АВГУСТинското детенце, вече хапва си пюренце! - тема № 11

  • 16 711
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
Alegoria, де да знам... newsm78, май ни е време...Аз ако кърмех...ехее...и каго съм те хокала...аз напротив мисля да му давам пържени картофи вече, а ти...няма душа шамари при мен...с моето слонско спокойствие, а и като сме се строили тука 200 невести, съм сигура, че всяка си знае и сама за себе си си има мнение Wink..Ама видя ли, че и аз се научих на пусти снимки...чакай

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 21:32 от ivu6a

# 46
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Ивуше, къде из горите се водите Mr. Green
Иначе за попарата,като почнеш със сухарите значи въвеждаш глутена и затова аз смятам да дам първо една глутенова каша,лъжичка по лъжичка,пък после попара.А иначе за сиренето,можеш по малко да слагаш в пюрето и тъка да го въведеш,разбира се трябва да е добре изкиснато,пък може и пюрето с извара.Както си прецениш. Peace
Я да питам,малко се връщам назад във времето с тоя въпрос,но сестра ми е вече в 9 месец и за три седмици е качила 7 кг.Общо 34кг. и лекарката я е пратила на специалисття живее в Испания и там е малко по различно следенето на бременноста.Там са и казали,че задържа течности и най-добре ще е да и предизвикат раждането,та питам някой има ли инфо дали боли повече при предизвикано раждане или си е както трябва да е? newsm78 Малко ми е притеснено,че нещата няма да тръгнат от самосебеси а насилствено.В понеделник ще ходи да и сложат система,иначе сега и слагали някакви инжекции за развиване на белите дробове на бебето.

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 15:41 от tina1801

# 47
  • Мнения: 145
Tina, като раждах бях в стая с момиче, което си предизвика раждането, за да е на тази дата, но със хапче...и си роди по нормален начин. Не съм чувала да е по-различно откъм физ. усещане...не се притеснявай, всичко ще бъде наред и стискаме палци!

# 48
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Благодаря ти Ивуше,дано  Praynig

# 49
  • Мнения: 0
Тина да не ти кажа глупост ама мисля че това всички го знаят - пукане на водите и системи. Аз бях така, защото след 4 дена контракции почнах да се измарям много, а и бях 1 ден преди термин и като вдигнах температура и на бебето му спряха тоновете на моменти го изкараха с форцепс.

# 50
  • Мнения: 1 569
 smile3533

Само да кажа хелоу и да попитам някой знае ли нещо по-така за алабаша?  newsm78 В смисъл защо е полезен, защо се дава на бебоци? Малко инфо намирам, а скоро ще й го въведа.

Да снощи наистина изяде страшно много, ама нали все си викам, че не ми стига кърмата, пък вода не ще и за това се зарадвах, че хем яде хем пи.  Mr. Green лееееко попрекалих де хаха  Mr. Green Но въпреки, че го повърна половината спа като къпана и се буди само веднъж в 2 за ядене, тоест доста си се беше заситила. Аз за това й давам кашата по-куъсничко, че да се засища и да не се буди повече от веднъж от глад chef

А днес да видите как съм я наконтила, ох много се кефя на дрешките, които й взех от Next, голям мерак ми беше за тях и най-наркая й стават  Heart Eyes

Амбишъс: много е сладка, беее  Heart Eyes И ние сме с много коса, но вие и едно бебче в нашия парк ние биете от всякъде  Joy

Тинче: доколкото аз знам е все едно дали е предизвикано - специално с хапче - или тръгнало само. (За предизвикване с окситоцин съм чувала митове, че повече боляло, но и там има противоречиви мнения). На мен процесът на раждане си ми беше тръгнал, но в болницата ми дадоха хапче за по-бързо уж. До 4тия час до преди да ме срежат всичко си беше според мен нормално, както с всички много си боляха контракциите, но не съм умряла  Grinning После ме резнаха, но това друга тема. Не се тревожи! Всичко ще бъде наред със сестра ти! И вие сте бременеели едновременно, нищо, че тя с 6 месеца назад, много яко  Hug

# 51
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Ян,мерси за инфото  Peace А да те питам в колко часа я даде тази каша?.Може и да си казала,но аз нямам спомен,пък не ми се връща да чета.
 newsm44 newsm44 ВЕЧЕ СЪМ ЛЕЛЯЯЯЯЯ
Аз я чаках в понеделник,а те днес са и били системата и за един час е родила.Момиченце newsm68 newsm44

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 16:43 от tina1801

# 52
  • Мнения: 1 569
Тинчееееееее: ама СЕГА ли го научи??? Лелее да ти е честито! Много да е здрава и умна и много щастлива! Колко се е родила? Как се казва? Мама как е?   bouquet Heart Eyes Hug Видя ли, че всичко е било ок? БРАВООО! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Кашата дадох към 8,30. По принцип и преди като я давах 5те дни гледах да я давам след 7 като последно или предполседно ядене (после само да цока ако иска) и действително 2 пъти ми се случи да се събуди да суче през нощта само веднъж!!! Днес сутринта яде към 10 без нещо, не беше яла от 2 сутринта!  bowuu

# 53
  • Мнения: 0
Браво Тина да са ти живи и здрави и много да ви радва малката принцеса   Hug Хващай самолета за Испания барабар с братовчедите да гушкате бебка  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 145
Браво Тинче, Честито! Да е живо и здраво ! И сестра ти също!

# 55
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Благодаря ви момичета,не знам още подробности,понеже се чух само с таткото.Иначе всичко е приключило за един час.Таткото е присъствал и е отрязал пъпната връв.Бебка се казва Ана.Да ми е жива и здрава. Hug
Лиде,как само ми се ходи,но мъжо абсурд да ме пусне с Ники на самолет.. Naughty

Всъщност ,сега като ви чета честитките,Вие се обръщате към сестра ми,понеже тя е Тина,аз съм Данчето,но ползвам нейния акаунт. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 807
Ами тогава - Тина - честита рожба! Да е жива и здрава, умница, хубавица и да радва всички - особено леля Данче!  bouquet

# 57
  • Мнения: 0
Данче/Тинче вече тотално ме объркахте  Joy Да сте живи и здрави всичките карай да върви с тази объркация  hahaha

# 58
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Лиде хахаха Joy Joy,тотално ме разби,представих си те как седиш пред компа и се почесваш newsm78 hahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте на всички . И аз да се включа за предизвиканото раждане Simple Smile Тъй като преносвах 12 дни, след една неуспешна индукция ми сложиха хапче, а и след това отново система с окситоцин. Може би лошото  в случая е, че контракциите идват изведнъж на 1 мин. и е адски болезнено, поне при мен беше така. При всеки си е различно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт