Отговори
# 15
  • Мнения: 626

За колажа ще стискам палци да стане, та да си сложа и аз нова снимка, че сега имам такава, а тази отпред ми е на двумесечна Катерина...  Praynig

Аз за това ще се помъча , защото снимките не са много актуални вече . Бебоците са доста променени .

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако искаш да направим албумче с по-актуални снимки?

# 17
  • Мнения: 626
Ако искаш да направим албумче с по-актуални снимки?

Първо ще направя малко снимки да видя как ще се справя и после албумче  Flutter

А на теб съм ти сърдита  Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
А на теб съм ти сърдита  Crossing Arms
МОЛЯ!!!!!!!!!!
Алоу ще развалим сватлъка Mr. Green

# 19
  • Мнения: 626
А на теб съм ти сърдита  Crossing Arms
МОЛЯ!!!!!!!!!!
Алоу ще развалим сватлъка Mr. Green

Алоу не алоу за другите намираш време да се видиш а с мен не .

# 20
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
  tiptoe

# 21
  • Мнения: 745
Да се разпиша и аз. Не за Бора-Бора ще се стягам ами за Луната - нали продаваха места там Whistling
Днес бяхме на втора ваксина ДТК и Полиомиелит (много изостанахме с ваксините ама така се случи), консултация направихме - 9.300 кг и 72 см.
Никито има 3 зъба - 2 доло и 1 горе, преди малко видях, че и четвъртия е на път (има присчица горе на венеца).
Това мойто диваненце ще ме побърка - само на ръце и само в движение - е това е положението ще лудна вече, не ми се реве, а ми се вие  Twisted Evil
На проходилката му омръзва бързо ако няма какво да докопа и да събори. Пълзи като хлебарка, много е смешен, но бързо се измаря, че сме на ламинат и се хлъзга горкия - голям зор.
Вече често му давам от нашата храна - снощи имаше картофи на фурна, смачках му малко с вилицата - много доволен беше.
Вечер се буди поне 2 пъти - пие мляко, търси си биберона...играе...абе ужас ви казвам и в 6 ч е готов, дига дупето да става и хич не мисли да се заиграе малко в таз кошара Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
А ти какво пристъпваш като примабалерина по терлички от балетната школа на Маша Илиева,и ти си от нередовните.
Славаа,ама ние с lianka ще се видим в Студ.град.В края на януари имам доста почивни дни,така,че може да организираме някоя среща по парковете?
п.п.И много объркващо ми действаш с новият си аватар. Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 21:24 от Madam Stasita

# 23
# 24
  • Мнения: 79
Ей, аз съм тук  Hug!
Лили  Heart Eyes
Смехурче  Heart Eyes
Минолтичка  newsm45,  по между другото тя спомена, че е почнала работа и явно много и е дошло, едва ли в нас е причината  Wink
Честито на всички, които са имали повод - Деси, ВПД, Дени, Танче, май има и още  newsm78
Да сте ни живи, здрави, щастливи и много обичани   bouquet  bouquet  bouquet

Аз се позагубих, че имам адски спешна работа, до 20-ти трябва да предам "100" чертежа  Crazy. Като приключа ще съм по-честичко с вас  Hug
Хубав ден  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 21
Хоп и аз тук.
И при нас нищо ново,затова само ви чета.Днес съм сама,Жожи е с баща си на разходка,та успях да се изкъпя като хората,да измия чинии и сега даже готвя.
Аз съм за още една срещичка,само времето да е добро.
Е май това е от нас.Лек ден.

# 26
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Мадам, не като прима, а като една от Патаравите патици пристъпям аз Wink.
Гледам да ви чета доколкото мога, че в момента съм се отдала на четене на Правилника за движение по пътищата, ръководства разни, освен това се образовам за това как определени заболявания влияят на лактационните процеси. И естествено да не забравяме, че това ми е и най-купонджийския месец - предстои ми да подготвям рождения ден на Ого-Бого, както и да го развождам на поне още 2-3.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 212
Запис и от мен с благодарности към неизвестната авторка!   bouquet 
Какво толкоз се зарибяват хората с тоя ФБ, не мога да разбера  Crossing Arms, аз си предпочитам тук  Simple Smile Я дезертьорите да се завръщат!!  Wink
Зайо, хем се смях, хем те ожалих и аз с двете зайчета! Не е лесно!
Много хора загадъчно намекнаха, че са заети с нещо, пък не докладват как вървят нещата, ааа! Хайде, Мадленка и КайРен споделиха, ами Фелинка, ами Дени какви ги вършат, там кой още беше...  Naughty
Така, скарах се целокупно  Simple Smile, сега се отпускам в отмаряне, докато спи диването.

# 28
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Хайде и аз тук! Благодаря на авторката!   bouquet
Някой може ли да ми даде инфо горе-долу какви средни мерки и теглилки има за 8-9 месечни бебета? Напоследък като следя родените бебета около мен (за 1 месеца са 4) Бела е най-тежка и почвам да се притеснявам да не е дебела. За протокола - преди 5 дни беше 9,100 кг на 72 см.

# 29
  • Мнения: 172
Добре де, Смехоранке, ето ме!Знаех си, че ще ме изловиш в Здравния Hug
Ще карам поред:Честита ви нова година!Желая ви да сте здрави, пък другото както дойде!Честит рожден и имен ден на когото съм пропуснала и честити месечинки на бебоците!
За мерки и теглилки-7600 кг и 69 см.Сложиха ни Синфлурикс първа доза и мина без драми Peace
Седиме стабилно, лазиме и напред и назад.И мост правиме-кога ли ще си падне на главата Rolling Eyes
Не си стъпва на цялото стъпало, само на пръсти, точно като кака си!Още не е много наясно точно за какво служат краката, но и няма за къде да бърза.С лазенето и влаченето по корем е друга ракия.Не знае ,че на ръба на леглото се спира и вчера регистрирахме второ ни падане от спалнята.Скоро ще пробвам пак дали вече й работят спирачките Mr. Green
Гърне не ползваме и нямам намерение да го правим скоро.Махането на памперса ще стане лятото в парка.
Проходилката също я смятам за излишен уред, та се държим за околните предмети, когато прави опити да ходи, но е много рядко.
За храненето-остана ми само свинското и рибата да й въведеа в менюто, иначе всичко останало вече си хапва доволно.Хич и не чакам по 4-5 дни между новите неща-давам каквото ми скимне.От отбора на нехаресващите попара сме и ние.Пробвах без захар, не й хареса, но нямам намерение да й дам захар скоро, така че,ако ще CrazyКашата също не е на почит в менюто.От една седмица я мъчат горните 2 зъбчета, но освен да отказва пюретата и да кара само на мляко, други признаци няма.Спи нощно време когато и колкото си поиска, но поне си е в нейното легло.
Говори си нещо непрекъснато, като я викаш идва лазешком и като й кажеш НЕ! с по-строг тон, веднага спира да прави каквото прави Mr. Green
Хайде стига, че се олях!Другия месец пак Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт