Гласим МАРТенското човече за модния подиум вече(32)

  • 15 344
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
kama4e много сладка играчка пеперуда
veni_sasi много ми хареса комплекта за изписване и количката
slun4o82 кошарката е много хубава
Ahoney - ваничка със стойка и плот за преобличане много ми допадна както и количката
Евчето страхотна люлка
Изобщо виждам че сте купили много красоти, дано и аз да намеря такива за беба.
yanin4eto не се притеснявай и аз до сега съм качила 9кг, всеки човек е идивидуално, е верно че все пак аз първите 3 месеца както се вика говорих само с боата и вместо да кача свалих 2кг, но бременноста поднася какви ли не изненади наред с акнето и киселините #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 926
Памполина да те питам количката на Чико има ли към нея чанта?
Защото май съм останала с впечатлението, че няма  newsm78

yanin4eto Няма нищо притеснително, аз също съм качила 9 килограма

Дарида прекрасни покупки, аз купих същото одеалце със зайчето,но в синьо Hug

# 17
  • Мнения: 26
Леле, ама големи сте писарки...сутринта за малко влезнах и бяхте на мин тема на 46та стр. , а сееега  Shocked

Аз точно се връщам ат запис на тонове...всичко било супер, по думите на мама.
Ние съб. и нед. пообиколихме малко и купихме малко нещица...разбира се има още много да се пазари,но по нататък...мисля тази седмица да ги изпера и ще ги наснимам Simple Smile да ви ги покажа.
Купих си прах за праве Сано бебе...изглежда добре, и мирише хубаво пък ще видим.

yanin4eto, а стига глупости...,я не им се връзвай на тия дето ти разправят,че не се храниш...аз до момента също съм +9 ..и със сравнително малко коремче, а бебка пък си върви едричка..така че носи си гордо коремчето и да не ти пука  Hug


Стига за сега от мен, отивам да ви изчета в предната тема  Hug

# 18
  • Мнения: 1 876
Дари, страхотни неща, а лигавничето за Св Валентин ме разби Grinning

Аз за сега съм плюс 10 кг, а за моето стартово тегло трябва да съм плюс 12. С Никола качих 10 за цялата бременност, пак се движех под минимума, пък родих 3200 бебе  Peace

челси, страхотно заглавие

вениІсаси, мерси за темичката Hug

# 19
  • Мнения: 3 042
Карамел, няма чанта. Мисля да си ползвам старата от баткото, тя е сива, тъкмо ще пасне с количката.
С кг-те засега съм +10. Дано да не кача много последния месец.  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 26
Даридке, супер са покупките  Hug

# 21
  • Мнения: 131
haide i az tuka, na vsiaka mandja merodia Joy da ni e 4estita i samo hubavi novinki
radam se, 4e haresahte zaglvieto. Hug
veni  Wink
kade e mamma-iv,marineks,koi drug se gubi?
nun4i,kolko ti teji bebeto?
 Hug

# 22
  • Мнения: 47
Ох,така ме успокоихте.

Последно съм била декември,чаках да мине един месец,понеже нямам никакви оплаквания,а сега моят доктор е зает и и чак след 10 дни има час...ама аз така или иначе  нямам проблеми.А днес при този лекар,той понеже знае е отиидохмесамо да ме вкара в системата и да ми напише документ за майчинство,не гледа бебчо,само ми мери корема,таза и т.н.

Да ви се похваля,аз изобщо не знаех ,че ми се полага майчинство,защото не съм работила...  Joy
Малко глупаво май съм разсъждавала ама изобщо не съм се замисляла....Колко дават на месец ?Могат ли да ги плащат в карта или трябва да се редя на опашки?

# 23
  • Мнения: 26
haide i az tuka, na vsiaka mandja merodia Joy da ni e 4estita i samo hubavi novinki
radam se, 4e haresahte zaglvieto. Hug
veni  Wink
kade e mamma-iv,marineks,koi drug se gubi?
nun4i,kolko ti teji bebeto?
 Hug


Евче, ако към мен е въпроса ти ...бебка беше 2300гр. миналата седмица

# 24
  • Мнения: 24
марисса   Hug Joy  Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 2
Привет мацки!
Честита да е новата ни темичка.Евче страхотно заглавие! Hug Hug Flutter Party Hug
darira страхотни покупки.
Tasty беше питала за Майчин дом и отворените врати-аз съм ходила и мисля там да раждам.
STELLE  нещо не се е появявала напоследък.Дано всичко е ок.
Айде да се върна да почета малко, че вие големи писарушки сте били.
До скоро Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 30
Yaninche

Не съм много сигурна, че ти се полага нещо - освен разни помощи по Закона за семейните помощи (нещо такова беше).
Което мисля, че е еднократното плащане при всяко раждане и евентуално други плащания, в случай че отговаряш на доста социални критерии (спомням си, че имаше някакви плащания , символични, при майки-студентки).

Та - ако искаш да знаеш какво ще получиш - отвори този законм КСО-то теб не ползва, за съжаление.

# 28
  • Мнения: 190
Привет мацки!
Честита да е новата ни темичка.Евче страхотно заглавие! Hug Hug Flutter Party Hug
darira страхотни покупки.
Tasty беше питала за Майчин дом и отворените врати-аз съм ходила и мисля там да раждам.
STELLE  нещо не се е появявала напоследък.Дано всичко е ок.
Айде да се върна да почета малко, че вие големи писарушки сте били.
До скоро Hug Hug Hug
и аз мисля и там да раждам да видим кога са отворените врати и може да отидем
Със Стели сме добре и двете сме полудели от работа и затова рядко пишем  Hug

# 29
  • Мнения: 30
Tasty0703

Аз ще раждам в Майчин дом. На отворени врати не съм ходила, но полежах на 7-я етаж 4-5 дни, та мога да ти кажа следното - мизерно е, но това не мисля, че трябва да ни притеснява - не е хотел все пак. Има ВИП стаи, мисля, че по 35 лв., които не са никак лоши - пък и хубавото е, че там можеш да си вземеш детето при себе си.
Акушерките и докторите са много точни, а и все пак се знае, че там са най-добрите професионалисти и най-добрата техника (спешните случаи от Шейново се изпращат в Майчин дом).

Общи условия

Активация на акаунт