Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Ооо, явно е станала грешка. Никой нарочно не съм трила, но взех списъка от 94/та тема, и изтрих термините и грамажите. Съжалявам, ако неволно, съм изтрила и друга информация. Сега нямам време да го оправям списъка, затова директно ще го изтрия от първа страница, пък друг път ще го оправям.

Дааа, грешката не е в моя телевизор - Симона на Франческа, и Андреа на Сомебоди ги няма в списъка на 94-та тема...Само за тях проверих, но може да има и други грешки. 

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:48 от snowwhite

# 31
  • Мнения: 5 015
Няма нежелани в темата Grinning има липсващи обаче много.

# 32
  • София
  • Мнения: 6
                                           HugЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУЦУНКАТА НИ, повече красиви снимки да показва и да ни радва! Hug
                                                                            На порасналите ни бебета днес, де сте ни сладушки -кротушки !

# 33
  • Мнения: 85
За разходките - ние не сме излизали от петък, от тогава или вали, или духа вятър и аз не се решавам. А иначе го обличам с космонавтка/отдолу е както си е в къщи/, слагам го в едно одеало, което се закопчава като чувалче, и отгоре покривалото за количката и така екипирани отиваме на разходка.
За запека - почти не съм имала този проблем с Марти, но съм си купила един чай на ХИП, който е и за разхлабване и като видя, че този ден Марти не е акал, му давам от чая - при Марти има ефект. Но Дуфалак не съм давала и си мисля, че трябва да се дава докато има проблем, тоест докато бебчо се изака, а не определен брой дни - 14 ми се виждат прекалено множко.

# 34
  • Мнения: 639
Аз само вчера пропуснах разходка, че валеше доста. Иначе студ не студ - вън. Обличам го с един поларен костюм, шапка и буйки и поларена пеленка. Ръкавици не слгам - издърпвам ръкавите и му скривам ръцете. Като спи всичко е супер, ама събуди ли се ...  ooooh! Днес се чудех как да го разнасям, че и мокро и студено - няма къде да се седне ...
За запичането ... Изобщо не искам да ви дразня и дано никой не се подразни от поста ми, ама при нас е другата крайност. С въвеждането на оризовата каша се "запече" за 2 дни - просто акаше по 2 пъти само на ден, а още на третия почна пак по обичайните си 4, понякога и 5 пъти.  Mr. Green Еми, така е - няма угодия, знам.  Laughing Ще видя как ще му се отрази хапването на пюрета по-нататък.
Джералдииин, какво стана със снимката на Мони?

# 35
  • Мнения: 69
Запис и от мен  Hug
Аз пък не виждам никакви бебета с данни на 1-ва стр. Само коледните снимки (които са страхотни!!!)
А не искате ли просто да пуснем линк към някоя от старите 1-ви страници, където ги има рождените дни?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз нямам фотоапарат и с моят изстрадал телефон не мога да направя нищо ( не, че иначе съм талант  Laughing) Но ето :
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs075.snc3/14259_12 … 857_7570536_n.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs075.snc3/14259_12 … 855_4986352_n.jpg

# 37
  • Мнения: 5 015
Geraldine, прическата на Мони е супер.

Никола след като сутринта се успа, днес спи 2 пъти по 1 час и 40-50 минути, много хубав график, всичко си свърших и си и починах Grinning Дано продължи така.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 132
Алиента, благодаря  Simple Smile
Аз докато направя кашата на Мони и тя заспа милата, а на мене тая каша много ми харесва, но ще изчакам да и изтече едно часовата годност  Mr. Green
Аморе, и Мони е така с акането откакто захраних. Преди беше през ден.
Ще взема и аз да дремна.

# 39
  • Мнения: 9 814
snowwhite , тази вечер ще направя един copy paste  на родените.  Hug

 Geraldine, Моника прилича не на 6 месечно бебе, а на малка госпожица. Много е сладка!

# 40
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Благодаря на всички ви за пожеланията и тъпкано да ви се върне Peace

Желая ви добро настроение, хубави напитки, приятна компания и празничен блясък в очите през оставащите дни до Коледа Hug

# 41
# 42
  • Мнения: 57
Във всяка от предходните теми има списъци, така че нарочно бях оставила линкове към темите Wink

Аз си знам, ама и вие да знаете, никого не съм трила от списъка. Ако има грешки, ставали са неволно, но за триене - твърдо НЕ!

Моника винаги ме удивлява с прическа, много дълга коса има, също като мама и тати Simple Smile А с бретон още по-щура и игрива изглежда. Ние като имаме 2 косъма на кръст, все се кефя на буйните косички Simple Smile

Пу пу за Ру!

# 43
  • Мнения: 639
Хахаха, Мони с новата прическа е като пораснала с няколко месеца поне.  Laughing Голям сладур, ама аз и друг път съм ти го писала.
И от мен браво за Миси!

А Алекс днес остави бая каша да му изтече върху лигавника и точно когато си мислех, че не иска повече, взе, че си осмука сладко-сладко омазания лигавник...

Грета, това за буйните косички ме подсети нещо - напоследък си мисля, че косата ми е останала наполовина.  ooooh! Знам, че има доста теми за това, че е нормално след раждането и т.н., ама знаете ли кога ще спре да пада толкова?  Thinking

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile

Мерси за поздравленията, честито и на всички останали празнуващи Simple Smile

 Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт