Навън е страшна зима,а в къщи ОКТОМВРИйчета има!

  • 20 321
  • 705
  •   1
Отговори
# 45
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Момичета ето да ви развеселя малко: Цък
hahaha Joy smile3532

Meгс честити ви 2 зъбчета.Малеее а на мен все ми се струва че  е рано за тези зъби...

# 46
  • Мнения: 103
Мерси за предолжената обобщена информация- така много лесно може да се направи сравнение на различните школи и да си направи изводи  Thinking.
Габи също не е пила вода до сега- нито със захар, нито без захар, нито с анасон и т.н. Само в родилния й давах няколко пъти, но освен че не знаех на кой свят ходя (нито от кърмене разбирах, нито нищо  Laughing), там беше 30 и нагоре градуса и детето локаше като невидяло... Освен на мама млякото друго не познава, но аз пък редовно си пийвам биричка, че да опитва и тя нео различно  Peace.

# 47
  • Мнения: 203
autumnsphere-статията е супер полезна за всички ни Peace

# 48
  • Мнения: 1 715
Моми4ета,сега се сетих,4е то4но на тази дата преди 1 година ми беше трансфера,успешния трансфер  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутрууууууууу
autumnsphere   smile3501 newsm10 newsm51 страхотна и много полезна статия! аз имам голям проблем в къщи за това Rolling Eyes майка лекар Confused извади си записките още като разбра, че съм бременна да си припомни ... Tired аз не знаех нищо тогава. а тя е една твърдоглавааа, да ми е жива и здрава, но и като водоподлей сигурна е че правя всичко едва ли не нарочно за да не е по нейното Whistling дадох и този материал, но ... ината и голям, явно ще я оставя да си ми се сърди, важното е да дам най - доброто което мога за детето си Peace но статията е супер полезна Peace та по повода спешнооо си търся нов педиатър! сегашната ми все едно тя е говорила от името на д-р Л. Стайкова Confused мислех, ще се преборя за кърменето, но явно и с захранването ще имам проблеми  Tired някакви идеи за Дружба или Младост Rolling Eyes
пп сега като си чета мнението добре че и аз съм водоподлей и съм инат Crazy
НВИ   Hug Hug Hug
megs честити зъбчета, вече е зайче малката Hug  bouquet Hug
желая ви весел, и усмихнат ден Peace

# 50
  • Сф
  • Мнения: 13
Аааа, Раде, водоподлеите сме много инати, ама па сме и много чаровни и не ни се сърди дълго никой Hug

Меги, кви са тея зъбки-Браво! Hug Не можах да ви гледам-съпер много ме е яд!!!

Джоя, мне без никой да ме лази на компа-много ме мързя да й схвана режима на рускинята, ама пък ми е интересен да му се невиди! Та моето е решение е: МАммоооооо, прочети го и после да ми го разкажеш!!! Laughing hahaha

Отдавла не съм писала само ви чета, но съм мнооооого доволна от вас-едни килограми сваляте-евала ви на старанието-аз съм такъв дроб Tired миналата седмица, след хиляди клетви пред себе си се качих на кростренажора-25 мин едвам издържах, много се изнервих newsm78, после направих 150 коремни преси и оттигава ходя като  ВОЛТРОН #Crazy или Робокоп-все тая, разказах си играта Joy hahaha

Герчо, не знаеш колко се радвам за хубавия резултат от изселдването!!
Миркам, абе жена, ти па кога и за лекции успяваш, направо сте егати организираните хора!ЕВАЛА!!!
АНи Бани-от сърце се радвам, че вече всико мина-дано нямате повече такива притеснинич!!!!!!
НВИ-като си представя какво сте преживели.... Cry Hug Hug Hug

# 51
  • Сф
  • Мнения: 13
Ауууу, много ми се спи, големи глупости съм писала назад, без да се поправя, извинете ме!
Само да кажа-autumnsphere, БРАВО!!! Вчера до 2.30 часа четох и статията и темата!!!!!!!!!! Hug

Вчера гледах страхотни снимки на всички, които бяха пуснали линкове-страхотни деца си имаме, ейййййй Hug
Ванирка-Габи си цялата на теб! Меридит-уникална буба!!! Стайли, Андреа е страхотна!
На Рони съкровищата-тя си знае, че е страшно богата!!! Hug На Ани-Бани-Теди ми е любимец! Hug
Ако изпускам някой-моля да ме извините!!!  bouquet

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 10:52 от BaByMamma

# 52
  • Мнения: 909
Здравейте момичета  Grinning
Да сложа по едно кафенце....

 Герчо ,радвам се че всичко е наред с теб  Hug
Мегс ,честити зъбчета   bouquet
За статията ,да полезна от страна на това ..да се убедим още веднъж че в България всеки е на различно мнение  #Crazy ...така че тя може да ни послужи само за едно да искаме всеки път и второ мнение от друг лекар за каквото и да е било...това е мое мнение Peace
Хайде момичета ...оставям ви сега че ще започвам  newsm79 newsm75 wash и всички останали да не ги изреждам...топъл и весел ден ви желая  Peace
BaByMamma   Hug Hug

# 53
  • Мнения: 23 390
Цунки,мунки от мен.Няма време да пиша,но ви прочетох.Изчезваме на гости.Лек ден.Simple Smile

# 54
  • Мнения: 68
Dobro utro momi4eta  Hug Izvinqvam se za latinicata, neshto ne mi se poqvqva kredor-a
Operaciqta mina dobre. Nishto ne chustvah kato bolka. Kato otvoriha kojata se razbra, che imam i razkysvane na membranata mejdu dvata koremni muskula, ta kato mi shieha muskulite me pozabolq malko poveche, no vsichko si zaslujavashe. Pypa mi veche ne e s razmera na moneta ot 1lev a 10stotinki  Flutter nqmam strii..... perfektno e... sega ostava i belega da zarasne dobre....

Vidqh strahotni snimki na vsichki bebkovci  Heart Eyes Mnogo byrzo rastyt decata ni  Whistling
Nadejda Mnogo se radvam za teb i vsichki maicheta  Hug
Venera Idealno! Radvam se che vsichko e minalo, tateto da pomaga  Hug
Na 09.02 se prebirame na studa  Sad Tuk temperaturata ne pada pod 10gradusa, poslednite 2-3dni valq ujasen dyjd, sprq ni toka v kyshtata i se premestihme pri na Justin brat mu za 2 dena. Ta bqhme malko kato v dqdovata rykavichka  Crazy
Aide do skoro. Mnogo celuvki i pregrydki   bouquet

# 55
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Ани Боланд радвам се че е минала успешно операцията   Hug

Ние също изчезваме на гости.

# 56
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета Hug

joya, те са 3в1 - не се учудвай че ще се лекуваш с капки за нос, преди време моят мъж го болеше ухото и се оказа, че е от носа
megs, честито ново зъбче
autumnsphere, и аз благодаря за статията
desix3, честити -2.6 кг
Ani_BolandHug, бързо възстановяване ти желая
kaka dora, в плодовия ден можеш да папаш и зеленчуци поне аз така разбрах от описанието
"В този ден хапвайте само плодове. Съчевайте ги както решите. Ако ви харесва повече хапвайте едни и същи плодове на едно хранене. Включете и малко сушени плодове, семена и ядки. Най-полезни са свежите и небелени плодове. Може да се консумират и плодови пюрета, супи, компоти, печени плодове (може да се добави подсладител). Ако не обичате плодове, тогава може да ги заместите със зеленчуци. "

Aз днес за пореден път започвам 90 дневната диета отново, вчера се освиних, направо не знам къде ми е волята, цял ден държа фронта и вечерта без да съм гладна влизам в кухнята и ...... омитам всичко  Animal Pig

# 57
  • Мнения: 958
Герчо,супер резултат (аз със закъснение чета)
Ани, браво и на теб  Hug бързо възстановяване.
Аз днес щях да почвам 90-дневната или Дюкан. Чаках прозрение, или поне сън, ама на нищо не сънувах, и мушнах две филии с пастет за закуска.  newsm78
Сега ме е яд на себе си.
Всяка вечер отдава дължимите 5 минутки за позитивни мисли. И си повтарям "отслабвамм, отслабвамм, влизам си в дрехите" А сутринта , тц, пак не влизам и се възнаграждавам с подобаваща закуска. Голям съм Улигофрен.....

# 58
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
ти си моята партия Simple Smile аз защото от днес съм на диета хапнах 5-6 парченца шоколад с карамел за предизакуска
кърмаческата версия на Дюкан се препоръчва за мами на над 6 месечни бебета

# 59
  • Мнения: 99
Здравейте мами  Hug

Егати студа е навън а ми се излизаше  Tired

Много ви се кефя за това, че имате воля за диети  Hug Аз само като си кажа диета и почвам да умирам от глад  ooooh! За това почнах един режим при който резултатът се появява по-късно и бавно, но за смтка на това е траен  Peace А самият режим е- сутрин хапвам стабилна закуска задължително с месо, варено яйце, прясно мляко абе с две думи касапска закуска  Laughing. На обяд супа, нещо на скара и салата а вечер- супа само и ако огладнея докато дойде време за съм си хапвам кисело мляко и с щерката си хапваме портокали на корем. И цялото това ядене е в точно определени часове (някога като дете и мома после ядех под точен час и мога да каже, че имах хубаво тяло) защото тялото има способноста да се запасява и ако се гладува в момента в който почне да се храни почва да се запасира з тлъстини защото не знае кога ще има период на гладуване и така става йо-йо ефекта. А ако яденето е редовно и горе долу в определен час организма ни знае, че не е нужно запасяване и не се наслагват мазнини  Peace Това е моята философия и никоя диета не ми действа  Rolling Eyes

Мегс, честито ви зъбчета  Hug Как се чувства малката буба?

Ани бързо възтановяване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт