Как се обличате в къщи?

  • 14 661
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
С анцуг - комплект горнище и долнище, внимателно си ги избирам  Flutter Адски са ми неудобни дънките за вкъщи, тъй като обикновено нося тесни, тип цигара, а аз се превивам от 10, не си го представям как ще стане.

# 31
  • Мнения: 1 749
С анцуг - комплект горнище и долнище, внимателно си ги избирам  Flutter Адски са ми неудобни дънките за вкъщи, тъй като обикновено нося тесни, тип цигара, а аз се превивам от 10, не си го представям как ще стане.
Аз такива тесни раути вкъщи не мога да нося и да искам,защото постоянно трябва да съм с някакво оръжие в ръката...

# 32
  • Мнения: 259
Винаги съм стояла с дънки и пуловери,които вече са ми омръзнали и не нося навън. Но от 2-3 години открих,че анцунгът е най-удобната дреха.Купих си два хубави комплекта и си ги сменям. А лятото с клинчета и тениски.

# 33
  • Мнения: 212
Винаги съм стояла с дънки и пуловери,които вече са ми омръзнали и не нося навън. Но от 2-3 години открих,че анцунгът е най-удобната дреха.Купих си два хубави комплекта и си ги сменям. А лятото с клинчета и тениски.
Муце,много късно си открила топлата вода с анцузите. По-удобно от това за вкъщи или за фитнес няма Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 560
Винаги съм стояла с дънки и пуловери,които вече са ми омръзнали и не нося навън. Но от 2-3 години открих,че анцунгът е най-удобната дреха.Купих си два хубави комплекта и си ги сменям. А лятото с клинчета и тениски.
Муце,много късно си открила топлата вода с анцузите. По-удобно от това за вкъщи или за фитнес няма Simple Smile
Peace

# 35
  • Мнения: 800
С анцунг и горнище през зимата
Лятото - 3/4 панталон и потник

# 36
  • Мнения: 5 710
в момента съм с uggs, легингс, потник и отгоре едно като 'кабинетна пижама'.  не изглеждам добре:)

# 37
  • Мнения: 359
Знаете ли какво е най-неудобното при анцузите? Нищо не те стяга и ядеш, ядеш, ядеш....и на сутринта дънките тип цигара се оказват тесниии... Sad

# 38
  • Мнения: 2 563
Знаете ли какво е най-неудобното при анцузите? Нищо не те стяга и ядеш, ядеш, ядеш....и на сутринта дънките тип цигара се оказват тесниии... Sad

клиновете са по-удобни от анцуг и за спорт, и за мотаене. Зиме дълги, лято 3/4. Може отгоре да се сложат къси панталони. 

# 39
  • София
  • Мнения: 344
Знаете ли какво е най-неудобното при анцузите? Нищо не те стяга и ядеш, ядеш, ядеш....и на сутринта дънките тип цигара се оказват тесниии... Sad
А ето това е много гадно, наистина. Викам си, еее трябва да съм позаслабнала от грижи тези дни (детето болно), а то....3 кг. отгоре без да усетя- анцуга широк. Confused

# 40
  • Мнения: 259
Винаги съм стояла с дънки и пуловери,които вече са ми омръзнали и не нося навън. Но от 2-3 години открих,че анцунгът е най-удобната дреха.Купих си два хубави комплекта и си ги сменям. А лятото с клинчета и тениски.
Муце,много късно си открила топлата вода с анцузите. По-удобно от това за вкъщи или за фитнес няма Simple Smile
Така е. Но по-добре късно,отколкото никога.

# 41
  • Мнения: 426
в момента съм с uggs, легингс,....
А и ако преведеш, златна ще си  Grinning

# 42
  • Мнения: 539
Спортно,обикновено с един размер по голям.

# 43
  • Мнения: 268
Тюлен розов пеньоар и чехли с пух във същия цвят. От долу корсет и гащи.
Когато ни идват гости си слагам най-често рокля.

Тъкмо си мислех да кажа, че това е тема за Мария, но я се е включила вече...

Аз вкъщи съм винаги с нещо удобно, било то анцуг или дънки.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт