Отговори
# 45
  • Мнения: 44
nefer, благодаря ти за информацията за обиколниците. И това е вариант, с няколко вида. Определено мнението ти ми беше от полза.  newsm10

# 46
  • Мнения: 157
Да май чак такива интервали няма, в дните в които я мързи, когато я усетя е много за кратко и свъсем лекично, но е голямо успокоение за мен. Все си мислех че е от това, че ми дебела коремната стена, че е още малка и като порасне още, вече няма да е така обаче ....  Crazy Tired

# 47
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен
 Ани честита годишнина   bouquet
Зарчечудесна новина Simple Smile
Вяра спокойно мила.И мойто бебе е доооста по спокойно от дъщеря ми,обаче аз се обандеждавам така,че ще е кротко бебешорче.
 Днес бях на консултация.Мери ме,тегли ме.Пак съм с кръвно 90/40.Накрая ме попита"Свободна ли си събота или неделя" Shocked  Викам му : "да"  hahaha  а то било да ме покани да отида да види бебо на супер модерния ехограф в отделението,защото бил тогава дежурен и нямало хора. Joy Joy  Joy
 Нашата количка е Peg Perego Pliko P3 в светло и по-тъмно сиви нюанси.
биби ти избра ли вече количка или съм проспала ако си казала. Simple Smile Бързо да ти минава ушето.По твой съвет се наливах с липов чай и има ефект върху циститолечението  Wink Благодаря!
 относно раждането ....... завиждам на тези дето не ги боли,аз съм се подготвила за болезнено раждане и от сега ще си искам упойка.Наистина всичко се забравя след като мине,но докато трае... ooooh! ...хайде да не плаша новобранките,пък и както се оказва при всеки е различно.

# 48
  • Мнения: 157
cveta80 Бързашки ли е това? Много е готин. Пикото е хубава количка чудех се над нея и четох много позитивни мения, ама аз държах с цяла дръжка  Grinning
Ама да кротка да е ама чак толкова  ooooh!

# 49
  • Мнения: 289
Не,не е Бързашки...тукашния ми,при който съм по здравната каса.Той е голям образ и не го приемам много насериозно  Joy Joy Joy
 Hug  Hug

# 50
  • Мнения: 157
Не,не е Бързашки...тукашния ми,при който съм по здравната каса.Той е голям образ и не го приемам много насериозно  Joy Joy Joy
 Hug  Hug
Ааа ОК   bouquet

Усетих яяяя, сега ме рита някъде долу ама много лекинко усещам -оффф олекна ми  yes
Съжалявам,ч е все мрънкам и ви се оплаквам но наистина се шашкам а в момента няма с кой да споделя   bouquet
Много цунки  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 15:24 от Вяра♥

# 51
  • Мнения: 3 695
Привет и от мен!  Hug
Мерси за новата тема!   bouquet

# 52
  • Мнения: 151
 Whistling Party
Момичета току що разбрах ,че ще ставам вуйна на момиченце  Hug Rolling Eyes Joy 
Знам че има вероятност да не е вярно,ама ми е чудно как така не винаи познават докторите?   newsm78 и то в 21-век ? newsm78
Някой знае ли по стари бабешки разсъждения какво ще е бебето спрямо позицията на корема ? Високо момиче ниско - момче или обратното  newsm78

# 53
  • Мнения: 679
верче каква е тая паника бе мила. споко  :hug. наистина има бебенца, които са по-кротки. аз съм забелязала по себе си, че когато съм по-напрегната в работата или съм по-активна и бебка става шавлива. когато съм спокойна с дни и нея я усещам много по-малко. тази седмица съм така - спокойно ми е и много рядко поритва. обикновено вечер като легна и ако ми е бил напрегнат деня и в корема ми става дискотека Simple Smile.
а относно деформирането на корема и изпъкване на краченца и ръчички - това наистина се вижда при мами с по-тънка коремна стена и в по-напреднали седмици. аз го видях за първи път в недела (28 г.с.), така че по-нататък може и ти да забележиш.
хайде, мисли позитивно   bouquet

# 54
  • Мнения: 541
Момичета гледам ви тумбачетата... Те направо са  огромни спрямо моя. Ама и вие повечето сте слабички, а моето бебче има къде да го поема странично.
Вчера на три познати съобщих , че съм бременна и то вече в 7 месец, и всички бяха опулени, че не са забелязали,  че съм бременна, а само напълняла Laughing
Обсъждате колички. Ние няма да купуваме нови имаме от баткото две и смятам да ги ползваме тях, ако се налага тогава. Първо заради това, че ги имаме и второ заради тези финанси.  А пък и аз нямам много голямо желание за пазарене. Едва от няколко дни се загледах по бебешките неща. С баткото преживях доста сериозни месеци  от лятото на миналата година /от както разбрах, че съм бременна /, че до декември със много сериозното му заболяване и бебето остана на заден план. Само се молех бременността да не ми създава проблеми за да мога да се грижа за Симеон.   Praynig CryМоже би и затова  нямам такова въодушевление да търся и купувам каквото е обхванало вас.

И да ви разправям: днес си открих книжката "Бебе на нулева възраст" останала от моето детство, когато майка забременя с брат ми и ми я подариха . Дадох я на бъдещия батко да я гледа и му я четох. В книжката за тези които не са я чели се обяснява, че бебетата се появяват от една дупчица отдолу на мама. Че моят младеж постави въпроса "къде е тази дупчица"  и искал да му я покажа Embarassed Laughing, че аз досега му обяснявах, че докторите знаят как да извадят бебето от коремчето ми. Grinning Че едни обяснения пак паднаха  ooooh! Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 122
Здравейте тумбачета Wink
Марини благодаря за темичката   bouquet
Зарче много е готино, така бебовците ще имат малка разлика и ще си играят заедно  Heart Eyes
Данчето/поправям се Wink/, аз съм родена с усукана около врата пъпна връв, така че се случва и не е задължително да е фатално. Просто се следи редовно  Peace  
А за Вяра - споко, явно маймунката е по поспалива  Heart Eyes
Excellent - племенничка, а готино. Аз чух за високо - момче, ниско момиче, но колко е вярно  Rolling Eyes
Честито на именници, рожденници и празнуващи годишнини  newsm51
Ние сме добре, риткаме и мърдаме, особено вечер  Simple Smile Редовно и пускам една музикална играчка, че да свиква Laughing
Преди няколко дни четох една статия - Какво да правят бременните за да спят добре през нощта. И познайте - онази вечер тормозих таткото да ме масажира, вчера да ми реше косата  Twisted Evil,  изобщо започвам пълен тормоз. В интерес на истината спах по- добре от обикновенно  Wink Помага ми и чаша мляко, както и възглавницата между коленете.
Вече имам и най- смешния момент от тази бременност  Laughing Мама понеделник вечер беше направила пълнени чушки и лозови сърми. Та представете си ме - едно пухче с огромна дълга нощница - тип бабешка, зелена на бели точици. Нахапала една вряла сърма, над мивката, отхапвам по малко, че пари и капе  hahaha и в този миг влиза мъж ми и ми отправя укорително хилещ се поглед и ме пита какво правя над мивката  Joy Умрях от смях като си представих как съм изглеждала.
Не знам за Вас но, аз имам усещането, че корема ми е по- голям вечер, отколкото сутрин  Embarassed
Последно, относно раждането - при мен протече относително спокойно и не бих казала, чак толкова болезнено. Слушах успокоителна музика на слушалки и не се оглеждах много по другите в предродилна зала  Simple Smile . Като се показа главичката ми казаха да тичкам към магарето и набързо приключи всичко. Тъй че спокойно, всичко минава и се забравя  Peace

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 16:08 от metchopooh

# 56
  • Мнения: 12
bibi ,четох аз че си писала по-напред за ухото,ама да питам пак.....знам как боли и искрено ти съчувствам,на мен ми е идвало главата да си отрежа  Hug
Вяра ,за количката -то и при нас е една одисея...мъжа ми има приятел, който пътува редовно до Германия и обеща да я поръча от въпросния сайт на адреса на чичо си(който живее там,че въпросния сайт не прави доставки докъдето той ходи)и след това да ни я донесе...абе дълга и широка.То има още време ,ама много сложна ми звучи процедурата и бавна най-вече.Ти поне си я виждала на живо,а аз не съм,само отзиви и коментари съм чела.
Досега се рових в нета и я намерих  в немския ebay ,ето го твоя цвят,и е на добра цена ,аз съм си харесала този.Даже и с доставката ще излязат доста по-евтини от 1350 лв.
А само ако имах смелост и знания да пазарувам по интернет щеше да е най-добре  Laughing.
За това че не усещаш бебка-все си мисля,че колко по- големи стават ,толкова по-малко място имат и затова не ритат често.Аз докато съм права или се движа също не го усещам,явно го "успивам",но като се свия(в момента докато пиша съм се свила доста и го усещам) или като съм в легнало положение се обажда.Не се стряскай,ръчни я малко мързеланата да се събуди  Hug

Сега видях,че е будна вече  Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 316
Докато се огледам и ето, че новата тема достигнала 4 страници.

Бих искала да дам още един глас за количките МАГ ИНГЛАНД - достатъчно широки за бебето и изключително стабилни и подходящи за нашите "чудесни" улици с дупки, паважи и препятствия.

Утре мисля да изкръшкам от работа, за да отида на една безплатна лекция в "Младежкия дом" - Бургас в 10,00 часа. Темата е "ПРЕНАТАЛНО ВЪЗПИТАНИЕ" и ще я води Милена Димитрова - психолог консултант по позитивна психотепария. Ако някой има желание може да дойде и след това да се видим за по кафенце, а аз наобяд да се връщам на работа. Изтървах предната среща и ми се ще да наваксам. Ще ми бъде много приятно ако някой се навие да дойде и да се запознаем.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 157
tansu   Hug Hug Hug Благодаря ти мила! И аз това си мислех, че нали нищо не правя и около мен само спокойствие и за това такава спокойна и бебка  Mr. Green Няма да се шашкам обещавам  Whistling
Denni Много се смях за дупчицата. Наскоро четох тук във форума една тема, как да наричаме срамните им места на момченцата  и много се забавлявах. Много са ми сладки като почнат да питат и разпитват. Аз като бях малка (мен баба ми ме отгледа) и като питах нещо "срамно" ми се отговаряше -Ооо аз незнам, щото съм възрастна! хииххи което не е мн правилно според мен ама здраве да е.
metchopooh и аз си те представих пред чешмата и се смях. Данчето с трабантчето говори за пъпната връв, аз мрънах че не суещам редовно бебка мила  Hug
desi_georgieva хихихи и при вас като при нас гледам. Офф де да можех с тоз ebay да се оправям щеше да е лесно. Цвета е супер, на живо е по-хубав, който си харесала. Аз се колебая и между розовата ама си викам ако после имам момче, и я позлвам количката -знам ли, червеното по убито ми се струва. Ама нали тиказвам надявам се сега да пуснат нови цветове, трио фор ми има много разветки и там харесвам една сива -ммм бонбон, ако го направят и за този  модел направо ще умра от кеф. Аз до края на февруари трябва да я имам от Италия, че се прибирам тогава. Няма ли рпи вас магазин на Чико или някъде където го има одела за да го видиш и ппнеш дет се вика?

# 59
  • Мнения: 3
  Здравейте, момичета! Отдавна не съм се появявала, ама нещо много неща ми се струпаха да свърша. Днес съм по- свободна иминавам да ви видя. Виждам, че всички са започнали подготвителния пазар. И аз съм си набелязала много от нещата и ще започваме да пазаруваме. Доколкото успях да ви изчета, всички са добре. Това е чудесно! Моето коремче също е доста голямо. Таткото ни е доста едър и по размери на бедрена кост бебка върви с около 2 седмици по- дълга. Може би за това съм с такова тумбаче. Все още не можем до постигнем консенсус за името и не знам докога така. Накрая ще решавам само аз. Записах си час за последната ФМ, но се чудя да ли е нужна. Вие какво ще ме посъветвате?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт