Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Добре дошли в новата Темичка!!!!
 Съставих я благодарение на Добричкия Тони, който кротко си пееше в креватчето  Laughing Laughing Peace

Искам да попитам защо само на едни същи деца слагате снимките.На някой даже и повече.Това не е ли форум за всички? newsm78 newsm78
Както и само едни и същи си отговаряте,това не е чат,или се бъркам...Мисля,че трябва всички деца да бъдат там,нали ни обединява ГРИЖАТА ЗА ТЯХ...
Сигурна съм ,че и други мислят като мен,но не си признават...

# 16
  • Мнения: 67
записче Peace Peace

# 17
  • Мнения: 28
J.R. ще падна от смях.....в жирафа ли ще слагаш  Laughing Laughing Laughing Laughing малък сладурко

# 18
  • Мнения: 568
viktoriq, подготвя се нов колаж в момента, със снимки на всички бебенца! Учудвам се, че не си забелязала, че покрай него доста спорове и кавги имаше в миналата темичка. Затова и си караме още със стария...  Peace

J.R, и на нас с Тео ни е супер с кенгурото! Ни студ ни плаши, ни вятър, ни сняг, ни дъжд. Единствено, ако е заледено е проблем, но тук в Корея това рядко се случва  Flutter

# 19
  • Мнения: 1 404
Ех, Деси, блазя ти.... Мен ме е страх да излизам с кенгата и бебо вътре, че ще взема да се пльосна и айдеее... Тук около нас избщо не се чисти, направо май ще трябва с кънки да излизам.

Ето една снимка от вчера...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3034544&l=19c9c858b2&id=650199791


Скоро си спомнях как зе заформяше ноемврийската тема, а вече бебчовците стават на по 3 месеца... Лети си времетооо, лети си....

# 20
  • Мнения: 128
Както и само едни и същи си отговаряте,това не е чат,или се бъркам...Мисля,че трябва всички деца да бъдат там,нали ни обединява ГРИЖАТА ЗА ТЯХ...
Сигурна съм ,че и други мислят като мен,но не си признават...

Все някой ще се намери да се изкаже неподготвен,особенно ако за първи път пише в темата ни  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 590
Здравейте милички мами  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА НА СИНЧЕСКА И ВИКСИ  Hug ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ   Hug
КЛОДИЯ   bouquet
Портокалчо: МИЯ днес ще драсне два реда! Два дни беше много зле, тя повръщаше а Мишко го мъчеха коликите! Но тя ще си пише после... Simple Smile
Ех тези фермиииии  Joy ама сте сладурки  Crazy
ЛУЛУ: Много е сладка малката  Simple Smile
ЕЛВИРЕСТЕ::  Hug
Кенгуро имам на Чико, но като сложа Адито в него тя пищиии, като че ли има бодли в него  Shocked
omana: Браво на малката Леа  Hug все така да се усмихва   Wink
ДЕСИТКА: Гледах на снимчиците как добре го опаковаш ТЕО в кенгурото с нещо като одеалце (жълто) тук не съм виждала подобно. Аз все си мисля, че само с космонафтчето без одеалце в кенгурото ще и е студено на Адито...... Thinking А за скандалите с мъжлету....явно появата на детето си е изпитание за семейството. На моят мъж не се е променило ежедневието по никакъв начин! Спим отделно, после излиза сутрин и вечер се пибира, бърза да хапне и да легне! На мен пък ми е мъчно, че не иска да се върне в общото ложе.....щото там не се наспивал...оффф...няма угодия  Simple Smile
ЯНИЧКА: Сетих се какво беше писала...и искам да ти предложа да си разменим малко килца Wink Grinning аз на тебе...да ти дам....и нещата ще се наредят добре и за двете  Joy Hug
Тони: Мммм много сте сладки  Hug НАИСТИНА ВРЕМЕТО ЛЕТИИИИ  Hug

Радост: Пусни отново снимчиците от сватбата, не успях да ги видя в онзи сайт... newsm78 Hug
viktoriq : Мислех този път любезно да си замълча.....но да те попитам?!!!! Ти кога писа?..... Към [/b] кого се обърна и не ти отговори, че правиш подобни изказвания....  Аз мога да ти отговоря: Нито един ред не си писала в темата ни...влязох в профила ти и проверих..Peace

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 14:38 от Kиkи

# 22
  • Мнения: 218
   Здравейте!Да ни е честита новата темичка и дано е изпълнена само с хубави неща и никакви спорове повече. Hug
  Ние днес стамаве на 3 м. и се извинявам,но не знам как да сложа почерпка в мнението си/ако някой може да ми обясни ще съм много,много благодарна/.Ще почерпя ето така  newsm38
  Честити месечинки и на Миа,Синческа и Билянка .
  Миа бързо да се оправяш,че много ни липсваш Hug
  viktoriq това което казваш,не е вярно ама изобщо.Аз не пиша много,много,но винаги когато питам нещо или имам проблеми с малката и споделя с момичетата са ми отговаряли и помагали със  съвети.Така че, моля те недей да говориш глупости.И аз мислех да не коментирам какво си казала,ама не се сдържах.
   Атук имаме албумче със снимки,ака на някой му се гледат:
                  http://www.album.bg/svetlanka_viki/
  

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 15:10 от svetla_nka8305

# 23
  • София, жк. Борово
  • Мнения: 19
Антония, понеже гледам, че май имаме еднакви активни гимнастики Simple Smile, да те питам - забелязала ли си да пускат цветове от килимчето върху дрешките на бебето? Или просто за пореден път съм попаднала на ментак. Моето е Canpol Mr. Green

Освен това се чудя дали да не купя кенгуру. Имам слинг, но Боян не иска да стои вътре. С количка като го извеждам, на 40-тата минута е ревнал. То в Борово си е истинско геройство човек да разходи бебе де, но все си мисля, че би трябвало да му харесва да е на чист въздух..  Thinking

Честити поводи на всички и слънчев и усмихнат ден от мен!   Nature Sunny

# 24
  • София
  • Мнения: 307
привет и от мен!

ние преди малко се прибрахме от разходката навън! Времето е екстра, ама тоя сняг.....  ooooh!, сума ти калории изгорих докато се борих с преспите...

А кенгуру нямам и се чудя дали да купувам - то до какви килограми се ползва?
Кло, да не забравя,   bouquet, ти си знаеш за какво  Laughing

Честити месечинки на Миа, Билянка и Светланка! Да растат здрави и послушни бебоците ви! Heart Eyes

до после от мен! хубав ден

# 25
  • Мнения: 418

viktoriq
-Колажа го прави Мия Peace и тя ще го сложи като се появи. Не съм променяла нищо Simple Smile
Мим`с - готово  Peace

# 26
# 27
  • Мнения: 6
elvireste- различно са с килиграмите-моето например е от 4,5 до 9,00 кг.
svetla_nka8305-честито! Grinning и на всички които празнуват месечинки днес Grinning
viktoriq-ти нещо май се обърка мацко  Laughing

# 28
  • Мнения: 28
Днеска съм много досадна,ама нямам друга работа. Опитах да се разходя с количката навън,ама както каза Антония това е мисията невъзможна с тия преспи и засега малчо спинка на терасата и само очите му се виждат Simple Smile

Мия - оздравявай бързо,че определено липсваш Simple Smile
Кики - напомни ми на мамите вестителки,дето носеха добрите новини преди Simple Smile  Hug И мой Сашко не иска в кенгуро,като го сложа и се започва едно пищене,все едно го колиш Simple Smile

Стеле - как са изпитите Simple Smile Каква специалност си в МВБУ-то ,че и аз съм там Simple Smile

Виктория - май наистина си се объркала нещо. Не е хубаво така да нападаш без причина.....

# 29
  • София
  • Мнения: 88
Ех, Деси, блазя ти.... Мен ме е страх да излизам с кенгата и бебо вътре, че ще взема да се пльосна и айдеее... Тук около нас избщо не се чисти, направо май ще трябва с кънки да излизам.






Прясно доказано - с кенгуро на гърдите можеш да паднеш само по гъз (и то няколко пъти)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт