Отговори
# 45
  • Мнения: 14 654
Здравейте и запис  Mr. Green
Малко прогрес при нас - излязох със слинга и бебето спа вътре около 40 минути! Една циганка ме видя и идва при мене:
- Аааа, какво е това нещо, дето си вързала бебенцето, нещо ново ли е, а?
- Шалче с халки (за по-ясно обяснявам).
- Ааааа, много ми харесва, много, това е нещо ново...
- Не е много ново, в Африка така са си носели децата от край време.
- Аааа да, Африка, аз знам за Африка.
Голяма веселячка беше.
Ръкавички и аз не слагам, изрязвам ноктите.
Косопад засега нямам, с първото дете изобщо нямах и много се надявам и с това да е така, ама се съмнявам, защото в момента и един косъм не ми пада от тиквата.
Славче,
сигурна ли си, че искаш аз да съм свекровище на твоите слънчица  Laughing Явно не си ме чела във Фен клуб на проклетата свекърва.
Може, но ако обещаеш да не тормозиш моите синове да ти товарят зеле от зеленчуковата борса в багажника на чисто новите си коли, че да слагаш в каци за зимата и да не вдигаш нарочно кръвно, за да трябва зеткото да те закара до спешното  Laughing

# 46
  • Мнения: 307
Омана мерси за инфото.

# 47
  • Мнения: 97
ЮХУУУУ - ПРИВЕТ И ОТ НАС С ДАРИЯ

Минавам на бързо, че сме на вечеря при свеки тази вечер.
Днес бях да ми взимат кръв за да си проверя хормоните на щитовидната как са след раждането. Хормона добре, но антителата продължават да са високи - ама и аз съм за бой защото като ми свърши някое лекарство забравям да си го  купя веднага и така пропускам седмици. Направо ме е срам от мене си.

Гледам за косопад говорите  - може би остава повече коса по четката, но при мен по-скоро ще е положителен резултата - имам в излишък от тази растителност.
Колкото до сватосването - с доста взривоопасни двойки ще напълним България ако се съберат толкова скорпиони  Mr. Green
Янечек - НЕИЗЧЕРПАЕМА СИ - днес си говорихме с Кремито да те полазим групово да видим що за чудо си НА ЖИВО  Hug Само да не се почувстваш като музеен експонат  Mr. Green - може да ни взимаш такса и да късаш билетчета.  Joy

Портокалчо - ще дойдем на гости само сФфффирни.

Мома Дария вече гука и доста се плюнчи - май ще трябва да пазарувам лигавници вече. Едни екстри се сменят с други.

Момичета - спокойна нощ ви желая и до утре





 

# 48
  • Мнения: 23
Здравейте момичета. Е кога успяхте да напишете толкова много.
Ще чета после.  Hug
Днес беше нашата Пита.
Ето малко снимки от нас. http://picasaweb.google.bg/arpijeliazkova/Pita40Dni#
Отивам да четаааааа.......

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 208
А нашия тати отиде да играе бридж... нали всеки трябва да има време за себе си Confused Моето време е докато бебка спи и ей така за разнообразие си почиствам из къщи Laughing
Веднъж си говорим за хобита и Мими казва - на тати хобитата са риболов и карти, аз питам ами на мама? позатрудни се детето, обаче намери изход - готвене!
Да се похваля - Мая яде от шише,тъкмо се оплаках, че не иска, но явно не е била достатъчно гладна, след като плака жално и гладно пробвах пак на Нук шишето и в момента си хапва.
Лека вечер и от мен!

# 50
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мами, здравейте от мен.
Надявам се, не сте ме забравили.
На ново място съм и още нямам интернет.
Сега открих кражбата на нет, хихих,
имам много да чета.
За всички много се радвам.
Моето момче се казва Даниел -
това за първа страничка.

Поздрави и пак ще се включа.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 29
Момичета, влизам само на бързо да кажа какво стана днес при ортопеда - нищо ни няма на главичката, всичко ни е ок. Докторът кажа да стимулираме да се обръща наляво - да й показваме играчки, да застава отляво и така. Правиха ни и ехография на тазовите кости, започнали са да ни се образуват даже ябълки, което било нормално за 6ти месец, ама ние нали се родихме големи и явно вървим доста напред в развитието. Ще ходим пак в края на 7ми месец, преди прохождането.
Радост, благодаря  Hug Днес изчетох темата, която си пуснала и доста се поуспокоих преди да отидем при доктора.
Клодия, при нас няма болка. Въртим си главичката и на ляво, но спим основно на дясната си страна.

# 52
  • Мнения: 82
Честита ни нова темичка!
Само хубави неща да споделяме в нея!
Христи не се коси за името!На мен много ми харесва,дори аз исках името на нашата мома да е такова кратичко,дори и за Мая се замислихме.Но другият вариант на "ангел"по ни хареса.
За косопада-мойта коса капе ли капе,но като я пострижа малко барем се оправи,че хич не съм по клепане с маски....
За ръкавичките ние слагахме само няколко дни след като се прибрахме от родилното.Сега си и режа ноктите.
Оф и Анджи много се плюнчи,все едно зъби ще вади!

# 53
  • София
  • Мнения: 38
охооооо, Gulia,
добре дошла!!!

# 54
  • Мнения: 510
Честита нова темичка
преди 5 дни бяхме на консултация вече сме 6100 и 60 см. роди се 4,00кг.и 51 см
Хапва си добре,само на кърма сме все още и не иска от шише нищо да пие.Колики имахме само 2 седмици,и сме поспаливи много и мама покрай бебето си поспива Grinning
поставиха ни Пентаксима,нямахме реакция за щастие
Да попитам вие по колко време правите масажи на бебоците?
Лека вечер










# 55
  • Мнения: 14 654
Добър вечер  Simple Smile Поздрави от Мари_Рус на ноемврийската дружина!
Мария,
полазете, езерото е голямо, има място за всички  Mr. Green Да не се разочаровате като ме видите - аз изглеждам като нормален човек.
Казвам на мъжа ми:
- Утре ще готвя пиле с топено сирене.
- Ааа, знаех си, че го къташ за нещо, затова още не съм го опънал.
-  Shocked Пилето ли? Съобразявай се пред детето, ако обичаш!
- Как можа да си го помислиш! Сиренето!
После се оплаквам, че не ми стават дрехите, а детето ми казва:
- Еее, мамо, не се притеснявай, само гъзецът ти е дебел, има къде-къде по-дебели хора по света.
А таткото добавя:
- Само че те не са никак много.
И така...

# 56
  • Мнения: 418
Това е добра новина Neya но все пак отиди на лекар за да си по спокойна  Heart Eyes

Мария на Дари да не се мъчат да и излизат зъбчета... че дечковците се плюнчат най-вече тогава
Янечек - не само твоя е големичък ... не ми се иска за моя да коментирам  Mr. Green Mr. Green
А що се отнася до езерото надявам се скоро да го полазите и да се запознаем лично...Не че с някои мамчета не сме се видели де , но не е лошо отново да го направим  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 11
Привет и от мен!Днес бяхме цял ден на вън и Марти спа през цялото време,прибрахме се-яде,помрънка малко,изкъпахме го с тати,пак яде и заспа.Какво ли ще прави нощта....МАСАЖ-аз правя около 15мин.,четирите стъпки както си му е редът,но ортопеда ми каза да права и гимнастика,така,че я вкл.и нея по малко. Да ви кажа и ние се плюнчим и педото вика-"да не му тръгнат зъбки",а аз се изприщих,много е рано май...Не съм пускала снимки до сега,освен едно клипче,ето да видите моя Мартин
http://www.facebook.com/album.php?aid=2023637&id=1417634655&l=fa32a9cd43
До скоро

# 58
  • София
  • Мнения: 310
Привет и от нас. Мерси за новата темичка. Само хубави неща да споделяме в нея.

Днес бяхме на консултация - качили сме 870 грама и сме по-дълги с 2.5 см /как я измериха чак до милиметър не ми стана ясно  Crazy/. Та сега сме 4670 и 53.5 см.

За стриите - бях писала и друг път по въпроса - купих си ампули на Лиерак за вече съществуващи стрии - на една приятелка стриите се заличиха доста благодарение на тях, на друга пък не помогнаха...така, че незнам колко ще помогнат. Като приключа ще се отчета за резултата. Взех и контрактубекс /мисля, че Кики беше споделила, че ще го ползва/. Абе то си ми е ясно, че няма да изчезнат, но поне максимално да се заличат ще е добре. Най-много се ядосвам на това, че се появиха 10 дена преди да родя и, че измазах стотици левове по корема  и ефекта беше нулев .  Crossing Arms
За плюнченето - и Ина се плюнчи доста от една седмица - чак лиги и текат като седи по коремче - и аз се майтапех, че може зъби да са тръгнали   Mr. Green .
Ръкавички - слагах само първия месец, преди да й отрежа ноктите.
mimi svv - аз живея до Борисовата градина  Peace . Ще пусна и телефона си на Мария и може да се организираме някой път.
Васи - това, че бебетата усещат неприятните за нас хора, според мен е напълно вярно. Днес свеки беше тук и резултата беше, че допреди малко Ина ме побърка!

Вие си се сватосвате, а аз не мога да кача снимка все още в албумчето, че да ни хареса и нас някой  Crazy. Не мога да си обясня на какво се дължи - преди като съм качвала снимки на тумбата го правех от офиса и нямах проблем. От моя комп като дам качи снимки и дори не ми зарежда  newsm78 . Моля, ако някой знае какво да направя да ме светне  Blush .

За контейнери за стерилна урина - и аз се светнах на това и си ги ползвам.

Еми това е от мен. Хайде целувки.

# 59
  • Мнения: 95
Спешен въпрос

Мами, на Васил на лявата ръчичка малко под рамото му се е получило едно надуто и твърдо (според мен с кръв и гной) защото е и тъмно отдолу.  #Crazy Това от ваксините в болницата ли е? Защото иначе след болницата до момента има само втората хепатитна и тя беше в крачето.

Моля, споделете мнение! Благодаря предварително! Hug

П.С. Спомням си, че някоя мама беше писала за пукане на нещо подбно, но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт