За първи смели крачки февруарска мама меси погачки

  • 21 885
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Foxy, благодаря за темичката! Ама как ще се извинваш за закъснението за колажа, моля ти се  Crazy Ти си супер!    bouquet  Eто и наградата:

# 16
  • Мнения: 242
А,мерси,Марте Hug

Имам нещо много сладко в предвид за колажа,специално за Великденските празници.Обаче ще отнеме повече време, отколкото един обикновен колаж,а днес ще правим прощъпулника на малките /сега разбрах Crazy/,та едва ли ще успея да го направя до днес вечерта и сигурно ще е готов утре.Ще бързам максимално,обещах вече Peace

Това вместо запис Wink

# 17
  • Мнения: 5
Фокси,мерси,че се грижиш за нас HugСъс сигурност ще направиш темичката ни още по хубава!
Аз нямам много време за форума,но успях да изчета всичко Naughty
Много болнички напоследък.Всички бързо,бързо да се оправят.И ние сме с хрема от два дни,но слава богу темп.няма.
Страхотни снимки сте напускали.Давайте още.Мартеничкапускай снимки от Велико Търново.Любим град Hug
Миме,супер снимки,а Мая къде пътува?Коремчето е супер,много да го пазиш Heart Eyes
Малко пресни снимки и от нас Heart Eyes

  в зоологическата градина

  на разходка в Александрия,много хубав стар град малко преди Вашингтон

  Александрия

# 18
  • Мнения: 242
Само набързо да ви се отчета:
Жорето хвана футболна топка,а Наско-портмоне Mr. Green

# 19
  • Мнения: 56
Хайде и аз да се запиша в новата темичка Wink
Не съм писала отдавна, но с две болни дечица нямам време за нищо друго, освен за тях Rolling Eyes а пък и настроение ми липсва нещо напоследък Sad Благодаря на всички, които се сетиха и притесниха за нас, те си знаят кои са,обичам си ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Само набързо да ви се отчета:
Жорето хвана футболна топка,а Наско-портмоне Mr. Green
Банкер и футболна звезда, ще си щастлива майка Wink
 Не съм чела назад, не знам дали ще имам време, ако болни пожелавам да оздравяват бързо  bouquet
Приятна вечер, после ако мога пак ще скокна да ви видя Wink

# 20
  • Мнения: 46
И аз да се цопня в новата тема Whistling

# 21
  • Мнения: 24
Привет и от мен. И аз съм тук, ама след работно време, че шефките ми са руси и се вземат много на сериозно  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 80
Запис и от мен.Фокси  Hug
Благодаря на всички, които ми дадоха съвети за братовчедка ми  Hug  Hug  Hug
Болничките бързо да оздравяват.
Всички дечица са прекрасни, ето малко снимки и от нас.


-тук сме в Хисар и мънинка помага с бутилката за вода. Laughing
Лека вечер. Hug

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 19:20 от zitka

# 23
  • Варна
  • Мнения: 78
Привет и от мен в новата темичка  Hug
Рядко влизам тия дни, защото сме почти нон стоп навън, грехота е да не използваме хубавото време. А гледам, че има болнички дечица, дано бързо се оправят.  Praynig
Много хубави снимки сте показали, пу пу да не ни е уруки на бебоците, всички са страшни сладури  Hug
Ето ни и нас:

- на разходка в морската
- на гости на баба и дядо на село
Лека вечер на всички  Wink

# 24
  • Мнения: 360
Айде и аз да се разпиша.
Вержи,мерсаж за темата.Много са си добре тези снимки на децата,не дей си дава зор имаш по-приятно занимание Winkчестито за прощапулника.

Марая, Мая си се вози в нейния си стол в колата Grinningраничко ни е още за двете гуми,но и за това ще дойде ден. Mr. GreenМного е порастнал Конър Heart Eyesи е много сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гледам,че Софетата четат всичко що се пише в темата Twisted Evilискате ли да се виждаме с Деси06 или не...няма да ви подканям повече,който чете ще ми отговори,който пропуска-няма. Peaceден,дата,час казвайте на кой кога му е удобно.

чао-бао и останете си със здраве Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте   bouquet

Много болнички пак Sad Добре, че бързо ви минава поне ...

Аз ще дойда на срещата, освен ако няма нещо извънредно разбира се..
ред.: нямам претенции за ден, стига да не е тоя четвъртък  Peace

Страхотни снимки отново Simple Smile И ние скоро мисля да се отчетем, че май има някакъв ефект от АБ-то, та понамаляха пъпките.. Б. пак става за фотографиране  bowuu

Рися, много полезно инфо за чайчето... Аз още не съм давала нищо за температура, но тя май само веднъж имаше и си беше жизнена, та реших че няма сми... Дано така да продължава...
Въпреки че то и аз рядко боледувам, ама ако се разболея съм почти на умирачка  Crazy

Пенкова, ама хайде кажи как мина де...

Деси, как е Йоан? Как върви яслата?
Аз честно да си кажа вече нямам търпение и Белослава да тръгва.. Освен че очевидно я лигавят баща й и баба й и я карат да яде насила /имам предвид като я баламосват, въпреки че изрично съм забранила/, като види дете на площадката и не може да се държи нормално... вече сума деца наби, оскуба, одра, ухапа...  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, Наде и Зари на Дидето е такава бойна, ама госпожици, можеш ли да им кажеш нещо Simple Smile)) Да са ви живи и здрави, има време за социализация Simple Smile

Миме, аз не писах, защото не съм ходила на лекции от 3 седмици, първо сняг, после аз болна, сега Стани и ми се искаше другата седмица да отида, че на тази във вторник даже и повече не съм ходила, така че ако остане за вторник, колкото и да ми се иска, няма да мога да се включа, а и Митко вторниците си има задължение  Wink и не може да гледа дребсън ,а свеки ще ме иска в 22:30 на линия. Ако се разберете за друг ден, насреща съм, час в колкото кажете, място също Simple Smile

# 27
  • Мнения: 140
Добър вечер! Браво, Фокси!  bouquet
След малко ще кача снимките от срещата в Ст. Загора. Пак се прецака компа, а сега съм на служ. на Митко Flutter

# 28
  • Мнения: 242
Мацки,сега ще пусна списък на майките,които са ми изпратили нови снимки на децата си за колажа.С риск да ме напсувате и наплюете ще помоля за пореден път и останалите,които все още не са го направили да го направят,за да мога да направя тоя пуст колаж,че стария годиняса вече Laughing И между другото-мислех да направя нещо хубаво за Великден,но прецених,че докато получа снимките и докато направя всяка една от тях с Фотошоп,ще ми отнеме доста време и Великден дотогава ще свърши.А после пък незнам кога ще имам свободно време /то не че сега имам много,де Rolling Eyes/ Така че новия колаж ще е "мултифункционален" и ще пасва на всякакви поводи  Laughing

sweet_vanilla81@yahoo.com

Дидерончо,Дая,Хоуп,Мия,Елфита,Марая01,Десита77,Ири-ис,Клави,Уондъртеди,Писчето,Дорабела,мама Пети,Бори1,Марина7711,куцо пате,София Валенцова,Гея,Сиолина,Инчето,мрм,Етна,Ричи,Ламтурника,Кремуцка,тутубуту,Хетера,дудулулу,Йоли,Донка Динева /извинявам се,но не се сещам за ника  Blush /,бебълс.

Това са майките,които са ми изпратили нови снимки на децата си.Който иска, да праща по-нова докато е време Peace

# 29
  • Мнения: 140
Фокси, ще пратя и аз Peace
Ето я Бени с Анди:




Още няколко снимки има в албума тук:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт