АВГУСТинчетата вече с глас се смеят и да се обръщат някои умеят - тема № 9

  • 16 563
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 569
Здравейте. Е не е истина коооолко сте изписали, а не съм писала само от събота вечер  hahaha Тепърва ще дочитам старата тема...

На мен пак ми дойде (както писах, че от 19.12.09 не ми беше идвало). Слава богу не родих пак, тоест не ми тече както миналия път!! И направо се родих, коремът не ме боли и  1/5 от това, което беше рпеди да родя, което за мен означава МНОГО!!  newsm68

Вчера за пръв път оставих Анди само на зел. пюре на обяд, тъй като обикаляхмне за бани половин ден. Всичко ок, ОБАЧЕ страшно ми е намаля кърата, понеже през нощта направи 7,5 ч и през деня 7,5ч паузи на некърмене Sad Как така се регулират гърдите уж да има вутрин и вечер като сме заменили през деня 3 хранения идея си нямам Sad  Thinking  ooooh! Ей това точно много ме е страх  и за това не искам да замествам хранене поне до 8м, ама да видим Sad Тази нощ определено се буди от глад, снощи не си дояде и през нощта не си дояждаше и ми се буди в 11, 3,4 и 5  Shocked

Джема: мерси за страхотното пожелание, мила, но уви най-рано др година се очертава нанасянето, понеже не искаме да теглим друг заем за обзевеждане и прави всичко пестейки, тоест на парче. Имаме пари - правим, нямаме - не правим Sad Кофти, но няма как.

Giuli: еее мерси за инфото. Ще ги погледна тези Сико  Thinking На мен ми се иска да видим готови бани и да си кажем 'ха, това ни харесва, вземаме го' , тоест всичко комплект да се връзва. Ама ще видим ...

Силви: страхотен колаж,   bouquet

Аси: и на теб мерси за темичката   bouquet

Пепедйийнс, Йоанче: ЧРД! Живи, здрави и много щастливи!   bouquet

Тинче: мерси мила, публикувах там въпроса си за баните и сега отивам да чета дали някой ми е отг.  Thinking

Магаре, Жижин: честити ви месечинки Simple Smile Жижин, честито захранване. Просто прави малко по-голямо количество, че да можеш да пасираш. Даже да ти остане, ти ще го хапнеш Simple Smile Можеш и да замразиш,макар че картофът определено си променя вкуса и консистенцията като се размрази. В блога на Хедра тя съветва като се размразява да се слага на котлон едва ли не до кипване, че да си върне истинския вкус. Аз не съм го правила де...

Ние сме на броколи тези дни и много й харесва! Правя го с картоф и тиква, кърма и 3 капки зехтин и умира, направо ми дърпа лъжицата  Laughing Хайде отивам да варя картоф и да правя Андина манджа Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 11:51 от Yana-barborana

# 46
  • Мнения: 196
Италианче много си права за неинформираността на педиатрите ни и е вярно това, което пише в статията, че изобщо не си актуализират знанията. Младите пък лекари учат по учебници писани преди сто години и отдавна вече неактуални, но това не ги оправдава. Всеки един "търсещ ум" може да намери информация както ние я намираме. Много често напоследък ми се случва да чувам майки да се оплакват примерно от алергия или от нещо друго:"Ми какмо да правим педиатърката така ни каза, а ние опит нямаме и правим каквото ни каже". Хубавото е че повечето майки се информират на своя глава и въпреки твърдоглавите ни педиатри общо взето го караме на собствена преценка. Имам чувството, че тези хора умишлено се стремят към по-кратко кърмене. И нашата педиатърка и тя - трябвало да замествам хранене и вече да не я кърмя на обед - така съм щяла да си почина. А нито ме е питала искам ли да си почивам, тежи ли ми, не ми ли тежи. Все едно е някакво бреме цялото това общуване между майка и бебе. Хубавото е че все повече майки кърмят до по-късен период бебетата си. Аз затова харесвам Масларска в Токуда, защото знанията и съветите й са абсолютно актуални със световните тенденции, но тя все пак е завеждащ отделение и трудно човек може да се вреди за преглед.
Аси Hug

Янче все се каня да ти пиша за баните - на бул. България до Мартинели /горното преди Джъмбо и Билла/ има шоурум за бани и като продължиш нагоре по булеварда има още поне 2 мисля.

# 47
  • Мнения: 340
Абе мацки, в4ера въведох Карфиол на Ради и днес има няколко пъп4ици по лицето, ама дали е някаква реакция от карфиола , или от якото плюн4ене?На него 4есто му излизат по лицето от тези много ситните 4ервени4ки. Когато има някаква реакциа, къде излизат пъпките?По тялото ли или няма зна4ение?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 98
Joanna87, честит рожден ден smile3525 Пожелавам ти да си много глезена жена и  много да те радва Ема.

Италиана, много ми хареса статията, прочетох и коментарите към нея, много смешно ми стана как подскачат педиатрите като ощипани госпожички и нападат доктора, който каза че не са си обновявали знанията 20-30 години. Какво подскачат като е така, сигурна съм че на 90% от майките тук са им казали да захранят 4 месец. А то като се замислиш не им трябва много четене, достатъчно е да проетат препоръките на СЗО.

Захира, надявам се скоро да отмине този период при вас, че въобще не знам как издържаш  Hug  За чая, който даваш, на моя пише да не се дава повече от 100мл на ден именно заради декстрозата

Много сладко е това на колажа "А+Б=ВНЛ" Grinning

# 49
  • Мнения: 15
Йоанче,честит рожден ден,да си ми жива и здрава и много щастлива

# 50
  • Мнения: 1 569
Много сладко е това на колажа "А+Б=ВНЛ" Grinning[/color]

Къде, къдеее??? Аз що не го виждааааам?????? Sad ААААААААААААа да, хахахахахх, е мнооого е сладко, бе Силвееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Ох направих на пандата папкане  newsm55  food002 и изчистих  hang newsm28 newsm75 та за днес съм 'чиста'  Whistling Laughing

Някой ме беше питал как издържам с минусовите т навън. Ами трудно  Mr. Green Екипирана - с чорапогащник, потник, пуловер, шапка, ръкавици  cold Ама вчера и на слънцето не се издържаше Nature Partly Sunny Само като си помисля, че трябва да излизам на -0 и умирам, ама кво да правя, за дИтето Simple Smile

# 51
  • Мнения: 340
Само като си помисля, че трябва да излизам на -0 и умирам, ама кво да правя, за дИтето Simple Smile

 hahaha ,, -0 " ... и такъв градус ли има  Joy Joy Joy Joy

П.П. Да не се обидиш душко  Hug Mr. Green   bouquet

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 12:59 от A_S_Y_77

# 52
  • Мнения: 27
Само като си помисля, че трябва да излизам на -0 и умирам, ама кво да правя, за дИтето Simple Smile

 hahaha ,, -0 " ... и такъв градус ли има  Joy Joy Joy Joy

П.П. Да не се обидиш душко  Hug Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А+Б=ВНЛ  smile3501 newsm10 newsm53 newsm62

# 53
  • Мнения: 12
Добър ден и от мен...
Прочетох по диагонал, как върви при вас захранването и косата ми настръхна. Окончателно реших че ще захранвам моя на навършени 5,30-6м.
Янче за бани можеш да видиш на Видима Идеал, продават всичко. Аз специеално съм много доволна, а и цените са им приемливи.
Дю стискам палци с Коци всичко да е наред!  Peace

Оф нещо немога да кача снимки  Sad

# 54
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Тия дни нещо съм напринципа, че и пари да ми дават навън не излизам. Студено бре... И така и не се нагласих да си купя ново яке, че заради бюста най - вече старите не мога ги закопчея.
Не знам похвалих ли Кати, но от вчера усеилено прави лицеви опори по вкъщи. Застава на 4 крака и си се кефи. До вечерта се усъвършенства и заема точна поза за пълзене. После - бум тряс и на земята. И така цял ден. Сега си почива, разглеждайки играчките и бръмчайки им нещо.
А снощи катот се заинати,че няма да спи. Не щя и не щя да заспи. Малко по - късно баща ми звъннаха по скайпа, искаха да пкажат нещо, видяха се с дребничка така от разстояние, и после това дете заспа като с вълшебна пръчица. Искало е да види дядо и баба явно.
 

# 55
  • Мнения: 27
ЗвъннАх и аз на Биа  Laughing Добре е, децата също  Grinning Каза да ви предам много ПОздрави  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 569
Аси, хаха, амЧи има я, така се изразява 'под нулата' с 2 знака  hahaha Joy Няма се хАбя да пиша са тука  Joy hahaha Аз съм заета жена  Crossing Arms Naughty Mr. Green hahaha Joy

Данче: яко е нали? А дека си у скайп, сватя??  newsm78

Гери: да, знам, че имат всичко, ама не знам къде имат голям магазин, тип 'шоурум' с готиви предложения. Ако знаеш, я ме просвети  Hug

Александра: брееей, тя да не проходи още малко бе?  Laughing Браво, браво!

# 57
  • Мнения: 340
Ян4е  Hug
Дан4е  Hug Как е фермата.На Countrylife  що не играеш?
А Биа каза ли кога ще се появи?И аз няколко пъти я мернах във фейсбука и мислех да и пиша....ама ...?

Буболе4еМе4е къде си?????

# 58
  • Мнения: 12
Янче не те виждам в скайпада ти пратя няколко снимки.

# 59
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте,  Hug
ЧРД Йоанка,  да си жива и здрава и много обичана.   bouquet
Ние с малката сутринта си взехме днешната разходка. На слънце добре, ама на сянка не се вирее.
Вчера беболина се опита да си излезе от коритото и почти успя. После ми се разсърди и ме ухапа. С тия зъби направо е ужас, решила е че основната ми мисия в живота е да и бъда гризалка.  Simple Smile
По отношение на наште педиатри много добре са осведомени, че съществува такова животно като късно захранване, но те тъпо и упорите го отричат. Това си знаят това си говорят и просто отказват да променят репертоара.
А тая нощ малката се буди няколко пъти с рев, незнам какво и стана, май пак нещо се бъгна горката, преди малко пак с рев заспа. И пак останах с една ръка, а в фурната кекс се пече как ще го  вадя не съм измислила.
Да ви се оплача от вчера се опитва да ми дойде, но засега неуспешно. #2gunfire
Това е от нас за сега.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт