СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 18

  • 15 853
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Криска, честит рожден ден мила!  Hug Пожелавам ти много щастие, късмет и много, много любов!   bouquet После да се похвалиш какви вкусотии си сътворила!  Flutter

# 16
  • Мнения: 279
Добро утро  Confused
Тъкмо се зарадвах, че снощи успях да пусна нова тема и останах неприятно изненадана. Както EmiR каза, сега на първа страница има две, само дето в моята никой няма да пише. А така се старах, и поезия вкарах  Blush Ясно, повече няма да се опитвам.
Аз не я видях твойта,само тази видях  newsm78

Криската , Честит Рожден Ден!!! С пожелание за много здраве и много любов!!!  Като направиш тортичката, Почерпи  Naughty

# 17
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
и аз да се запиша в новата тема. Wink
Аз пък ползвам и фиксове, малки тайни и бульони ,и сухи супи.А и в последно време ,като чета във форума,се оказва че едва ли не всичко е вредно-то не беше корнфлес,то не беше попара,сирене,ранните зелечуци (че имали нитрати),месото(че незнам какво имало).И какво остава да се яде.Биопродукти,дето не се знае колко са био и как са произведени.Производството на биопродукти е толкова скъпо,че поне за момента едва ли някой производител в БГ би се заел с това.А ако биопродуктите се внасят от чужбина,тогава се обработват с препарати за по-голяма трайност и тогава от био-то не остава нищо. Peace
kriskata честит рожден ден!  bouquet
Находката,честит рожден ден и на Ицко(с малко закъснение) Hug  bouquet

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1 504
ЧРД Криската...много здраве, късмет и само приятни изненади от бате!
Датата за секциото ми с Кати беше на 26 02  Laughing, ако носа не ми създаваше проблеми...но пък нещата излязоха извън контрол и ме резнаха по-рано...та ще ти помня РД дъъълго време...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
kriskata Simple Smile, ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК!
Да си здрава и най-усмихнатата мама на света!!!  Hug



feliz , в старата тема не си дала линк, че си пуснала нова, затова никой не е писал в темата ти. Съответно е нямало как да знаем, че вече си го направила.  Не си разваляй настроението за дребни неща! Важното е да има къде да се пише!  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 150
Криска, честит рожден ден! bouquet

s0nic, бебета на кърма на тая възраст ядат средно 800-950 мл на денонощие, той ти е повече на кърма, нали? В смисъл, яде си нормално количество - може просто да приема по-голям обем, по-малко пъти през деня (вместо примерно 10х100 мл).
Да предимно на кърма е, веднъж на 2-3 дни му давам по една порция АМ колкото да закърпим дефицита. И според мен му е нормално количеството, макар че понякога като го гледам си мисля, че е готов за захранване. Ако не беше алергията, да съм го почнала вече, ама сега не смея. Май ще си стои на мляко до годинка Tired

Аз пък ползвам фиксове чат-пат, особено този за мусаката. Съгласна съм с Анита, че то като почнеш да четеш, всичко се оказва вредно, егати... Чичото на ММ работи към TUF България и бяха ходили да сертифицират една фирма за производство на хляб. Като приключиха, си купи машина за месене и каза, че повече купешки хляб няма да вкуси Rolling Eyes Затова честно казано избягвам да чета подобни неща, защото само ме подтискат.

# 22
  • Мнения: 14
Криска,
много здраве,щастие и любов!

А и в последно време ,като чета във форума,се оказва че едва ли не всичко е вредно-то не беше корнфлес,то не беше попара,сирене,ранните зелечуци (че имали нитрати),месото(че незнам какво имало).И какво остава да се яде.Биопродукти,дето не се знае колко са био и как са произведени.Производството на биопродукти е толкова скъпо,че поне за момента едва ли някой производител в БГ би се заел с това.А ако биопродуктите се внасят от чужбина,тогава се обработват с препарати за по-голяма трайност и тогава от био-то не остава нищо. Peace

Подкрепям!

# 23
  • Мнения: 221
Криска ЧРД мила да си жива и здрава и много да те радва бебока и мъжо ти

Фелиз даи линк да видим че да драснем едно редче.

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 09:26 от *мамаРени*

# 24
  • Мнения: 1 701
Ей мЪ и мен ...
Криска, ЧРД!   bouquet
ЛаДиДа, на "фронта" съм! Wink

Фиксове, ползвам самот тия за сочно пиле - точно!  Mr. Green
Много ми харесва , ама и аз гледам да не прекаляваме...
Другите не ми харесват...
Супи не купувам!
Но майка ми пък ме хранеше доста с такива супи - нищо ми няма! Simple Smile
Или поне не ми личи от пръв поглед!  Mr. Green

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 082

ЛаДиДа, на "фронта" съм! Wink


пфууу, поспалана такава.  Crossing Arms Тъкмо си мислех, че пак няма се организираме. Аре ставам да храня Боб, обличам се и след час максимум ще съм пред вас!  Twisted Evil

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
макар че понякога като го гледам си мисля, че е готов за захранване. Ако не беше алергията, да съм го почнала вече, ама сега не смея. Май ще си стои на мляко до годинка Tired
E, ти пък Simple Smile ще дойде ред и на това, след 3-5 седмици Simple Smile

wish,
Но майка ми пък ме хранеше доста с такива супи - нищо ми няма! Simple Smile
Или поне не ми личи от пръв поглед!  Mr. Green
ovo je разковничето  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 221
Много мами липсват напоследък дано всичко е ок и с тях и с бебоците.Ето Миринда няма комп за нея се разбра ами другите защо не пишат,да не би тези дето са скрити и преглеждат темета да са те.Не се крийте пишете.
Как се смаляваше снимка че момента го изтървах да си запиша

# 28
  • Мнения: 1 499
Kriskata, Честит Рожден Ден !!!
Да си жива и здрава, много обичана и много щастлива!!! Много успехи ти желая в личен и професионален план!

киара, много съжалявам за проблемите ви с бебчо, стискам палци всичко да мине колкото се може по-бързо и Сами и Хриси да са здравички   bouquet

За глутамата, така го мразя. И не можех да убедя свекърва ми, която му е голяма фенка и всеки път като дойде се почва , ама еди си коя си подправка нямаш ли я, ама защо нямаш бульончета. Благодаря за линковете, ще и ги изпечатам. 

Аз имах гости тези дни и не смогвам много да влизам. Незнам дали се похвалих, но имаме две зъбчета.

# 29
  • Мнения: 183
gingerina, честити зъбчета!  Hug

И аз очаквам включване тези дни, вече виждам бяла точица на мястото където ще избие първото зъбче. Вчера отворих дневника на Хриси и видях, че нейното първо зъбче е пробило точно ден, преди да стане на 6 месеца. Така че, ако ще се повтарят нещата, трябва в понеделник и Сами да се "озъби".  Mr. Green

Пфууу така ми е гадно, че няма с кой да ходим по разходки. Моите приятелки тук са с по-големи дечица и вече ходят на работа. А хич не обичам да излизам сама и да се разхождам безцелно из града.

Общи условия

Активация на акаунт