АПРИЛче чакаме с нетърпение и пазаруваме с умиление - 18

  • 30 427
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 710
Честит празник!

Честита нова тема! Да е пълна само с хубави новини и емоции!
Дали ще има бебчета родени докато я изпишем? Хайде залагайте Simple Smile

Марини, справила си се чудесно, както винаги.

Данче, аз предпочитах целите гащиризончета, с копчета на крачолите, за да не го събличам цялото, когато сменям памперса. Когато пропускаше памперса, беба се омазваше почти до врата и задължително около крачетата, така че при нас нямаше опция за смяна само на горнището или долнището - събличах всичко наред. Ползвах и комплектчета от две части, не съм забелязаха кръстчето да е голо.

Аз не бях чула, че една от родилките от асансьора в МД е родила Confused Дано всичко е наред и бебето да е добре! Praynig

# 16
  • Мнения: 244
Здравейте момичета, записвам се в новата темичка Peace

Като ви слушам, чак ме хваща малко яд, че няма да пазарувам нищо, защото си имаме неща от предишното бебе. Сега само вадя и пера.

# 17
  • Мнения: 20
здравейте и от мен   bouquet
честита нова темичка

[b]честит празник на всички[/b[/color]]

гале количката е мнага хубава да си я ползвате със здраве

и на мен ми се е случвало 2-3 пъти да ми се схване прасеца и то нощем много е неприятно но бързо минава
надявам се всичко да е наред с бременните жени след инцидента в майчин дом, дано този шок не се отрази зле на мамчетата и бебенцата им

лека вечер  Hug

# 18
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Момичета благодаря ви за милите думи. Аз засега се справям. Трудно е, но пък ми е интересно. В началото като лежах за задържане си мечтаех за нещо интересно и вълнуващо. Ами получих си го  hahaha.

Mili-vanilii аз кърмих 7.5 месеца и гърдите ми си запазиха формата от преди раждането. Не са провиснали. е имам стрии, но толкова избеляха че почти не се виждат.

Данче, мойто АГ ми беше казало да ям извара. За един месец изядох почти два килограма, но имаше ефект. Сега нямам проблем с краката  Peace.

Аз Ники съм го гледала и с двата варианта - блузка с ританки и гащеризончета. Но много по-удобно ми беше с цели гащеризончета. По бързо е обличането. А и простираш и гладиш едно парцалче вместо две.  

Galia_5 Лятото бебоците се завиват с памучна пелена. Като тези от комплектите за изписване.
А за температурата в стаята през зимата.... Ники спеше при 16-18 градуса.

# 19
  • Мнения: 12
kapico,   bouquet

Изпих един парацетамол.Странното е ,че и нищо да не пия ту я вдигам-ту я свалям.Личната лекарка ме преслуша и каза,че гърдите са ми чисти ,но това беше в понеделник.Утре ще ходя пак.
Иначе почетохме празника с разходка до Рилския манастир.Там си е студено ,а аз с едно тънко палтенце... ooooh!
Да не ми излезе на носа само...

Марги,Асита 5,вие как сте ?

Гале,мнооооооого ми харесва количката!Ха със здраве да се ползва!

# 20
  • Мнения: 1 380
desi_georgieva   дано с еоправиш по-скоро. Praynig

# 21
  • Мнения: 6 078
да ни е честита новата тема!
desi_georgieva  дано не е нещо сериозно
аз за дрешките и комплекти от две части имам и гащеризони,но с този рефлукс ми беше по удобно с две части че сменях само блузка,а сега като се замисля лятото май ще откараме само по боди. newsm78

# 22
  • Мнения: 2 494
Айде и аз в новата темичка  Sunglasses Hug
Само хубави новини да пишем в нея!!!
Дано бебенцето след инцидента вчера в Майчин дом се стабилизира и да е добре и то и мама  Praynig

# 23
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
честита нова тема!!! ПОЖЕЛАВАМ ДА Я ИЗПЪЛНИМ С ХУБАВИ НОВИНИ!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

# 24
  • София
  • Мнения: 372
Честит празник на всички  bg!
И на националния празник по Нова телевизия - турски сериал #Cussing out
И на мен краката и ръцете са ми подути. Изследванията ми са добре - сама си ги назначавам от време на време. Аз ако чакам на ЖК ... За подуването най-ефикасно е приемането на протеини на прах - от тези, дето ги пият спортистите. Но все пак трябва консултация с лекар.
Момичета, пазете се при разходките, времето е много коварно!
Аз вече почти не се разхождам, защото секциото ми е чак за около 1 април, но не знам как ще изкарам до тогава - корема ми е просто огромен с мойте две бебчета.

# 25
# 26
  • Мнения: 37
bg ЧЕСТИТ  ТРЕТИ  МАРТ!!!!

Исках още сутрента да се разпиша, ама се събудих с ужасно настроение и супер ядосана (незнам защо) и не исках да ви  "заразя" с моя негативизъм. Но пък деня мина учудващо отлично.

Много хубава нова темичка аз мисля че вече ще имама бебчета в нея. (дори си мисля ,че МОЛИ Б може да си има вече. Ако е така дано всичко е ОК)

И моите крака взеха да се подуват.офффффффф. Все се претисняваме за нещо, ама като се родят бебенцата (минали по тоя път майки знаят) тогава почва истинското претиснение. В смисъл -- топло ли му е, студено ли му е, гладно ли е, боли ли го коремчето, вода ли му се пие и т.н. и .т.н. (не искам да звучи плашещо) просто като станеш МАЙКА  се чудиш (лично мое мнение) дали съм добра майка, дали се грижа добре за своето дете и .т.н.  Ама и аз едни ви пиша....

julia asenova  и аз съм така. Почти всичко си имам от баткото (и нали и тоя път ще е момче). Ама все пак ще си купя това-онова новичко. Все пак и това дете си заслужава нещо свое, няма само да износва я.

Аз предпочитам бодита и цели гащеризончета, по-удобни ми са. А пък и идва лято аз ще си го обличам (живот и здраве) само по боди с къси ръкави или боди-потник. А пък за повръщане си ползвам лигавние и си го сменям само него.

bora66  направо незнам миличка как ще изкараш. Аз с едно едвам вече издържам...... Но пък с наша подкрепа смятам, че ще се справиш и ще издържиш до край. Peace

За температурата и ние повече от 19-21 градуса не сме правили ама и той изобщо не обичаше топло, само малко да му станеше по-топло и почваше  newsm45 и до сега е така ние зимата чорапогащник незнаем какво е.

Айде лека и спокойна вечер.
 Hug и   love001 на всички коремчета.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 541
цоп запис поне да ви следя когато имам време  Hug

# 28
  • Мнения: 65
milli_vanilli и аз се притеснявам за гърдите си , искам след раждането да продължа да ги мажа , но как ще става това при условия , че трябва да кърмиш и още повече ще се разтегнат newsm78. Честно казано не вярвам да останат същите , без гимнастика и мазане. Ако някой знае "супер крем" за мазане на гърдите да сподели Laughing
Гледах снимките много хубави неща сте си купили, аз освен комплект за изписване май няма да пазарувам в началото , на мен ще  ми дадат дрешки. Мисля да купувам след 3 месец.
Утре мисля да посетя темата за раждане в магазин Слънчице, прочетох , че работеща още акушерка ще я води от МД, пък и нали натам съм се ориентирала.
Това е засега хайде лека Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ  ТРЕТИ  МАРТ и от мен мамчета..

И аз чух за инцидента в Майчин дом и това което се случи ме потресе..Моля се за всичките мамчета да се оправят по бързо.Представям си как ще си гледат бебчетата със счупени крака и операции...Ужасно е. Praynig

И аз се причислявам в отбора на подутите крака.На мен вчера ми изписаха желязо ,защото за една седмица от 105 е спаднало на 90.
И сега ще се ровя да търся какво да ям нещо за да помогна за бързото качване на хемоглобина...

Поздравления за новите покупки всичките много ми харесват.Аз имам доста но като сглобим нещата другата седмица ,ще пусна снимчици..Аз съм купила абсолютно всичко,но се чувствам толкова отпаднала,че не съм и почвала да чистя още.Във вторник ще е последната консултация преди раждането (22 март) и смятам вече след това да се заемам сериозно,тъкмо няма да мисля за глупости... newsm78

Ами лека и спокойна нощ мамчета и се пазете...И болните да оздравяват бързо  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт