Юлски бебета - тема 22

  • 21 360
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 089
Емили е права, започнеш ли по ЗК - докрай по каса, започнеш ли с Пентаксим - с Пентаксим до края. А от допълнителните е желателно да се сложи пневмококова - Превенар или Синфлорикс и  хеп.А.

# 46
  • USA
  • Мнения: 675
чочо-сан 1, Hug.

# 47
  • Мнения: 36
само минавам да споделя-заведохме Ема на лекар - ужасно беше-докторката 20 минути ръчка-разцепи и се дупето,рева жестоко-извади 2 пластелиноподобни, колкото кутре и повече не можеше;към 16 часа изака още 2 много твърди без да сме я бъркали;в 18 пак бъркахме,но нищо не излезе-продължавам Дуфалака;изобщо не знам колко трябва да излезе,че да съм спокойна;утре най-вероятно пак ще я водя,ако няма нищо тази нощ;който не го е изживявал не може да го разбере;вече на 2 ден без аки ще взимам мерки,пък ако ще и до края на живота си само с клизми да ходи.Съжалявам за негативния пост.
За спането-спим 2 пъти по 20-30 минути макс,а ако сме в парка можем и 4 часа непробудно да спим.
За чесането на ухото-да не я боли ухото,или да и никне зъбче...аз лично знам,че се чешат там,където има обрив-имате ли от тази страна по главичката,или по ушната мида?
Ох,мамо Диди-само това ти трябва-да си подтичваш вкъщи-скица

# 48
  • Мнения: 253
Мами,ИЗВИНЯВАМ СЕ,че всеки 2 пост е мой,но сега имам 1 въпрос Към мамите на деца,който имат зъбчета:
Когато им излезна зъбчето или по време на излизането имаха ли разтройство,повръщане?
Защото днеска Вероника 2 пъти повръща на фонтан и сега забелязах,че акито и е малко рядичко.Кажете ми,че се притеснявам
Маймун,една майка ми каза да следя ушите,защото всичко е свързано-УШИ-НОС И ГЪРЛО  Peace
Натисни и ги малко все едно и ги разтриваш и ако я заболи иди при педи

# 49
  • Русе
  • Мнения: 57
Емили е права, започнеш ли по ЗК - докрай по каса, започнеш ли с Пентаксим - с Пентаксим до края. А от допълнителните е желателно да се сложи пневмококова - Превенар или Синфлорикс и  хеп.А.

Не питам кои са желателни,а освен Пентаксима коя е другата нова,която въвеждат като задължителна

Иначе една позната сложиха 2 приема по здравна каса и последният 3-ти поставиха Пентаксим.И аз доста се изненадах на решението им,но е факт.Явно и тази,която се изказа нещо такова е правила newsm78

# 50
  • Мнения: 281
darka_jivko,
честит имен ден,здраве,щастие и много щастливи моменти ти желая Hug


А4,стискам палци всичко да минава бързо fingerscrossed



честити месечинки на бебчетата Hug


относно спането...Алекс спи 1 път на ден,но не всеки ден Laughing по един час,час и нещо в най-добрият случай.
Обикновено ,когато сме навън,което напоследък се случва рядко спи и по 2 часа Mr. Green.


На нас първото ни зъбче ще е долно,подутички са венците,чакаме си го. Laughing


Mаmbina ,и аз стискам палци за твоят татко fingerscrossed Hug

Все забравям да пиша,че нашият убавец вече два пъти се изтърси на паркета,вторият път пред очите и на двама ни с таткото Crazy.
Нищо му няма Grinning,здрав мъж,таткото оттогава е заградил спалнята с всички одеала,които има Joy Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 089
Деси, точно пневмококовата ще е другата задължителна, но доколкото зная не могат да решат дали превенар или синфлорикс да бъде. Ако някой знае повече да пише? Задъжителна или не, ние ще я слагаме.

# 52
  • USA
  • Мнения: 675
Натискам и ушенцата,но не я боли.Има едно лишейче на едната буза,но не мисля,че то е причина.Но когато я кърмя,пак си дърпа ушите.Не е атопичен дерматит,видях снимки,ние нямаме нищо подобно.Най-вероятно е зъби.

дарка_живко,нс Стейси акото е по-редичко последно време,не знам от какво.Сега сме на каша и може леко да и се пооправи.

# 53
  • При децата ми
  • Мнения: 6 164
Добър вечер!
Бърз запис и от нас в новата тема! Не съм чела последните 10 стр. ooooh!, и дано да наваксам тези дни...
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!  bouquet ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ! Heart Eyes

Да се похваля и аз, че вече се обръщаме от гръб по корем Party от трети януари, а иначе отдавна правеше опити... Simple Smile
Ставам, че нещо е киселяк тази вечер!

# 54
  • Русе
  • Мнения: 57


От два дни сме на гърне  bowuu,но само акото хващам... Confused
tan мерси мила,не съм те разбрала правилно Hug

# 55
  • Canada
  • Мнения: 649
А4, много ми е жал като чета какво сте преживяли. Наистина е ,ужасно... Дано проблемът се реши...
Маймунче, и аз си помислих че може да е отит, но щом не я боли едва ли... Но по-добре питай доки.
Момичета, айде и аз с въпрос: гледам по снимките, че доста бебоци седят вече стабилно. Нашия хич го няма в това отношение - има ли и други като нас?

# 56
  • Мнения: 253
Момичета,моля ви някоя от вас на лични да ми пише как да слагам и аз снимки в мнението си.Четох и нищо не разбрах.А и от никой сайт не мога да видя къде пише този Ubb Code.Гледам,че от сайта където са нашите бебоци слагате снимки,но аз не виждам никъде този код. ooooh! ooooh!

# 57
  • Мнения: 49
maimun77 и при нас е същото с ушенцето. Много често го търка, когато се храни, а и не само тогава. Забелязала съм я също, че и когато й се спи го прави.

# 58
  • Мнения: 7 263
 Hug
щот много мразя тъпото "запис", ама в момента предпочитам да не пиша.

# 59
  • Мнения: 232
Маймун, аз от тебе разбирам за тези неща, иначе и ние имахме раничка на ухото хем отстрани хем отвътре, която няма как сама да е станала  и реших, че без да иска се е наранила. Но не съм я виждала да го пипа изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт