Януарската дружинка става на една годинка.

  • 27 169
  • 748
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 902
Честит рожден ден на Рая и Алекс!
Пожелавам ви весело и незабравимо детство, изпълнено с много игри и усмивки!

# 16
  • Мнения: 387
Честит рожден ден на празнуващите!!! мисля си, че е време да се появят със снимки...да ги видим колко са пораснали...

Кокосче
преди време питаше как си приспиваме децата...кой с биберон, кой на гърда, кой с люлеене...сега е мой ред да питам, понеже Катерина от има няма месец не иска и на гърда...само баща и успява на бързо да я приспи...ама сега цяла седмица докато го няма не ми се мисли...на обяд я приспивах половин час легнала върху мен...ама така аз заспивам преди нея... Mr. Green

Smailing не знам колко е полезно, ама аз енергийни напитки си пия...гледам да не прекалявам, но все пак пия...
това е от мен...на мен нещо не ми е коледно тая година...и съм си украсила и си до украсявам...благодарение на Ели за сайта, който пусна с украсите...правя си сама разни нещица и пак не ми е коледно...но пък тази седмица ще купувам подарък на коко и може да ми стане по-коледно...Катерина си има баби да и правят подаръци...за мен все още е без мислено да и купувам специален подарък при положение, че всяка седмица  и купувам нещо ново, било то играчка или дреха...

хубава вечер на всички и да си покажете меденките... аз понеже не мога да правя меденки, ето какво мога...

# 17
  • Мнения: 201
Момичета да ви почерпя за първият ни рожден ден! Благодаря на всички! Чета постоянно , но почти не пиша Simple Smile

# 18
  • Мнения: 925
zapiZ4е...  smile3534

# 19
  • Мнения: 61
Миличкото, какво ми е ем умно, ем възпитано.  Heart Eyes

 Гласувах в анкетата за общия рожден ден... Твърдо НЬЕ. Ще си разваля имиджа, а Краси ще засенчи други не толкова префектни младежи.  Joy Няма да ви го причиним.

 Еспа, по списък ли я караш?  Mr. Green

 СиситУ, я ми напомни кога съм те поздравила с това "тъпа", щото рядко използвам толкова мили думи. Twisted Evil Като гледам, ще трябва да помисля, върху първото впечатление... като помисля обаче, много си ми е добре така.

 Коприво, лев на зъб или промоция - два за цялото чене.  Mr. Green Той Калоян е мой човек...

 Стига толкова ракетно гориво. Имам работа да върша... И за редбул и водка да мисля.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 17:35 от Дзверила

# 20
  • Мнения: 925
Коледно ми е - Бубченцето и въпреки, че не спират да ми докладват постовете, продължава да ми е Коледно  Hug Извинявам се за "лиричното" отклонение  Blush
Такааааа, сега по същество:
Честит рожден ден на Рая и Алекс
Честит празник и на техните родители
Аз пък още не съм измислила какво да подаря на любимия за Коледа  ooooh! След толкова години заедно и толкова много празници, сме поизчерпали оригиналните идеи ooooh!
Оставям ви, защото малкия се събуди  Hug Лека вечер!
П.П. Ако някой иска да ми каже нещо - да казва направо, а не да докладва всеки 2-ри мой пост  Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Кхъ...добър вечер.
Спрете с дразгите...не помагате на никой.
Тези снимки и картинки, с които се черпите и поздравявате...от 10 една е според Правилата. Намаляйте ги..вярно е зима ама няма да се завивам с чаршафите ви.
Лека вечер.

# 22
  • Мнения: 656
понеже Катерина от има няма месец не иска и на гърда...само баща и успява на бързо да я приспи...ама сега цяла седмица докато го няма не ми се мисли...на обяд я приспивах половин час легнала върху мен...ама така аз заспивам преди нея... Mr. Green

Лорини, същата работа сме! С тази разлика, че не е толкова отдавна да не заспива на гърдата, а от няколко вечери. И е само за нощния сън, през деня си заспива  Thinking. Обаче вечерта вече е на тати  Heart Eyes И мама си почиваааа  Mr. Green А аз като се пробвам с методите на Митко - гушкане и люлеене - тц, не става - това само се пъне и гъне в ръцете ми и хленчи и мрънка, пък не ще да заспива, а му се спиии  ooooh!. А на Митко нещо му е досадна тая работа, така че и аз приемам идеи. А за енергийните - ми не знам кое точно им е вредното, сигурно наистина едно няма да се отрази кой знае, особено ако го изпия след като заспи вечерта  Thinking. А на мен другите, освен Гризли-то, не ми влияят (поне като учех де - веднъж бях изпила 3! редбула и на секундата, в която се зачетох, почнах да хъркам  Joy), така че може и да опитам някой път.

Дони, готово бе! Идвам и у вас! Ама докато свърша тук сигурно ще сме побелели бабички  hahaha

Сладурче, пропуснах да ти отговоря за идеята за парти без мъжете и лапетата - ооо, да! Искам! И да се напием и натанцуваме  Crazy

За ските - един-единствен път съм се качвала, и то като дете  Blush. Страшно много ми хареса обаче и все ми се иска да отидем, но ми идва доста скъпо това удоволствие. Така че засега пасувам  Sad

Мацки, дайте идея за пиле фрикасе, което да става и за бебета. Нали се запържва, но мога ли да го направя без запръжка и дали пак ще стане така вкусно?  newsm78

Подарък на мъжа - идея нямам! Ама никаква! Искал въдица, ама май леля ми ще му купува въдица. Пък аз какво ли да му купя  newsm78 Има си телефони и всичките им там аксесоари (то остана и да няма, нали това бачка  Laughing), има си навигация, часовници... освен дрехи пак, ама пусто ми е много банално това. Но май все пак ще съм банална. Tired

# 23
  • Мнения: 61
Кхъ...добър вечер.
Спрете с дразгите...не помагате на никой.
Да, госпожо! Ама може ли само малко, един вид за поддържане на огънчето.

Намаляйте ги..вярно е зима ама няма да се завивам с чаршафите ви.
Права сте, госпожо, време си е да пуснем някой юрган, ще земе да ви замръзне модераторското пръстче. Twisted Evil

Така добре ли е?

 Няма да казвам, че това е спам, би било излишно и ще се повторя. Благодаря. Blush Знам, че си го прося...

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 17:54 от Дзверила

# 24
  • Мнения: 88
Здравейте:)
Искам да питам дали има и други обезциклени мами и до колко време след като спра да кърмя трябва да ми се възстановят хормоните? Дали трябва да се притеснявам се чудя:) (нямам си друга работа и се чудя за какво да се притеснявам:))
За приспиването..и Андрей трудно заспиваше преди, ама сега от както почна повече да разбира ми е по-лесно. Сега се гуши в мен, галя му ръчичката или му тананикам песничка и той се унася.

п.с. Дони, може ли да прибавиш моето зверче на първа страничка? Rolling Eyes 25.01. 3450 кг, 51 см

# 25
  • Мнения: 871
Лорини и при нас таткото основно го приспива вечер, иначе давам мляко после биберона гася лампите баща му го притиска при него да не може да мръдне и след малко е отнесъл, е вярно по някога поревава малко ама бързо заспива като е в хватка  hahaha hahaha hahaha
babyblue аз не кърмя отдавна, само 5 месеца цикъла ми дойде след 1 месец от спиране на кърменето
Дони мерси за новата тема   bouquet

# 26
  • Мнения: 31
Да са живи и здрави рождениците! Голямо събитие си е тази първа годинка. Представям си мамите колко са щастливи днес.

Ние продължаваме да мислим сценарии за РД на Рафа. Не искам да е стандартното хапване и запиване вкъщи или заведение. Искам денят да му е посветен изцяло и да види нещо ново. Тъй като сезонът не е подходящ за пътешествия, баща му предложи, за да има поне малко екшън елемент, да се разходим със закрития лифт на Витоша. Може и на шейна да го попързаляме. Аз съм далече от първа планинарка, но идеята ми хареса. Обаче за изпълнението! Най-вероятно вътре ще е доста студено, макар че пък добре екипирани едва ли ще премръзнем за половин час....Скиорките и планинарки, моля за мнение.
Елена, много красив синът ти! Него перфектен си го докарала. Виж меденките на вид са като моите проекто -меденки в представите ми, затова са ми изключително симпатични. Поздравления! Wink Сега оставя Донята да ни светне как да ги изрисуваме.
Таис, напълно споделям мнението ти. Аз скиор не съм, но защо не пробваш за Широка Лъка-много е "кокитно", могат да се карат ски, а и Девин е близо ако сте на кеф за топъл минерален басейн-виж, последното е по по моята час.
Лорини, цялата суетня по празниците си е уморителна по принцип , но вече си имаме по някой, за когото трябва да олицетворяваме коледния дух. А и сега като завалят неочакваните подаръци и за теб, ще ти дойде музата.

За бебефоните -  много ми върши работа, обаче напоследък нещо се бъркат каналите с други бебефони. Нощес чувам рев и в просъница ставам и заменавам да взимам бозайника, нахлувам в стаята и...го стряскам естествено...той си спял, някакво друго бебе ревяло. ooooh! А да и хващам радиостанциите на такситата. Crazy
Joy Joy Joy А уж има закони за подслушването  Wink Сами ще да епръв нарушител! Не, втори, след малката рецидивистка Петя....Направо ме разтовари! Днес и без това имах главоболие, което ми се случва изключително рядко по принцип.
Еспа,  Иникичестит празник на вас и вашите семейства! Еспа, да помоля теб, че дзверчето смея ли, да ни разкажеш малко повече за празнуването на Ханука?

babyblue , на мен пък тогава ми беше термина. Не случайно Рафа и Андрей имат малка прилика, но пък им се размина астралното близначество Joy

# 27
  • Мнения: 1 542
Тъпо, ама се записвам да не ви загубя.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Дзверила не е мисля, че шегата ти е на място. Ако искаш наистина бан...кажи. Не е нужно да си го просиш.

# 29
  • Мнения: 61
 Добре, добре, налягам си парцалчетата. Да знаеш, никак не си груба, но крайно услужлива.  Heart Eyes

 Повече няма за днес...

Общи условия

Активация на акаунт