Юлски бебета - тема 19

  • 19 460
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Ей, 'убавици, много ви благодаря за честитките и пожеланията, стоплихте ми душичката!
Няма да ви качвам картинки "да се черпите", защото с това няма да ви нахраня, пък и за кой по-напред Wink, само от сърце ви желая да ви се връщат пожеланията десетократно, нищо че нямате точно днес рожден ден Wink
Миналата година пролежах този ден (както и ред други) с отлепена плацента, и умирах от притеснение, а сега плодчето се търкаля тук до мен до леглото, смуче пръстче и хълца  Joy
Отивам да си намислям желания, щото само туй , дето не съм го измислила, само то не е станало Crazy...

# 31
  • Мнения: 1 054
Записвам се и аз.. и пак изчезваме на село Grinning
Медулка, хубаво го намисли тогава! Пък плодчето да ти е живо и здраво! Simple Smile
ЩЕ ви наглеждам да знаете!  smile3533

# 32
  • София
  • Мнения: 3 581
еха- днес беше хубаво времето, студено, но имаше слънчице - ние се поразходихме, после се видяхме с Jaana и две нейни приятелки, та се позадържахме навън повечко
Мамо Диди, при мен пък не излизат, че са изчерпени. А имате ли Джъмбо при вас - някой коментираше,че там има избор newsm78

# 33
  • Мнения: 1 089

Медула, честит празник, много обич и сбъднати мети ти желая!

Мама Диди, представих си ги двете в червени рокли и ми стана някак по-топло на душата Heart Eyes Дано им намериш роклички, ама искам снимка после, да знаеш Heart Eyes
Момичета, искам да ви питам, вашите бебоци повръщат ли още? Сега това ме тормози...

# 34
  • Мнения: 332
tan ме накара да се замисля, от близо 2 седмици като се оригва не повръща

# 35
  • Мнения: 123
Тан, моята повръща, защото преяжда и много се върти и рита, така че- ДА, повръща още Naughty

# 36
  • Мнения: 1 089
Съжелявам, че си продължавам питанката, но много ли повръщат и как повръщат?

# 37
  • Мнения: 123
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1837/498187061816735929126054 … rFWoOnhMRhOU7.JPG

Ето да видите малкото гъзе колко е ухиленко Crazy Crazy Crazy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 211
за  tan- при нас повръщането е просто струйка от устата и то не винаги зависи при самото оригване как ще се справи с въздуха явно, както е писала и мама мише ако се завърти и голяма част е веднага повърната- въртенето и ритането също ни е хит в момента колкото и да се опитвам да я спирам (поне като се е наяла) понякога не успявам. понякога се получава и фонтан, но не системно -определено по добре се справя милата с този процес оригване- вече по едно време си мислех че сме от проблемните деца, но явно просто незрялост, неумение и малка възраст са фактори също- убедих се.
Мама Мише незнам по принцип, но при мен намаля наистина- мен отдавна не ми стига кърмата, но определено се срина още повече и като ми дойде-аз и давам за имунитет- не че мога да го нахраня детето с  кърма.

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 17:13 от ivinnka

# 39
  • Мнения: 123
И мен ме притеснява това с повръщането - все си повръща и то не при оригването, а след това. Вчера от 4 хапвания, след 2 от тях доста връщаше. Само лигавници и дрехи сменям Sad Започвам да се питам дали не й има нещо  newsm78 А мляко не отказва, ако не й дръпна шишето може доста да си хапне Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 6 199
Тан,никога не са повръщали,а вече много рядко се случва да върнат,когато се уригват или напъват след хранене. Peace
Карелия,това си беше само шега-нали се сещаш нашите коли, камиони, влакове, мечове и т.н. играчки какви звуци издават. ooooh! А,ако случайно някоя играчка на пее,нашия човек се чувства длъжен да напълни тишината с викове. Mr. Green
Аманита,за пореден път ме изненада-гледах още снощи списъка с РД и Медула я нямаше.Откъде разбра? Hug

# 41
  • Мнения: 123
Иличка, ако ти е много буйна и игрива бебата е нормално да връща по повече. Когато скоро правих при педи пробно кърмене, за да види по колко изцоква дребното човече, малката се разката от връщане на кърма, а аз седя  и си говоря с таткото, че след толкова връщане сигурно нищо не е останало, а се оказа като я премерихме , че е оставила в тумбачето около 160 мл...така че понякога излишното, от което им е тежко го изхвърлят   Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 586
Тан, не се притеснявай за повръщането, ще го израстне. Нали знаеш, че и ние го имахме този проблем - минава! Hug
Аманитка, къде се изгуби? Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Само да кажа, че темата е "Юлски бебе" Joy

# 44
  • Мнения: 86
medula , честит рожден ден! От щастие да не се отървеш!   bouquet

Диди, благодаря за новата тема   bouquet

milasara , фейсбукът е голям издайник  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт