СЕПТЕМВРИ'09, тема 12

  • 16 774
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17

 Ааааааааааа, хванаТа с латиницаааа  Hug Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

 Мерси за темичката   bouquet

 Моето дете днес пък си проспа младините, довечера не знаааам... Иначе и тя не ме пуска да излизам от стаята. Взимам си я до мен с шезлонга и като погледна компа започва да се напъва едно такова все едно кашля и като я погледна и една беззъба усмивкааааааааааааааа, душата ми сгряваааааааааааа  Hug
 Анита, и аз ще си ходя у дома март средата някъде, те кога са Великденските празници, че не съм гледала? Ама аз не знам колко ще стоя, месец, два, трииии... колкот ми душа сака  Mr. Green Само да сме живи и здрави  Praynig

 Отивам да правя Russian Salad  Drunk Drunk  remybussi  mrstraetz

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 16:58 от bebe6oci

# 16
  • Мнения: 277
Да  Blush не се усетих, ама нали бързах да се запиша от първите......................

# 17
  • Мнения: 71
Айде и аз да се запиша.  Ох, имам да уча, ама все тук вися.  Hug

# 18
  • Мнения: 2 786
И аз исках днес да излезем ,но ме достраша  Rolling Eyes.
Тук е -8 градуса,доста ми се видя за малките дробчета на  беболина  Thinking,а така ми се искаше да направя запис на Мони.
Днес баща му отиде да го вземе с шейната от градината ,за първи път ще се вози .

Бебешоци ,тази година Великден е много рано - май на 4-ти април се падаше.

Атракция, благодаря за темата   bouquet.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Това за скачането на въже (или спортът изобщо) и кърмата не е вярно Simple Smile

При активни усилия се отделя млечна киселина в мускулите; кърмата може временно да промени леко вкуса си, но това е за 10-30 минути, не повече. Няма причина бебето да не се накърми след спорт или ако по някаква причина протестира - след 10-20 минути Simple Smile

С намаляне на храната не знам, но при повечето майки намалянето на бялото брашно, тестени изобщо и намаляне на сладкото се отразява положително на фигурата.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ехо, привет! С Попо бяхме на ваксина. Добре е за сега-току що заспа. Вече сме 62 см. и 7 килца. Повече расте на широчина засега. hahahaДундьо! Гък не каза, като го набодоха. А, минахме набързо и през Моло/завиждайте/.Но наистина за малко, че там в аптеката работи моя приятелка, която ми дава Пентаксима по- евтинко. Пребийте ме с камъни, но не мога да приема разходките с бебета по магазините!Нито въздуха е въздух, болести разни се разнасят с климатиците...Обаче разбрах, колко ми се излиза сама, без бебета и батета, както преди...Ма няма! За яслите: не ме кефят. Ако мога ще си гледам Петко, или ще го дам чак на детска.Дано да можем да си го позволим! Атракция, мерси за темата. М-у другото, не помня кой прави колажчето, но качих снимка и на Попо.

# 21
  • Мнения: 277
С намаляне на храната не знам, но при повечето майки намалянето на бялото брашно, тестени изобщо и намаляне на сладкото се отразява положително на фигурата.
Бу, аз преди ходех на народни танци 2х1.5 часа на седмица, плюс 2 каране на колело, плюс пиех нещо там дето подсилваше ефекта,.... Хляб почнах да ям като забременях.... Ефектът беше нулев  #Cussing out И газирано много не пием у нас, шоколади пък хич....

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Находката,аз не работя,мила.Тук съм работила много малко и все без договор,и затова нямам и майчинство.Само мъжа ми работи. Rolling Eyes

И аз бях така Wink Ти поне си взела 2500 евро предполагам като си родила Андрея, а аз и тях не можах, че нямах две легални години.
Абе май свикнах да раждам без да получавам майчинство,  ама ако се навия на трето се заричам, че ще се осигурявам на максималното, че да набутам малко и аз таз държава Grinning

# 23
  • Мнения: 5 026
М-у другото, не помня кой прави колажчето, но качих снимка и на Попо.
Валката го прави Peace

С намаляне на храната не знам, но при повечето майки намалянето на бялото брашно, тестени изобщо и намаляне на сладкото се отразява положително на фигурата.
Убедих се в това, но пусто, като все ми се яде...

# 24
  • Мнения: 359
Никой ли не знае?
Съпруга ми изгори малкия докато правеше палачинки, искам да намажа изгорялото. Някой знае ли? ПОлзвал ли е?
Не можах да изчета предишната тема до края, не знам дали друг някой не е писал за този крем - "Витасин", който е на билкова основа и помага за много неща, но аз съм го ползвала специално при изгаряния и препоръчвам много. По аптеките го продават, ако още не сте се оправили, вземи и ще останеш доволна.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Може нещо генерално да иска реорганизация в режима, щом и небременна и некърмеща не сваляш Thinking
Да се храниш насън? Wink шегувам се.

С намаляне на храната не знам, но при повечето майки намалянето на бялото брашно, тестени изобщо и намаляне на сладкото се отразява положително на фигурата.
Убедих се в това, но пусто, като все ми се яде...
Уви. И аз го знам, с Мая към годинката си върнах фигурата (или поне килата), като спрях да плющя сладко, но сега не мога. А и тея коледно-новогодишни празници хептен ме саботираха...

# 26
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
записсссс
Спирането на сладкото ще доведе до подсилването на психическата ми нестабилност към момента Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 1 504
Аз съм свалила  твърдо 1 кило...хахах което е смешно...но си е факт..незнам как е станало...не че това ме задоволява като резултат, ноо поне някаква надеждичка има...с Кати вместо да свалям, първите 2 3 месеца качих /защото като кърмиш, трябва да ядеш и т.н./, сега поне се закотвих на едни и същи кг и месеци наред не мръднах...
Лъки много хубаво кремче...малко пенкелер го дават и мирише гадно, но върши работа.

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Находката,аз не работя,мила.Тук съм работила много малко и все без договор,и затова нямам и майчинство.Само мъжа ми работи. Rolling Eyes

И аз бях така Wink Ти поне си взела 2500 евро предполагам като си родила Андрея, а аз и тях не можах, че нямах две легални години.
Абе май свикнах да раждам без да получавам майчинство,  ама ако се навия на трето се заричам, че ще се осигурявам на максималното, че да набутам малко и аз таз държава Grinning
Не съм ги взела,а и не познавам българи,които са ги взели.Подадох документи още септември и нищо.Вчера звъннах да видя какво става и ми казаха,че документите ми не са разгледани,защото трябвало да занеса удостоверение за адресна регистрация(empatronamiento) и фамилната книга(libro de familia).Утре ще ходя да ги подавам и дано ме огрее. Praynig

# 29
  • Мнения: 8
С намаляне на храната не знам, но при повечето майки намалянето на бялото брашно, тестени изобщо и намаляне на сладкото се отразява положително на фигурата.

С това съм съгласна! Joy Ама пусто като ми се ядат, а и по тия празници!
Момичета, здравейте!
Някоя може ли да даде една хубава форма за CV. На един приятел му трябва, а на мен отдавна не ми се е налагало да пиша. Praynig
ето: http://uchebnika.com/archives/23


МНОГО БЛАГОДАРЯ! И АЗ С ТОВА СЪМ КАНДИДАТСТВАЛА И СЕГА ЩЕ СИ Я ЗАПАЗЯ, ЯВНО Е НАЙ-ДОБРЕ!

Общи условия

Активация на акаунт