Отговори
# 45
  • Мнения: 1
bibi много се радвам. Много здраве желая на Леа (ама страхотно име сте избрали)  bouquet
Excellent аз мисля, че GeriK не си е записала телефон и ще се включи когато се приберат в къщи.

# 46
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МАМА БИБИИИИИИИИИИИИИ....ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, КРАСИВА И ЖЕЛАНА  Party Mr. Green

Мамооооооо Верче ми то не остана, представчм си как трептиш и броиш часовете Simple Smile Колко останаха до голямото събитие  Mr. Green
браво и от мен за Галето, той щом и лекаря е бил мъж представям си как се е ококорчил и не му се е слушало за нашите бременлииски истории ooooh!
почна се няма начин Simple Smile аз днес цял ден на слънчице, пукнаха ме от свиждания и аз се препичах кат гущер междувременно  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 339
Ехааа, какви новини! Честити ни нови априлчета!! Да са живи и здрави дечицата на Лук Ани, Алис62, Таня Янчева и Бибиии  Hug  bouquet Heart Eyes Да са усмихнати и с много късмет!!! Мамите, разкажете когато имате време за първите дни с мъниците Simple Smile
Много хубави изненади имаше тези дни Simple Smile А днес какво слънчицеее- излязох и 20 мин се припичах на една пейка като гущер  Laughing
 poliville, стискам палци скоро да си вкъщи  Hug

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 16:53 от EliMeli

# 48
  • Мнения: 380
Урааа, какви хубави новини само !!!!!
Бибииииииииии, да ти е жива и здрава Леа, много щастие и радост да ви носи!!!! А на теб бързо възтановяване мила!!!!  Hug Hug Hug
Ееее, ма искаше бебка да е зодия риби и го постигна,а ? Mr. Green Чакаме снимки Simple Smile

# 49
  • Мнения: 265
Биби честито момиченце, лелеее направо се изненадах приятно че си родила вече, желая ти от сърце много щастливи мигове.

# 50
  • Мнения: 2 494
Дааа, и аз бях останала с убеждението, че Биби ще ражда другата седмица, ама тя ни е заблудила нарочно   Joy Браво, мацка, радвам се, че вече е минало и нека малката Леа расте здрава и щастлива в многодетното ви семейство  Hug Laughing Много се кефя на тази дума, многодетно, и аз си мечатех, че ако са близнаци ще се включа в многодетни мами, ама.....   Hug

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 17:34 от megan@

# 51
  • Мнения: 4

Биби, ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА И ОТ НАС!!! HugСтрашно много се зарадвах!!!Да са ни живи и здрави бебчетата....предстоят ни все хубави новини!!! newsm51

# 52
  • София
  • Мнения: 122




Мдаа Биби успя да ни изненада  Joy
Голяма веселба настава, всеки ден нови бебоци  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1
Много хубава нова темичка....браво!
Честити бебчета на мами sonya_yancheva и Биби...да са ви живи, здрави, спокойни и послушни малките бебоци....многооо да ви радват и бързо възстановяване на вас!
Katerina_80 и аз съм същата – изкарах около 7-ия месец една много лека настинка, но ми остана един доооста запушен нос и от тогава съм на капки Муконазал...говорих с лекарка и каза че било нормално наистина (запушения нос по време на бременност) и щяло да се оправи положението като родя....дано е така, скоро ще разберем...А за привикването мисля, че няма да стане
Katy Charles приятно мързелуване...а в понеделник едно успешно и безпроблемно раждане ти пожелавам...ти със секцио ли ще си?

# 54
  • Мнения: 19
Mами току що се връщам от тонове...няма контракции юпиииииииииии това значи че няма да ми слагат повече системи Simple Smile реших просто да споделя добрата за мен новина  Hug Hug Hug пристигнало ми е почти всичко в къщи и нямам тарпение да ида да разгледам нещата на бебчо...всички ги видяха с изключение н амен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Днес на изписването по обед видях една майка с тризначета, бащата носеше 2 те кошчета а майката притичваше зад него с 3тото, каква гледка само  Mr. Green
Верче ама колко си секси в тази розова нощничка....мъжа ти върналисе вече?

# 55
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ С МАЛКИТЕ БЕБОЦИ ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИЧКИ И ДА РАСТЪТ  МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ.


Нашия бъдещ батко от четвъртъка е болен и аз покрай него съм недоспала, но вече свали температурата и сега е вече във вихъра си Mr. Green
Аз вече се чувствам огромна като хипопотам  Shocked Shocked Shocked Предната бременност като че ли по добре бях, а сега  ooooh! може би ми тежи и грижите покрай баткото.
Онзи ден бях в магазина на "Абубу" много нови неща са получили/ дори майка ми накупи доста за бебето/, но още не са качили всичко ново на сайта.
 Едно от нещата което взехме е това http://www.abubu.bg/prod.php?id=436 Много е готино и жилетчицата е двулицева, а качеството е много добро, както и другите им неща де.


# 56
  • Мнения: 3 695
Тъкмо реших да видя термина на Биби дали съвпадаше с моя и какво да видя  Shocked - вече я няма в списъка с термините, а е при обебилите се.  Grinning
Честита принцеса Леа! Много да е здрава, умна и красива!

Bibi, на теб пожелавам бързо възстановяване и ще те чакаме отново сред нас със снимки! Hug

# 57
  • Мнения: 70
Честити бебчета на щастливите мамчета!!! ylinfant newsm30
Ох, така започнаха да пристигат хубавите новини, че не спирам да се вълнувам! Hug

# 58
  • Мнения: 0
Чудесна новинка!

Биби честито! Пожелавам ти най-страхотните и щастливи дъщери и безброй поводи да се гордееш с тях!    bouquet

# 59
  • Мнения: 550
Здравейте!Аз съм от януарските мами,но влизам да ви съобщя,че на 19.03 около обяд Гери роди прекрасна кукла Кая с мерки 2850 и 50см.Да й е жива и здрава,много умна,красива и щастлива.А на мама бързо възстановяване.  smile3525
На всички бъдещи мами пожелавам успех и леко и безпроблемно раждане!

Общи условия

Активация на акаунт