СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21

  • 6 304
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 701
оох, как ме разсмяхте.Таман се бях наточила на една плевенска съфорумка, да се дъвча с нея и ей  сега, провал в яда ми  Mr. Green

Ей язък!

EmiR , "хубаво я лятото да бъдеш на морееее, всичко е наред и купона си течеееее..."  superuu
... ама през другото време...  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 54
И  аз харесвам Бургас най-много. А съм била там все извън сезона  Mr. Green
Гледам, че всички са доволни от Бойко като кмет, значи няма смисъл да пикая срещу вятъра  Mr. Green ще се въздържам от коментар.

# 47
  • Мнения: 279
Офф нито мога да ви прочета нито мога да публикувам, Спрете се  Hug
Чак ме и опръскахте ....

# 48
  • Мнения: 116
И аз харесвам най-много Бургас(все пак ми е роден град), ама е най- скъпия град за живеене Sad
Предлагам първата антикризисна мярка, да бъде, отстраняването на Дянков от поста му! Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 1 504
 wish не свързвам Бс с купона...ходила съм по всяко време...не само в сезона...просто ми харесва..това си е..Ако можех да избирам...за град в Бг - Бс щеше да е..

# 50
  • Мнения: 116
И  аз харесвам Бургас най-много. А съм била там все извън сезона  Mr. Green
Гледам, че всички са доволни от Бойко като кмет, значи няма смисъл да пикая срещу вятъра  Mr. Green ще се въздържам от коментар.
И да пикаиш и да не пикаиш, все насрани ще ходим Laughing

# 51
  • Мнения: 3
Абе какво пак се плюете и храчите?
wish, днес май ти е излязал късмета(чак пък толкова доволна и щастлива, хмм, подозрително).
Аз политика нещЪ да бистря и да си отварям устата, че от тези препирни няма да остане време за дечицата.
На комповете само седите, амахааааа  Naughty
И аз харесвам най-много Бургас(все пак ми е роден град), ама е най- скъпия град за живеене Sad
Аз пък най-харесвам Плевен, все пак ми е роден град? И не е скъпо  Grinning smile3534

# 52
  • Мнения: 14
Хм,да видим сега кой е моят любим град!
Живея в Бургас,родена съм в Царево,учила съм в Пловдив,работила съм в Стара Загора,взела съм си мъж от Монтана,изкарала съм първото си майчинство в Ямбол и за разнообразие съм поживяла една година и в Плевен!

Който познае кой е любимият ми град,печели един бонбон от руските наУиш Mr. Green

# 53
  • Мнения: 23
Да се запишем в новата тема. Много писане сте ударили момичета, явно е от студения вятър на вън hahaha Връщам се да ви чета

# 54
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз пък харесвам Търново, много ме кефи самият град, малък и спокоен и красив. То и аз съм от малък град,ма ама моя прекалено малък. Като излезнеш и на всеки втори му казваш здрасти, а секи трети ти е братчет или чичо Crazy Но така свикнах със София, че с ритници не мой ме изкараш от тука Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 1 504
gorbi Стара Загора /и да не съм познала, кажи, че съм/, щото искам да подям  wish  Wink

# 56
  • Мнения: 655
емир,ами защо не отидеш да живееш в Бургас,няма да те върнат предполагам... Wink Laughing


за мене лично бат Бойко не става за нищо друго,освен за ОХРАНИТЕЛНИЯ БИЗНЕС,то си му личи...........


на мен най не ми харесва,че министър- председател пък ходи по шорти и тениска-ей на тва му викам държавен протокол hahaha hahaha hahaha


ОБЛАГАНЕ НА ПЕНСИИ НАД 130 ЛЕВА С 10 ПРОЦЕНТА #Crazy #Crazy #Crazy



Горби,да не си работила към предаването "Глобусът" Laughing Laughing Laughing.......и от всичките изброени най-красивите  са Плевен и Стара Загора.......

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 16:54 от nahodkata

# 57
  • София
  • Мнения: 1 504
Ехх находка...еми защо....всичко е тук...моите родители, на бате родителите...въобще много сложно идва...Иначе съм го мислила...и даже и бате съм го пробвала...ама тц...
За държавния протокол...очаквах   да е разспуснат бат Бойко, ама понякога чак пък прекалява ми се струва...

# 58
  • Мнения: 221
gorbi Стара Загора /и да не съм познала, кажи, че съм/, щото искам да подям  wish   Wink

Нещо напреки Стара Загора ли имаш мила или на мен така ми се струва?

Ето Лидка ти каза това което аз не казах.Стара Загора и Плевен са най-красивите.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 17:32 от *мамаРени*

# 59
  • Мнения: 53
gorbi Стара Загора /и да не съм познала, кажи, че съм/, щото искам да подям  wish  Wink

Нещо напреки Стара Загора ли имаш мила или на мен така ми се струва?

Аз не виждам да е написала нещо лошо Laughing Stop


Като се заговорихте за градове и аз да си кажа - въпреки, че съм родена в Сф никога няма да тръгна да скачам на тема "Сф - провинция" - най-малкото защото е тъпо. Моят любим град е Плевен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт