Отговори
# 45
  • Мнения: 0
айде и ние на чистичко...
Тинитка аз смятам и 11ти като първи ден и затова се получава разлика. Да е жив и здрав Кокото.  Hug много обичам мъже на име Коко, нали моя мъж се казва така...

# 46
  • Мнения: 106
привет и от мен!просто не мога да стигна до компа.....мочт син днес за сефте спи 4 часа-пу-пу-пу....приложих тактиката да го повия като новородено с едно одеалце за да не пери ръце и да се стряска и това ме извади от кризата на дундуркането....ех,да бях прочела по-навреме доктор Карп,да е жив и здрав.Някой знае ли къде в БГ продават книгата му?така повити спахме цялата предна нощ само с едно събуждане за хранене и днес 4 часа.....иначе бях полудяла от умора и никой не можеше да ме търпи/кълбо от нерви/.иначе за 1 месец сме наддали 1,5 кг,което е видимо-окъсяват ни дрешките..ха-ха-ха....липсвате ми момичета,дано да мога по-често да навесяван форума...е моят красавец е буден и ви казвам чао!!!

# 47
  • Мнения: 274
запис и от мен  Flutter

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Дарлин, честита месечинка  bouquet

Сега се зачетох за правилата на Карп (хем ги добавих на първа страница, но кой да прочете) и се оказа, че без да зная, аз си ги прилагам постоянно, брей, че съм гений Laughing Laughing
Мирела издава силния  бял шум с една йоника, и няма спане просто Mr. Green Mr. Green
Тея спи нощем, и си го обяснявам с това, че през деня е супер активна и не спи, а и как да заспи с тази кака  Whistling
Колибри, само така, давай надолу с килата, Дамянин нагоре Grinning Браво за ентусиазма, аз днес  си спретнах страхотен фитнес с лопатата  и снега Mr. Green

Отивам да готвя яйца, ако обаче има в магазина такива, че вчера нямаше кой да зарежда суперите наоколо Laughing

# 49
  • Мнения: 12
Добър ден....време е за следобедно кафе/за тези,който пият..,а за другите незабравяйте,че няма нищо по хубаво от това да кърмите.за кафе ще има време./ Simple Smile

Остана ми малко време и реших да ви пиша....малкия уж се беше размрънкал преди малко за папкане.ама докато му приготвя млякото и той пак заспа
Да се похваля...вчера го чух,но си помислех ,че ми се причува....но днес наистина го чух....той се смееше...записах си датата в дневника ,който му водя.....разтопих се от умеление
Излъгах за времето,Татунчо се събиди и вече 2-ри час пиша поста
    да пипитам майките,който дават АМ-по колко мл,давате...по формулата трябва да е 130мл.а на кутията пише 150мл.че малко се чудя...правя му по 150.и яде различно.понякога го изягда,,понякога не
сега ппък се разхълца....
то вече стана време за аперитив докато го давърша....надявам се в темата да има само хубави новини и много усмивки newsm53
Колибри,т.к си фен на Фиеста ТВ.ще те помоля ако разбреш кога ще почне Кючек за начинаещи/с танци ми се струва по лесно и забавно/,да драснеш и да кажеш часа/предварително благодаря/Хубаво нещо са тренировките...аз когато имам време карам  колелото и с другата ръка друсам бебо,ако се разплаче....голяма гледка.,,,СМЯХ
моля се с ВЕДА всичко да е наред Praynig и скоро да има добри новини

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 18:04 от katrin_bb

# 50
  • Мнения: 130
ей днес и аз излязох малко на въздух което ми се отрази добре Naughty после и гости си имахме на 2 пъти и после докато оправя етоооооооооо то се стъмно вече.Ех че бързо минава това време Grinning

# 51
  • тук
  • Мнения: 510
Darling, честит ви празник!Само радост, песни и танци да му е живота Simple Smile
ей за таз почерпка човек убивам  Blush

# 52
  • Мнения: 344
Благодаря на всички за поздравите! Дари днес е много послушна  Hug Вече е голяма  Peace

ей за таз почерпка човек убивам  Blush
И аз  smile3508 newsm48

# 53
  • Мнения: 83
Darlin`, честита месечинка на Дари    bouquet


Това са ми 2-рите най-любими бонбони и редовно консумирам...хич не се лишавам от таквизи райски творения  Mr. Green

Днес излязох за малко навън  Sunglasses Ели е пораснала с 5 см. за последните 2 седмици и всичко й окъся, че набързо напазарих дрешки (освен онлайн)...Успях и да изгледам един филм...има баланс във вселената (визирайки вчерашната й кривотия  Joy)

# 54
  • София
  • Мнения: 2 109
Привет, мацки, минавам да се отчета,
обривите при Лилия страшно се обостриха, появиха се корички около ушите, пъпките започнаха да слизат и към деколтето, а на места има и по краката.
Водих я на лекар, диагнозата- алергия към белтъка на кравето мляко, типична. Израствала се.
Започнах да давам NAN Н.А. вместо Фризолак, за мазане взех Бадемово масло Ексипиал...
Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, да сподели.
Целувки Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 391
Марлийн жалко за алергията... дано по-скоро я израсте!
Нашият обрив беше подобен, но само по бузите, имаше малко и по ушите и по главата под косата и под брадичката, надолу го нямаше - но аз минах на овче, козе сирене и кис мляко ям рядко краве. Поограничих кравешките продукти, доколкото мога. Защото не съм сигурна дали не е реакция и при нас.

Дарлин, честит 1 месец!   bouquet

Портман, утре чакаме снимка с рокля! Да ви хубав прекрасен деня!

Шер, като чуя за кючек ще свиркам, засега не съм го засекла.

# 56
  • тук
  • Мнения: 510
Марлийн, Оска е човекът. Но понеже при Али се съмняваха, проучих подробно - щом не кърмиш, а е на АМ, няма драма. Избирате подходящо мляко и по-късно захранване. Не се тревожи, племенникът ни имаше, сега е на седем и отдавна е забравен проблема.

# 57
  • Мнения: 1 250
Само се записвам, да си пазя ред, после ще ви чета.

# 58
  • Мнения: 2 768
Marleen, имам наблюдение, че малко модно стана да се поставя диагноза АБКМ напоследък  Rolling Eyes

Иначе познавам дете, което като бебе беше с доказана (с тестoве) такава алергия, което получаваше кръвоизливи в очите и много силна диария, не наддаваше. Хранеха я с FrisoPep.

Заради едни пъпки и корички зад ушите (моят ги има и двете понякога) мисля, че също са поизбързали с тази диагноза, Ласи да каже най-добре  Peace

# 59
  • Мнения: 666
Запис и от мен. Бяхме при педиатъра днес пораснали сме до 4.800 и 58 см. Девойката се държа подобаващо и доФтора я поФали че добре се развива за сега. Много спокойна и безколикова нощ ви пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт