СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 16

  • 21 768
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 504
Здравейте мацки!
Приключих вчера вечерта с гостите...доста се поизморих...ама нали си имаме празник Grinning
Определено детското парти ми хареса повече. Вечерта бяха родата. Направих забележка на свеки newsm78 -лапаше на Кати свирката и после й я даваше и Кати я лапаше - стана й неприятно...и ми отговори, че не е болна ooooh!. Обясних й, че съм против тези неща! Предполагам, че ще имаме изясняване, защото назряват и друки конфликти. Снимки ще кача по-късно.
Честито на всички празнуващи - кой каквото си празвуна.
Принципно прошката ми харесва като традиция, но със времето като че изродиха нещата. Хамкането с бяла халва прави ли го въобще някой? Ние снощи не си взехме прошка с никой от родителите, и днес ще звъня по телефона....а бях купила и бяла халва...ама то реално си празнувахме РД на Кати и се отнесохме.
Бу, Атракция комплименти за усърдието и хубавите торти. Аз правя така цък   Embarassed Ако трябваше да правя и тортата, въобще нямаше да мистигне времето за готвенето.
И да ви се похваля, че покрай тия приготовления, станах и собственичка на една малка количка...нисан микра...много изгодно я купихме. Не е подарък за Св.Валенти  Naughty Просто изчаквах момента, да паднат цените на колите, а сега доста са паднали. На бате колата ми е голяма и така не свикнах с габаритите, а и той си я ползва за работа. Та сега ще съм доста по-мобилна. Grinning. Документи, всичко оправихме и сега ме чака в гаража, да почна да я карам хе хе....

# 31
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Уау, Емир, това е една много сладка количка. Какъв цвят е? Вижте Попо с какво се сдоби-http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.kidsplaystore.co.u … p;ved=0CCQQ9QEwCA.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 504
Ей Горска малинка днеска май мъжа ти има РД...да е жив и здрав...май ти беше споделила, че е на 14 02 роден..
kri6kami6ka маслено зелен металик newsm78/абе много тъмно зелена/, но не цвета беше водещ  Winkа цената и състоянието  Party Карана е от жена, чинно си е класирала всички фактури по ремонти, та даже и име има колата - Мики. Laughing
Честита придобивка и на Попо...това нещо много го харесвам... Simple Smile
Криската бързо да се оправяш  Hug

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 17:30 от EmiR

# 33
  • Мнения: 1 046
Честити празници!!!
Мили момичета, носете винаги онази сладка тръпка в корема, почитайте и българския празник (не за друго, ами да не се затрием съвсем) и прощавайте винаги и за всичко, винаги има причина нещо да бъде направено.

Емирче честита ти количка, с много здраве да си я ползваш и без отнети точки от талона ти пожелавам   bouquet

Е и аз не останах по-назад с тортите днес, но като ви гледам вашите красоти, ще се  newsm43, аз съм скромна, едно полу-готово тирамису на д-р Йоткер, но все пак важна е идеята.
 Тази вечер и ние не сме съвсем сами, пак ще сме с много близки до нас хора, кръстниците ни, да видим как се е представил кръстника с питката, че той си е кулинарче момче.
Мъжо ми подари по повод повода много красива орхидея и определено съм хепи, щото им върви в мойта къща на този вид цветя и чак ще взема да си правя колекция вече.

А пък и един майтап-вчера ми звъни свекито и вика, Боби още ли не спи добре?- дай му попара и да видиш как ще откара цяла нощ  hahaha. А аз не мога да зацепя, какво се хумна жената, нали знае, че е само на кърма още и сме говорили, че поне до 5 няма да захранвам, а тя каква била работата. Някаква циганка в нейното селце, с три дечица, като последното е бебче на два месеца и половина и отговорила на въпроса, как е бебока спи ли, че от първата седмица му давала само попара- хляб и сирене и вода или само хляб и прясно издоено мляко. Резултат-бебо спи без да гъкне, че даже се похвалила, че и к'фте вече му дали. ooooh! Меко казано останах без мълвна, ами то каквито и мисли да напънат в мозъка и лекции в устата все тая. Върви обяснявай ти, за АБКМ, АД, или изкл'чително кърмене първите ен месеца. А ние се гърчим тука с какво да започнеш, че и спорове и полемики за и против сокчета и дъра, бъра. Давай кюфтето и нямаш грижи.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 150
За сметка на това нашите имат алергии 'щот сме много внимателни, а циганетата въобще не са и чували за тия проблеми Tired

# 35
  • Мнения: 3
Здравейте мили момичета!  Hug
Само да се разпиша в новата темичка и да ви пожелая да бъдете вечно обичани, да имате винаги приятна компания за любимо питие и да нямате поводи да искате или да ви искат прошка!!!
Ще се опитам да намеря време да изчета всичко от почивните дни, че много сте изписали.
Хайде, целувки и прегръдки от мен и хубава вечер!  Heart Eyes

# 36
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ау,момичета невероятни красоти сте сътворили smile3501

# 37
  • София
  • Мнения: 324
Някаква циганка в нейното селце, с три дечица, като последното е бебче на два месеца и половина и отговорила на въпроса, как е бебока спи ли, че от първата седмица му давала само попара- хляб и сирене и вода или само хляб и прясно издоено мляко. Резултат-бебо спи без да гъкне, че даже се похвалила, че и к'фте вече му дали. ooooh! Меко казано останах без мълвна, ами то каквито и мисли да напънат в мозъка и лекции в устата все тая. Върви обяснявай ти, за АБКМ, АД, или изкл'чително кърмене първите ен месеца. А ние се гърчим тука с какво да започнеш, че и спорове и полемики за и против сокчета и дъра, бъра. Давай кюфтето и нямаш грижи.

Хайде, може и малко бобец  smile3508

# 38
  • Мнения: 2 783
Честита ни нова тема   bouquet.
Гадост,Атракция,Бу - страхотни торти сте сътворили   bouquet.
Аз си харесах подаръците на Попо и Емир  , искам ги и двата.

# 39
  • Мнения: 11
Запис в новата темичка.
Честит празник на всички, кой каквото празнува.
Честити придобивки на всеки който има, със здраве да си ги ползвате.

# 40
  • на Русе
  • Мнения: 358
Честити празници, момичета!!!

ЛаДиДа, къде гледа малката Хриси? Може ли линк  Blush, че на сайта на БТВ още не са качили нищо.

# 41
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
МОмичета, някой ако е раждал в Майчин дом моля да ме осветли какво значи - Сега  я свалиха долу newsm78 Изчака ми се чакалото мойта приятелка да роди и сам отова инфо имам от обяд насам, та не знам в родилна зала ли е или още е в предродилна

# 42
  • София
  • Мнения: 2 150
Цвета, мен ме свалиха долу, ама аз бях хоспитализирана на 10-тия етаж. И като тръгна работата ме свалиха в предродилна. До родилна така и не стигнах, но мисля, че и тя е "долу", защото виковете се чуваха от операционната, та май бяха една до друга.

# 43
  • Мнения: 66
  Честити празници и от мен   bouquet  Аз празнувам всичко - като съм безделник, да не съм без празник  Mr. Green

  Честити придобивки, а на Еми специално и безаварийно!!!

  Сутринта направих на бате сандвичи и му викам, че са по случай Св.Валентин, а той – трогнат съм, следващите за догодина ли ще са?  Joy  Аз сега чакам да ме вземат и да видя малко нощен свят.  Айде лека и много мека  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 279
Всички празнувате явно  newsm24 !!!
Аз не , мъжо отиде на работа.Аз се чудя какво да правя.

Честит подаръци на Nadina, Emir и други ако има!!! А и на Попо честита придобивка!
И аз обичам цветята, но орхидеи нямам.Може ли да покажеш твойте? А кола .. и аз искам , но нямаме парички  smile3506

А да не забравя да ви поискам прошка : ако си съм сгрешила някъде, обидила някой или просто съм казала нещо , Простете ми !!!

Общи условия

Активация на акаунт