Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 122
В София ще има Лекция за кърменето, организират ги всеки месец към Кабинета по кърмене в Майчин дом.
Ще бъде на 13.3.10 от 16 ч. в Майчин дом. Бъдещите майки се събират във фоайето и ги взимат. Залата е на 2 ет. - аулата - от асансьорите в дясно по топлата връзка към поликлиниката- в дъното, вратата в ляво. Таксата е 5 лв на семейство. Може да си доведете компания - таткото, баба, леля, приятелка,  няма ограничения. Ако някой закъснее, може да се обади на тел.на кабинета по кърмене 089618488. Лекцията се води от д-р Попиванова.

Аз вече две ги изпуснах и много ме е яд, тъй че който иска да знае от по- рано. Казаха ми, че няма нужда от записване.
До по късно  Laughing май няма да се спи скоро  Wink

# 736
  • Мнения: 1 020
Исках също да кажа за срещата... много съжалявам, че не дойдох, но сряда няма как Sad А сега видях, че и следващата среща за сряда я планирате Sad Нашия татко е на английски и няма кой да гледа малката  Rolling Eyes освен може би ако се разбера с родителите ми, но е е сигурно Sad
Нямам възможност да чета плътно цялата тема, но когато мога се опитвам да се включвам, дано да съм и полезна  Sunglasses

# 737
  • Мнения: 4 358
Хъни да не би изследването за тези стептококи Б да се прави сега в края с влагалищния секрет? 
Доколкото знам не се взема само от влагалището а и от дебелото черво Rolling Eyes.Май е по специфично изследване.Чела съм за него в чужда литература.
В БГ никой не ми е споменавал за него.

# 738
  • Мнения: 1 020
Хъни да не би изследването за тези стептококи Б да се прави сега в края с влагалищния секрет? 
Доколкото знам не се взема само от влагалището а и от дебелото черво Rolling Eyes.Май е по специфично изследване.Чела съм за него в чужда литература.
В БГ никой не ми е споменавал за него.

Аааааа сега се сещам, че такова ми направиха в болницата, в която раждах и пак ще раждам... ама там и за СПИН задължително изследват, така че явно си е индивидуално  newsm78 според болницата...
А други мами, които имат пакети да кажат дали са им правили такова изследване  Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 4 358
Еличка мама къде ще раждаш newsm78

# 740
  • Мнения: 63
Лелее, сънувам невероятни филми на ужасите. Незнам как ги съчинявам  Shocked Убийства по брутален начин, кървища.... ooooh! аз не съм в ред. и сега мн ми се спи, ама викам си да отвлоря компютъра малко да нми се проветри главата, че иначе ще почна пак...
Малкото пък така хълцаше преди час и нещо, че пак не спях, а татко му хърка тая вечер като тигър и даже съм в др стая.. ooooh!

# 741
  • Мнения: 6 078
Момичета слушахте ли за протестите на лекарите?
За сега са символични,но не разбрах само засегнати болници ли ще протестират или всички,но ако нямало резултат готвели национален протест на 7.04 ,вече започвам да се шашкам за глупости,ами ако точно тогава раждам,майка ми ми се смее,аз два месеца преди това съм взела да се шашкам,за какво били тези нерви.

# 742
  • Мнения: 539
Добро утро Hug
МИЛИ ВАНИЛИ ти пак си будувала Sad,милата.Този път и при мен нощта не мина много добре.Събуждах се от страшни болки в корема и в кръста,и не спрях да мисля глупости.
Ох малкия да тръгва от другата седмица на градина вече и да се отдам на почивка,много ме изтощава и може би за това ме наболява от време на време корема.
Хубав ден за сега  bouquet

# 743
  • Мнения: 1 020
Добро утро Simple Smile Такова хубаво слънчицеее Simple Smile  Hug
Хъни в болница Лозенец  Peace

Стискайте палци, че днес с малката ще ходим по мъките Sad Опитваме се най-накрая да преборим проблема с очичките (от раждането много й сълзят и понякога има много секрет Sad даже и със залепени очички ми се е събуждала Sad ) Та ще ходим при доки да видим дали има напредък (видимо очичките й са много добре  Praynig )

# 744
  • Мнения: 1 380
А каво ще правим ако има изненади при раждането и не са ни познали пола....?

Ще има ли в темата обяви от рода : Заменям розови дрешки за сини.  Joy
Ти се смееш, но аз така първият път си бях купила син комплект за изписване и като ми препотвърдиха, че ще е момиче купувах нов.........ама какъв рев му ударих тогава.....
 hahaha hahaha hahaha
Elichka_mama да няма запушени слузни каналчета?
Успех на прегледа.
J_M_M едва ли, ще ни оставят на произвола, ако тръгнем да раждаме тогава....то си има спешни екипи....

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 09:35 от sladkish4e

# 745
# 746
  • Мнения: 0
Скок-подскок в новата тема !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт