Юлски бебета - Тема N21

  • 21 762
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123

Иличка,Честит ти именник

Хммм  newsm78 , ако няма тук друга ili4ka, значи има грешка Simple Smile ivinka има именник. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6 199
Хеееей!Здравейте,момичета-кокичета!
Ние днес ходихме на гости на леля (на мъжа ми сестра)-е,няма такава кукувица. Crazy Около 80 пъти се обади да пита какво да купи на децата и в резултат не е купила нито едно от нещата които й казахме. Laughing А за подаръка,който си пожелаха те,каза:"Е,ама бива ли такива работи,не трябваше!" Mr. Green

Честито на именниците и специално на Стефи на Марулка и на Стеф!

Буболече мече,благодаря за темата  Hug
Джиджито,браво на половинката ти,жесток подарък. smile3501
Юлско бебе,много си лаконична newsm78

Хайде всички с неразположения да се оправят (начело с нас) и от Нова година никакви болести! Hug

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
От мен само запис за сега, че трябва да оправям децата.

# 18
  • Canada
  • Мнения: 649
Буболече, права си... Peace hahaha Никак не стана ясно че ми се прецака клавиатурата...
Абе момичета, я кажете от какво може да мрънка моя хубостник пак? По принцип си бяхме нагодили идеално режима, а итой се беше успокоил след коликите, но отпреди 2-3 дни (от Бъдни вечер) нон стоп мрънка или реве. Мъжът ми естествено смята, че съм го разглезила (както и свекитата), но на мен ми се струва абсурдно колкото и да е разглезен да мрънка или реве постоянно (ако не е на ръце)? Видимо нищо му няма. Може ли това чудо да са зъби? newsm78 Иначе вечер спи горе-долу спокойно,  имаме проблеми основно със заспиването и през целия ден.

# 19
  • Мнения: 281
честита коледа,честито на празнуващите днес

Абе момичета, я кажете от какво може да мрънка моя хубостник пак? По принцип си бяхме нагодили идеално режима, а итой се беше успокоил след коликите, но отпреди 2-3 дни (от Бъдни вечер) нон стоп мрънка или реве. Мъжът ми естествено смята, че съм го разглезила (както и свекитата), но на мен ми се струва абсурдно колкото и да е разглезен да мрънка или реве постоянно (ако не е на ръце)? Видимо нищо му няма. Може ли това чудо да са зъби? newsm78 Иначе вечер спи горе-долу спокойно,  имаме проблеми основно със заспиването и през целия ден.
ох Thinking и ние сме така,голямо бръчене е[/b]

# 20
  • София
  • Мнения: 4 033
Честита месечинка на Никола на svetly_,Ясен на мушмул,Доминик на moeto dete prekrasno и разбира се на Андреа  Heart Eyes  на cesari !

Честито на всички именници!!

Моята майка и тя празнува, съвпадна с месечинката на Калина, та минахме с една торта (че вече едвам се побирам в дрехите, по-скоро започвам да преливам извън тях  Embarassed )

Ето моята Калинка, снимана набързо посред цялата бъркотия днес:
http://www.flickr.com/photos/32927416@N02/4219118063/

# 21
  • София
  • Мнения: 1 635
А4, Радина - може би ние сме виновни, защото режима и се промени след като се върнахме от Велинград.
Ели, снимката на Калинка е чудесна.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Здравейте и аз да се намърдам в новата тема, че старата я бях изпуснала Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 089
И аз само да се запиша в новата темичка, че Моника не прави изключение от повечето юлчета и си мрън-мрън-мрънка.

# 24
  • София
  • Мнения: 493
Ооо и ние мрънкаме нещо днес..като по чудо се разбуди преди малко,прави го за първи път,гушнах го,подрусах го и заспа отново.
Мисля да си легна,защото все се каня да се наспя,но все не сколасвам.Утре ставаме на 5 месеца!!! Времето си летиииии....кога бяхме с коремите и си брояхме контракциите...  Heart Eyes
Айде Лека и Мека  Hug

# 25
  • Мнения: 576
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НАЙ ВЕЧЕ НА ПРИНЦЕСАТА СТЕФИ  Heart Eyes Heart Eyes


Джиджи, неосъществената сватбена мечта ще стане реалност  Hug Heart Eyes Много се радвам за вас, чудно да си изкарате  Heart Eyes

Карелия, у нас е същата работа. Не е разглезване, мрънкането и ревовете го отдавам изцяло на зъбите. Като казвам нон-стоп не преувеличавам, наистина е така, но си представям ако и мен денонощно нещо ме боли, сърби, дразни дали няма да мрънкам. Вярвам, че това ще отмине с появата на зъбчетата, дай боже по-скоро, че не е леко някой да ти мрънка на главата цял ден  Tired

Аз вече съм на пролетна вълна, да се маха зимата, искам слънце, плаж, море..и голо дупе да се пече  Joy Joy Joy

# 26
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Чести имен ден на всички именници. И на малката принцеса Стефи!
Карелия, и аз залагам на зъбките. И в къщи е така от няколко дена. Едно постоянно мрънкане.Миналата вечер се събуждаше няколко пъти, снощи само един път /за късмет/. Тази вечер едвам заспа. Тъкмо се унесе и насън почва да реве. Накрая вече от зор преди малко и дадохме Панадол малко и веднега заспа. Днес почнах да и давам и Дентокинд, но знам, че защото са хомеопатични им трябва първо да се понатрупат малко и тогава да подействат истиски /дано не се бъркам/, та продължавам вече да и ги давам редовно.
Иначе зъбчето е готово за излизане, даже май има повече от едно зъбче. Днес аз видях едно от предните долни зъбчета да се вижда като малка бяла чертичка, а леля и после откри, че май и по - навътре че има други зъбчета, които се подготвят да излизат веч /даже май тези дето са по - навътре повече я дразнят, защото яростно се чеше с играчките там/. Та сега нараво може да правим залагания, кое зъбче ще избие първо. Ако избиват така, както е тия дни ще се търпи. Ще преживеем мрънкането и. Само вечер да си спи.
Спалното чувалче се оказа полезно, сега спи в него. Музикалната играчка на Фишър прайз ме разочарова - два дена и батериите и сдадоха багажа, а няма как да се сложат нови. Поне мъжо огледа хубаво ама не намери начин. А на Кати тъкмо и стана интересна.
Кати  е научила нов номер. Като я оставиш легнала или не и обръщаш внимание и почва да имитира кашляне, все едно се  задавила. Като съществременно се усмихва много дяволито. Та в къщи от два дена е голямо кашляне  Laughing Mr. Green
Прави и все повече опити да сяда. Чака само да и подадеш ръка и я хваща и сама се набира и сяда. Сладурана.
Вчера отидохме на село за малко. Взехме малко тикви, моркови и картофи. Само дето няма бурканчета и да и направя пюренца няма как да ги съхранявам. Затова ще си седят и ще си чакат реда.. Само морковите май няма да издърат, та от тях май ще направя пюренце ще тия дни, само да измисля как да го съхраня. Мъжо не е фен н а фризера, защото повтаря че след размразяване се променя вкуса и твърдо е забранил да слагам във фризера нещо разлчно от месо.

# 27
  • Мнения: 1 054

Кати  е научила нов номер. Като я оставиш легнала или не и обръщаш внимание и почва да имитира кашляне, все едно се  задавила. Като съществременно се усмихва много дяволито. Та в къщи от два дена е голямо кашляне  Laughing Mr. Green

Хаааа и Преслава е така! Кашля и се оглежда.. а мъж ми само вика "Що кашля? Да не е болна нещо?!", обяснявам и след малко пак Simple Smile
Има и нов начин на хранене. Понеже я кърмя легнала сега суче с вдигнати крака  hahaha Много ми е миличка.. лежи и вири краци, набира се на засмуква по-силно явно  Joy Одеве даже задряма така.. вирнат единя крак, а другия свит в коляното Heart Eyes
Явно започнаха всички да ги мъчат зъбите.. и Писи мрънкоти, понякога пък откровено си реве. И сега с тая Т вечер не знам какво да я правя.

Аз пак да си питам - не иска да изяжда повече от 10ина лъжички пюре, не мисля да замествам хранене още. Нали мога след седмица хапване на мъничко картоф да въвеждам други неща?
Ели, гледах ти всички снимки във фликр - страхотни дечица! Страхотни снимки!  Hug
Благодаря ви, момичета, за комплиментите за първата страница  Blush Hug
Спокойна нощ на всички желая!

# 28
  • София
  • Мнения: 15
Буболече мерси за темичката.
От 21ч. до сега я приспивах. Такъв зор не си спомням от кога не съм виждала. Дали са зъби, какво ли е незнам, но ми изцеди силичките отивам да  smile3524

# 29
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте и от мен.
Честит имен ден на Стеф и Стефи на Марулка,пожелавам мнооого здраве и щастие.

                        


Благодаря за темичката  bouquet.

Александра,Стейси от два месеца имитира кашляне,когато и е скучно или иска нещо Laughing.даже днес разправях на майка ми,а тя не ми вирва,много малка била Simple Smile.

За мрънкането,аз мислех да си мълча,че някои може да си помисли,че имам ужасно дете,а всъщност е много послушна,само че малко по-живичка,но ще кажа,че и тя от една седмица мрънка по цял ден,дори и да я държа ooooh!.Иска по цял ден да не се отлепям от нея и да я занимавам.Иначе спря да плаче вечер по един час,явно мина този период,но пък мрънкането започна,но така ще е явно Simple Smile.

Благодаря на момичетата за отговорите относно захранването  bouquet.Та реших да започна с каши 1 на ден,след това когато добавя зеленчуците да давам и малко след обяд,накрая да въведа плодовете и да давам малко между храненията,като няма да замествам до годинка.Мисля и вода да не давам,а да предлагам кърма.Но това са cи само планове,а какво ще е всъщност,не се знае Naughty.

Джижито,страхотен подарък,чудесно да си изкарате .

Забравих да кажа,че и от седмица горе-долу Стейси пак започна да се буди на 1.5-2 часа.Първо започна през вечер да спи добре и после край,пак наново Tired.Ако пак не мога да издържам,ще се преместя при таткото и ще ставам само нa 3-4 часа,но засега съм добре.

Общи условия

Активация на акаунт