Юлски бебета - Тема 25

  • 23 912
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 199
Цоооп!Ха,здравейте!Днес имам една супер вкисната мадама. Mr. Green Преди малко успях да я успокоя и сега се хилят с брат й на активната гимнастика,а мама има време да ви нагледа.По-късно ще ходим на консултация да видим тези бузи колко тежат. Wink

Чочиии,благодаря   bouquet
Мамбина,и аз няма да бързам с гърнето. Peace
Верджи,хич не се шегува твоя младеж.Направо се чудя как спите. ooooh!
Сиско,с кой чай ви се получи?Мойте продължават да отказват.
Кейт,мойте заспиват сами. Peace

Момичета,някой може ли да ме светне защо не мога да влизам в албума със 7месечните бебета? newsm78

# 31
  • Мнения: 223
И аз не мога да вляза.
Миме, много пораснала тази девойка бе, божкеее, здрава да ти е! Ама на клипчето папка, не се напъва.
Яна също седи вече на гърне, върши си там голямата работа, много често и малката. Всъщност рядко е празно, като стане от него. Ползва го и за кон.

# 32
  • София
  • Мнения: 15
Сиско извинявай, разбира се, че има значение, но по инерция, понеже си мисля как да излъжа Кати да пие чай и съм го написала в женски род. А за чая жалко, че не е някой който не сме пробвали тъкмо се обнадеждих аз съм й купила нощния на Хумана, казва се "Сладки сънища", защото всички останали са на Хип, та реших да пробвам друга марка, но пак тц. Аз си предлагам тя си откозва и така.
Вирджинити честита ви пълна уста със зъби, здрави и белички да са.
Миласара не съм Сиско но тя писа, че с "Лека нощ" на Хип.

# 33
  • София
  • Мнения: 39
cveten prashec аз самата до скоро му казвах "тя" и Ками само ме поправя - голям смях пада. А за чая ще видим утре пак - ще пиша.
Момичета, говри се, че снеговете ще се стопят, ще се позатопли малко ... та, какво ще кажете за една срещичка...

# 34
  • Мнения: 11 830
Цветен прашец, да, нещо се е изтрило, исках да те питам за ателиетата, преди си спомням, че беше обяснявала. Какво не им е наред юридически? Въобще защо са наречени ателиета. Мъжа ми се шегува, че ще купи съседните ателиета,  и се сетих, че имаше някакъв бъг с тях, но не можах да обясня..
Кейт, инстинкта за самосъхранение определено е по-силен! Но пък го приеми и като комплимент. Wink В някое от женските предавания много отдавна, говореха, че докато ти свиркат още от строежите, значи ставаш! Simple Smile И спрях да се дразня и ядосвам като ми се случеше, последно даже си спомням бях бременна вече. А веднъж ги скастрих, че бях с Юлиана и се почудих какво да й обяснявам.
Мила, госпожиците трябва да са специални, позволи й го. Wink
Джил, можем и да дойдем да ви вземем с колата, нашата е в гараж и не изисква чистене, после ще ви върнем, ще видя как съм в четвъртък или петък и ще ти пиша утре. Ох, и вие значи така с храненето.. надявам се и аз да са зъби!
matzkoHug  Hug на двете ви с Яна!

Вода - давам изворна, без да преварявам, но той не изпива повече от 2-3 глътки дневно.

Има ли някой на диетата на Скарсдейл?? Четох, че става за кърмещи и мисля да се пробвам, че много далеч ми се вижда Дюканстването, а и с този неядящ младеж съвсем.. Желаещи кърмачки? Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 635
Сиси, срамота ще е да се разкарвате с колата, като съм на две крачки.

За диета и аз съм навита, но не съм сигурна, че тази Скарсдейл е за мен. Много е конкретна какво трябва да се яде всеки ден. Ето, тук намерих: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315758.0

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 16:01 от Jillian

# 36
  • София
  • Мнения: 15
Сиси всичко си им е наред на ателиетата ако ще ги ползваш като такива, проблема идва ако искаш да ги ползваш за жилище и то не е кой знае какъв проблем просто трябва или да се направи преработка на проекта ако е по време на строителство или да се изготвят екзекутивни чертежи ако сгредата има разрешение за ползване, за да се смени предназначението им това е. Ако нещо друго те интересува питай, може и на лични.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз запис засега, че освен сезоните на Лост / Радинче, в един епизод не може да се направи ретроспекция на 5 сезона, въпреки че го изгледах де - просто насладата от сериала за мен е голяма и си го глецкам Simple Smile/ , сега пуснаха и някакви валентинки във фермата, та само подаръци разопаковам и пращам Mr. Green, та не мога много да чета де, но скоро ще се включа.
И освен това сега с тоя Дюкан готвя по 2 кухни и не ми стига много много времето. В тази връзка, Рал ти колко дена ще караш ударната. Аз мисля 10, въпреки че някои казват, че е много

# 38
  • Мнения: X
А Нели недей, много са. Те 7 го дават за много много дебели и само под лекарски контрол, ти искаш 10. Ние изкарахме 5 дни. До утре сме на месо и зеленчуци, и от четвъртък пак само протеини. Мисля втора фаза да я караме 5 на 5 дни.

# 39
  • Мнения: 253
Здравейте,мамаи.
Вече съм тук.Връщам се да чета,че съм изтървала цели 3 теми  ooooh! ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 581
Е на мен им се струва, че по тоя Дюкан много се яде и още 3 дни отгоре едва ли е толкова пагубно. Аз съм била по 10 дни само на плодове, без нищо друго, а тука си има доста неща. Както и да е де - не ми пречи Peace

# 41
  • Мнения: X
Нели ти си знаеш. Ама с този режим само на протеини яко се натоварва черния дроб. То затова и се отслабва толкова. Едва ли имаш да сваляш толкова. Тия 10 дни са само за 100 килограмовите. Мини си на смесено 5 дни и после пак 5 дни протеини и редувай до постигане на целта.

# 42
  • София
  • Мнения: 121
Малеее 7 зъба Shocked Честито на Кайо  bouquet

Миласара, и аз имах проблем, но като влязох в профила цъкнах горе при менютата на профил вместо на разгледай и стана.
Разбрах аз , че тук се вихрят диети и амбиции за сваляне на килца. Браво на вас, аз пък без да искам свалих 5 кг и станах дори по-слаба от преди да родя. Въпреки, че имам притеснения да не би да е нездравословно това отслабване. В тази връзка ако някой може да ми препоръча добър ендокринолог ще съм благодарна.Аз все за лекари си питам тука Embarassed
НелиР, аз  доколкото знам диетата на Дюкан е до някаква степен вредна за организма..Това което искам да кажа е по-добре да спазваш дните, да не стане беля Hug
Сиси, и аз се радвам, да ви "видя" отново Hug случайно видях на снимка захраннването на Влади , там изглежда много доволен ама , разбрах, че бързо бързо е изплюл пюрето полсле  Laughing Със сестра ми сме често заедно, въпреки че живеят далеч от нас, идват често насам. Юлияна е много красиво дете Heart Eyes
Мамбина, говори ми, говори...знам аз, че някой ден ще заприлича поне малко на мен .. Joy само носа на баща си да наследи, че моя хич не е за наследяване  Blush
Одеве излязохме навън за малко и се засилих при моя прителка наблизо, затънах 3 пъти в снега, ходех по улиците защото иначе е кошмар, очаквах всеки момент някой да не ме види и да ме побутне с колата, вкъщи стана наводнение като се прибрахме....изобщо ужаст.  До приятелката така и не стигнах затова реших, че като има сняг навън ще се излиза без количка и пред блока.

Аз давам от една седмица изворна вода на девин Peace малко ми писна да преварявам, и без това не я пие Цветка много.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 17:13 от galeto123

# 43
  • Мнения: 119
Здрасти  Hug
цял ден се опитвам поне да се запиша... Crazy
Моите хлапета спят, а аз започвам да се боря с една тиква да им я изпека. Каката не си пада много, но пък малкия я обожава.

гърнето е болна тема при нас. София категорично отказва да ходи, казва: "Мамо има ако", чак като я е свършила тази работа в гащите. Май и двамата ще ги приучавам едновременно.  Whistling

# 44
  • Мнения: 32
Гале, добре се завърнала Hug.
Мамбина, аз си мисля скоро да се сдобия с гърне и да се опитам да я науча по- от рано, ама дали ще стане кой знае.
Джил, сигурно като спрат да се напишкват и наакват се маха памперса Laughing. Едни приятели сега лятото ме изумиха, че детето им сега го учат на гърне, а тъкмо след няколко дни ставаше на 2 годинки. На мен ми се видя късничко.
Кейт, Андреа заспива сама в повечето случаи и задължително без биберон, хич не го уважава туй чудо. На теб едва ли ти е смешно, но аз се посмях с това как си го ритнала.
Светли, аз преварявам, мисля, че до годинката трябва.
Да се оплача днес прекарах с една чашка два часа, за да дебна да се изпишка, крепих я и в банята на пусната вода, отварях прозореца, нищо не стана, накрая направо се друсах от нерви и не пожела да се изпикае. За това пък ака като невидяла, направо  кръст не ми остана, вчера 5 пъти я мих и вече на 6- ият я връчих на таткото, просто силички не ми останаха. Ей, сега пак за трети път днес ooooh! Tired. Няма да споменавам и бутането на количката в преспите, ей вчера и днес ми се разказа играта. Отивам да мия дупе, отново Tired.

Общи условия

Активация на акаунт