Отговори
# 45
  • Мнения: 539
МАРИНИ да съгласна съм,Антон е хубаво име.Ами притеснявам се,аз съм много страхлива и с нисък праг на болка и като знам какво беше..............в тази операционна.......и после,абе по добре да не знаеш.За кърменето също се тревожа,иска ми се да е успешно.Първия път не беше и ето малкия се скъсва да боледува,не вярвах че е възможно,но прочетох че при не кърмените деца най честите проблеми са дихателните и нашите диагнози за месец и половина са: два пъти бронхит и един път пневмония.
Ние не правим секс от два месеца и от тогава съм станала много по ревнива,болезнено ревнива,и си мисля че сега ако не ми изневери няма кога да е.А когато уж случайно го подкача на тази тема чак се сърди.А пък първия път беше още по зле,багажът ми беше в бойна готовност,когато дойде момента да се изнасям Wink.Някъде към шест пъти си тръгвах.Ама и на тях май не им е лесно newsm78
Лека вечер момичета,до скоро Hug Hug Hug

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 310
За секса, еми не мога да го прикоткам. Все го е страх да не ме бутне по-силно и така за 8 месеца 2 пъти се престраши  Joy Нещо и не се чувствам особено привлекателна, защото много напълнях и имам всички възможни екстри от целулит до стрий. Най-смешното е,че като си купувам дрехи, продължавам да си взимам S за проба (навик  Blush) и продавачките  Shocked hahaha Ама здраве да е, още малко ни остана. Важен е крайния резултат  Party
Galia_5, моят прякор е просто убийствен "слонче".

# 47
  • Мнения: 19
АААааааах какви сте ми сладки Simple Smile
Гале все едно аз съм го писала това..и моя се тъй, затова като настъпи момента не се и събличам да крия корема УМИШЛЕНО, не че той пак не се оплаква че го притискал и щял да му извади въздуха, но далеч от очите далеч от мозъка  Mr. Green Смятай че да си издействам правото да правим секс докрая чак на бас се хванах и го спечелих, като моето условие беше това а неговото масажи доживот.Ясно е че аз спечелих но пак трънки, дърпами се кат магаре....ама да му мисли после, всичкото му се пише на хубавия гъзец  smile3508 smile3508 smile3508
каат---още от сега ще наизустя всичко и довечера като се върне от работа ще застана пред него мирно и ще му го издекларирам, пък май ще е по добре да си направя пищовче... за всеки случей да не оплета конците....благодаря ти много миличка, ще те държа в течение  Hug Hug Hug
Катерина–80 искренно ти съчуствам, ти си една от майките геройни Hug Hug Hug ама щом сега си добре, какво ви пречи, карай че си огромна, кога ще му се падне на твоя мъж да прави секс с бременна жена  smile3521 smile3521
биби снимах тортата да почерпиш и нас дееееееееееееее Simple Smile домашна тортичка юююпсссссссс

# 48
  • Мнения: 289
 Joy Joy Joy
Ох ,ще ме съсипете с тия прякори.Хайде да ви споделя как ме наричаше братчедка ми(която ми е като сестра) по време на първата бременност - МЛТ и превеждам : Малка Лоена Топчица  Joy Joy Joy Joy Joy
Сега и е много криво за това,но аз го преживях още тогава  hahaha

# 49
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Слънчев поздрав от Сандански! Hug

Супер е да влезеш във форума и да прочетеш за още едно бебче, зарадвало мама!!!
Честито на ЕЛИ, да й е жив и здрав Наско и да расте здрав и умен!!! Hug

И на рожденничките честито и прекрасен празник, а той ще бъде такъв с най+хубавото очакване!!!  bouquet

Тук е супер, грее слънце, птички пеят, дърветата цъфтят, наизкарали са вече маси навън по главната и хората се радват на пролетта! Само се притеснявах, че ще е твжрде студено все още. Дано оставим всички кашлици и болежки тук и се върнем заредени да си чакаме братчето ...  Sunglasses Laughing Hug

# 50
  • Мнения: 3 695
Мерси за новата тема!   bouquet
Божее, къде ги намирате тези мъже, дето отказват секс?  Shocked Аз не смея само последните 1-2 седмици, заради кошмарните ми контракции, но иначе нито на него, нито на мен ми пречи корема.  Simple Smile
Алекс_шу, да изкарате супер почивката и да се върнете здрави и отпочинали! Пиши ми кой хотел избрахте, може и на лични!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 621
Мерси за новата тема със страхотно пролетно оформление!  bouquet Само хубави неща да се изпишат в нея! И нови бебенца да се присъединят! Hug

Магнезия- на мен ми казаха до 36г.с. Аз контракции много рядко имам. Пия го повече за мускулните крампи, че са ужасни. Дано не зачестят като го спра. Имам още 2 хапчета и го спирам.

Erika, честит ви нов дом. Да го изпълните с много любов и детски смях! Hug

# 52
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТО ЗА НОВАТА ТЕМИЧКА Party
Прекрасна както винаги  Party
Честито на Елчето  Hug да ти е живо  и здраво бебчето и мноого да те радва.. Страхотно е чувството като разбереш, че с е е родило бебче от форума. Аз разказвам на всички роднини и те също са съпричастни с нас.
 Много съжалявам, че рядко пиша в форума, но си имам основателни причини. Много ми е тежко ,защото разбрах, че ни предстоят доста проблеми след раждането ( операция на бебчо)и се старая колкото може повече да се информирам и да съм подготвена физически, и съм се насочила към други форуми с проблемни бебчета и за да не ви натоварвам, избягвам да пиша.Иначе винаги ви чета и съм с вас момичета.

# 53
  • Мнения: 107
Katerina 80, и аз благодаря много за изчерпателната информация, аз също си я копирах, благодаря и на другите мами, които се включиха и внесоха малко яснота по въпроса с бюрократщините. В тази връзка ми възникна в главата един друг въпрос. Понеже ще раждам във Варна, откъдето всъщност съм си, но след като се омъжих, адресната ми регистрация вече е в Търново. Четох някъде, че актът за раждане се издава от общината, където е родено детето, тоест в моя случай трябва да е от Община Варна, но сега някоя мама беше писала, че този документ се издава от общината по адресна регистрация на майката. Някой има ли идея как стои този въпрос?

Ерика, честит нов дом!

Относно секса - след снощния не много успешен опит, а и ми се струва, че на мъж ми не му е комфортно, като ме гледа с тоя корем, май ще се отказваме вече и ще си карам и аз на сънища, ама какво да се прави, после ще наваксаме, ако ни остават сили и време.  Sad

# 54
  • Мнения: 51
tini-mini и аз споделям твоята съдба - и двамата нямамае проблеми със коремчито. Е внимаваме много ама в никакъв случай не се лишаваме от това удоволствие  Rolling Eyes.

# 55
# 56
  • Мнения: 1 350
Да се запиша и аз в новата тема !
Искам да се похваля ,че багажът за болницата ми е готов  Mr. Green Много съм доволна !
Днес ходих да си запиша час за ЖК ,надявам се в понеделник да имам вече заветната обменна карта и направлението за хоспитализация Tired Иначе ще правя скандал и това си е !
Ходих да си запазя час за фризьор за понеделник ,че вие днес ме сбъркахте с тези прически и козметици  Joy
Викам си ,чакай и аз да се направя хубава ,няма да плаша бебко като се роди Joy И фризьорката ми каза ,че в понеделник нямало да мога да отида да ме подстригва ,защото дотогава съм щяла да родя Joy И майка ми днес ,като се видяхме ,ми каза ,че ми е "паднал" корема Rolling Eyes Аз не виждам разлика ,но ...малко се притесних  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 233
И фризьорката ми каза ,че в понеделник нямало да мога да отида да ме подстригва ,защото дотогава съм щяла да родя Joy И майка ми днес ,като се видяхме ,ми каза ,че ми е "паднал" корема Rolling Eyes Аз не виждам разлика ,но ...малко се притесних  Rolling Eyes

Не се шашкай, мила! Аз от 5тия месец ми е "паднал" корема и все още бебето не е изпаднало от там  Joy
Гледай да лежиш повече!Обикновено се смъква когато си дулго време права или седнала на стол!  bouquet

# 58
  • Мнения: 30
Данче и аз като теб от една седмица ми звънят роднини и приятели да видят дали не съм родила случайно Crazy За къде се разбързаха незнам.Вчера сънувам че съм родила и даже видях лицето на бебчо,беше много хубаво и за първи път го сънувам Flutter
По въпроса за секса при нас все още е мираж.Милото само ми вика ПУПИ hahaha Притеснява се да ме удари нещо по време ....абе  ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 350
Sunshine26,много се зарадвах ,като видях ,че си писала тук! Наскоро гледах албумчето "Да се запознаем" и точно си мислех каква хубава булка си била ,каква щастлива двойка сте ...искрено се надявам всичко да е наред с бебчо ,продължавай да се подготвяш отсега за всичко ,което ти предстои и знай ,че щом имаш подкрепата на любимия човек ,няма нищо невъзможно на този свят ! Леко раждане ти желая и здраво бебе! Дръж ни в течение ,моля те  Praynig
glorybg,на мен сигурно ми личи ,де да знам...защото ми е много високо горе и ако човек ме вижда всеки ден ,сигурно би направи ло впечатление ако се смъкне  newsm78
Искам да кажа на мили ванили ,че и мойто бебе разпознава гласа на майка ми ,не познава гласи на татко си  Laughing
Но мама като дойде у нас и започне да му говори и той веднага започва да мърда ,защото е "на баба слънцето" Laughing
А тя нарочно като повиши тон и става нещо страшно.Имам чувството ,че ще съм първата бременна със счупено от собственото й бебе ребро  Joy
navail,от 1 март насам и мен все ме питат "Е,хайде де ...няма ли бебе вече" Crossing Arms
Все едно съм преносила с десетина дни Crossing Arms
Даже като не си вдигам телефона и звънят на мъжа ми да питат дали не съм родила Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт