Пухкав сняг навън вали, ДЕКЕМВРИйче през прозореца следи

  • 28 732
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 130
и ние да се отчетем след консултацията 6кг(1,600 за един месец) и 58 см.Биха ни и противохипатитната ваксина,пх милия как пещеше огласихме цялата клиника Embarassed сега изморен и наяден заспа.На човек като не му върви това си е гласях днес на козметих да ходя като се върне мъжът ми а сега звъннах и няма час #Cussing out

лимонка незнам за каква раничка става въпрос аз преди имах и ми казаха че щом не съм раждала не може да се обгори и трябва с намазване да се лекува,така и направихме само с намазвания се махна.Дано и при теб не е нещо сериозно Praynig

# 32
  • Русе
  • Мнения: 621
Цоп и аз тук да ви се оплача.

Имаме голям проблем с храненето. Ядем 50 мл и после започва страшен плач, минават 10 мин пак тикам биберона яде 10 мл и пак плач, реве и яде. И така изяждаме не повече от 100 мл. Направо като наближи времето за ядене и изпадам в шок. Иначе мисля че коликите са ни преминали вече, защото през другото време е спокоен. Звънях на педито, тя ми каза да не спирам Еспумисана и да му давам да яде мляко Фрозо пеп. Дано помогне. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

# 33
  • Мнения: 689
Вени а защо не го заведеш да го видят детето, да не го боли гърло?
Какъв нов облик си имаме на подфорума  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 775
Вени, чувала съм че като се дърпат така при ядене може да ги боли ухо, или пък да е млечница /гъбички в устата/, но пък ти май не кърмиш, нали? Не съм сигурна дали може да има млечница дете, което е на АМ...И защо пък ти е казала да пиете фризопеп - в каква връзка? Това мляко е лечебно за деца с алергия към белтъка на кравето мляко newsm78, до колкото знам е много горчиво и не всички деца го харесват и могат да го пият.
Най-добре е наистина да го заведеш да го погледнат Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 1 391
Здравейте! Я, какъв интерфейс има форума - много е розов!! Чак твърде, явно ще трябва да се свиква.

Ето малко снимки от нашата софийска среща http://december2009.snimka.bg/baby/2010-02-17-ra-bebska-sofiyiska-sreshta.474792

Ние сме добре с Дамян. Ще трябва да изчета и вие как сте  Grinning.
 Heart Eyes

# 37
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Цитат
                      Не съм сигурна дали може да има млечница дете, което е на АМ                                     
Може,може,и още как,пищи,реве,не яде.Ние вечер сме така Вени,голям зор е докато е в банята и се къпем-мълчи,излезем ли,почва рева,изпотявам се докато я облека и като почнем да се храним-ужас,цокне,плювне,ревне и така носим се и ядем,мисля че е от коликите,предимно вечер я хващат.И ние бяхме на Еспумизан,но не действа,изпи 4 шишета,ефекта-никакъв,почнахме на Инфакол-много по добре,поне за сега.Но наистина е добре да ви види педиатър Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 344
Хей, да не сте ме забравили  Party
Запис в новата темичка - дано се обсъждат по-малко проблеми и да не се дъвчат отново стари тематики! Хубаво заглавие - браво Катрин Peace А новия изглед ми се струва доста приятен Hug

# 39
  • Мнения: 217
Ма много сте сладки всички бе...... малииии, колко са пораснали бебоците?ПУ Пу Пу...завидях ви чак....много сладки бебенца със хубави мамчета...па какви дрехи.......мани мани...най хубавите декемвриичета bowuu

# 40
  • Мнения: 689
Супер снимки на най хубавите малки декемврийчета и тяхните майчета  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 96
Добър вечер и от мен!

Колибри, голямо благодаря за снимките! АКо не беше ти - нямаше да се увековечим така - ама то и предния път пак на теб разчитахме - тъй че си ни официален фотограф на събитието Hug

Лимонката, какви са тия щуротии дето са те наплашили? Цитонамазката не е меродавна до 6 месеца след раждането, защото през време на бременността епитела се изменя и сега може да даде фалшив резултат. Според мен потърси друго лекарско мнение преди да правиш биопсии и пр. Стискам палци!

Вени, Фризопеп няма смисъл да даваш. Наистина е лечебно мляко със специфичен вкус и ако не го хареса ще стане още по-зле.
Иди да погледнат ушичките, устата - естествено, че може да има млечница и детето хранено с АМ, тя не е привилегия само на кърмените Laughing Laughing, пробвай да смениш бибероните. Моя човек напр като го мързи да дърпа, прави същите изпълнения и ако съм на кеф Laughingму слагам един с по-голяма дупка и става номера. Ако не съм - го оставям гладен и след известно време да видиш как му минават претенциите. Аз ползвам сега не стандартните биберони, с които продават шишетата - на тях вече са им малки дупките за нашите човеци, а тези с Y  дупката.

Джени, блазе им на твоите приятелки - ще им доставиш неимоверна радост с така приготвените подаръци! Де и на мен някой да ми беше подготвил такава изненада, ама не би. За подаръците - ние съвсем малко получихе, и то тривиални - дрешки основно.
Да разкажеш после как са се приели!

Амбър, ти недей завижда, ами следващия път се присъединявай към агитката!

Брех, мойте дечурлига ги метнах по леглата в 9 часа и ги оставих сами в спалята - едното пя песни, другото си смука ръцете със звук, който се чува през 3 квартала, ама сега погледнах, че и двамата са заспали newsm44
Настъпи "часът на мама" Laughing

# 42
  • Мнения: 95
Да се запиша и аз в новата темичка Laughing
и загавието и облика на темата са супер Heart Eyes
А за декемврийчетата, какво да кажа... хубавото си е хубаво  love001  love001

# 43
  • Мнения: 1 391
като сме на вълна снимки да се отчета с последните ни снимки

http://www.facebook.com/album.php?aid=2046685&id=1051627986&l=98a44526e0  Grinning

# 44
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Еееееей,много сте хубави бе,браво на софиянките!Колибри,какво да кажа за твойте слънца,ми то хубавото си е хубаво,няма нужда от коментар,снимките ти са чудесни,имаш нюх към тези неща,запечатала си невероятни моменти,трогна ме до сълзи.... Hug Hug Hug.Браво!Дерзай,все така! Peace

Общи условия

Активация на акаунт