ги блъска,като се опитва да си прещипе пръстите  Crazy,за сега неуспешно  ooooh! и да мята всичко, което докопа навън  Laughing

# 29
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БИВШИ, БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ СТУДЕНТИ!От две години вече, не съм  Cry.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНЧЕТО НА ЛАМТУРНИКА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЪЖА НА ЛОРИ!

ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА ТЕДИ, ЗЪБЧЕТО И ЙОЛИ!
ДОРЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.
Диде, добре си се завърнала. Hug
DuBoTo_DuBaHe-доста си се изплашила, дано да му няма нищо на детенцето ти и ние още не сме падали, но като я знам каква е луда глава сигурно първото ни падане ще е подобно на нашето.
Гея, прекрасни снимки.

Момичета вече съм в ужас с това злоядо дете, днес е яла два пъти и то с хиляди  Praynig  Praynig  Praynig .
През нощта се събуди в 2.30 игра 1 час и накрая за да заспи й дадох малко мляко и така откара до 9.30 си изяде поне попарата, после се опитах да я нахраня в 13.30-познайте дали яде  Naughty-изобщо, рев, бутане на лъжицата и накрая я приспах събуди се в 16-никакви признаци на глад, сложих я на стола да яде, с 3030 зора успя да хапне половин буркан, а беше много вкусно яденето.Незнам докога ще я караме така, дано да е от зъбите, че си представям как ще тичам след нея с лъжицата само и само да хапне малко.
Извинявайте, за кофти поста, но имах нужда да се оплача.
dorabella-май върви по пътя на Зари. Laughing
Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт