Отговори
# 45
  • Мнения: 339
Благодаря Данна  Hug
Да ви почерпя за имен ден:  Tada  bigdance2 Wine Glass beer3 baloni
Много странна дъждовна Цветница. Не съм свикнала така!
Честито и на другите именички    bouquet Много хубав празник! Simple Smile
Ивеета и Лъки77, добре дошли Simple Smile
Гале, ти ме изненада с този млечен зъб. Аз не бях чувала...Аз пък съм се родила с предни зъба  Laughing

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 10:42 от EliMeli

# 46
  • Мнения: 4
Хайде и аз в новата тема!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ!!! Hug
С нетърпение очакваме нови бебчета на този хубав ден!

# 47
  • Мнения: 0
    Честит празник, момичета! Бъдете усмихнати и красиви, макар и в този мрачен ден!

# 48
  • Мнения: 3
 Честит празник, мамчета!
И честита ни нова тема! Благодаря на divogan! Достойно замисти титулярките!
Хубав ден на всички!

# 49
  • Мнения: 63
Честит празник на всички именички!  Hug
Честито на мама Асита5 и на Фрох  Heart Eyes


Днес трябваше да ходим в един манастир в Банкя, а как може да има такова време? Много се ядосвам значи.
Утре ще ходя на лекар НАЙ-СЕТНЕ и нямам търпение да видя какво ще ми каже. Много ми е тежко вече. Тая нашта вече едва ли не зад ребрата започвам да я усещам. И болии

За Марини - аз имам 2 предположения. Едното е на 30ти март, а другото е на 3ти април.
За Данчето - датата 4ти нещо ме гложди...

А бебетата ни от албумчето са божествени. Само ги гледам и мечтая и се мъча да си я представя.  Heart Eyes  За сега мога да сложа няколко хипопотамски снимки от вчера. А на едната от тях вижте, че съм по-голяма от таткото  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 1 986
qnikzp, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И ВИНАГИ ДА СИ ОБГРАДЕНА С ЛЮБОВ, А МАЛКОТО ТИ СЪКРОВИЩЕ ДА ТЕ РАДВА МНОГО!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МИЛИ ЦВЕТНИ МОМИЧЕТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
WinnieThePooh, Марги, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА НАЙ-МАЛКИТЕ НИ ИМЕНИЧКИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ С ИМЕТО АЛБЕНА, БОЯН, БОЙКА И ДРУГИ ПРОИЗВОДНИ!
Iveеeta, интересен разказ! Най-хубавото е, че си родила толкова лесно и си се възстановила бързо! Желая ви да сте много здрави и щастливи и тримата! Hug
Slavchi, аз контракции си имам доволно от доста време, но не водят до родилна дейност! Ще си чакам...
Залозите са надлежно записани, така че да видим кой ще познае! Wink
Много хубав ден ни се падна да се пренесем, но да речем, че ще ни върви по вода в новата къща! Преди да изчезна трайно, пак ще намина, да знаете...няма да се спасите така лесно от мен! Wink
Хубав, макар и дъждовен ден! Hug

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 10:39 от marini

# 51
  • Мнения: 1 380
ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА!!!

Днес Калина е именничка, преди 2 години на този ден стана христианка,  а аз днес влизам в 9-ти месец, за това се почерпете за наше здраве!!!

Честит имен ден и на Ели-мели!!! С пожелание скоро да гушка малкият сладур!!!
Честито и на всички, които имат повод днес!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Честит имен ден на всички цветя!!!!!!
Честито на всичките ни майчета и техните сладки бебчовци - тези дни голям бебевал и било Laughing
 Ивета радвам се че всичко е наред с вас.


МАРИНИ И ДАНЧЕ Пожелавам ви скоро да гушнете своите бебчета newsm10 Марини може днес да се появи твоето цвете newsm51

Ние още си чакаме. Вече съм 18 + с килограмите макар че не мога да кажа че имам кой знае какъв апетит Whistling

Мами да питам и аз - и на мен от два дни ми се появи като воднисто течение по съвсем малко като чиста водичка. два пъти ми се случва вече. Чак в сряда съм на преглед и незнам да ходя ли по рано. Иначе нямам болезнени контракции, само ако се преуморя и малко ми се втвърди корема ама за минута и после ме отпуска.
Четох че секрецията през деветия месец е по обилна и воднистото течение било нормално но пък ако е тапа или води  newsm78 Ох колкото по наближава толкова повече се притеснявам.

# 53
  • Мнения: 265


Честит празник на всички които празнуват днес.

   

И да почерпя че в къщи имаме двама именници- моята майка и сина ми.

Вчера следобяд имах доста силни контракции и много ме боляха, а мъжа ми само ме обикаляше и ме питаше дали да не ме закара в болницата, аз отказах,  оказа се фалшива тревога и днес съм по-добре.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 310
Честит имен ден на всички празнуващи. Да сте здрави и много щастливи. Наша съфорумка е родила вчера. Честито момченце, да е здраво и много щастливо.
Здравейте предимно представители на нежния пол,
моята съпруга често чете този форум, но аз влизам за първи път и то от нейно име, за което моля да бъда разбран. Причината е, че моето прекрасно допълнение на дефиницията любов стана горда майка на бебчо Николай, 3.8 кг, 52 см, което изплака на 27.03.2010г в 10:15 сутринта. Кое е част от причината да се престраша и да напиша няколко редове тук не е, това че: моята съпруга категорично ми заяви, че трябва да опиша в този форум къде, как,по кой начин, с кого, защо:) и т.н се случило това за нас невероятно радостно събитие, а просто, че тя ме дари с мъжка рожба на връх рожденият ми ден! Нямам думи, с който да опиша какви невероятни мигове на изпитание за мен бяха тези часове след като отидохме до болницата, приеха я веднага и след 30-40 мин. тя ми написа sms, че е с 5 см разкритие. След което аз цяла нощ не мръднах и на сантиметър от врата на родилното - безброй хубави мисли и моменти на страшно притеснение.

Терминът ни беше на 17 Април, не зная в коя тема трябва да го опиша и поради тази причина пускам тази нова тема. Затова, ако модераторите преценят нека я преместят в подходящия или правилен раздел или подфорум.

Поздрави на всички и стискам палци при всички бъдещи /и настоящи/ майки всичко да Ок.

П.П. Ако нещо не е станало ясно, тя ще го коригира, когато я изпишат.



Развълнувания татко, почти е разбрал, къде да съобщи  Wink

# 55
  • Мнения: 20
честито на новото мамче, да ви е живо и здраво синчето, а към щастливия татко - цял живот трябва на ръце да я насиш твоята половинка за това че те е дарила с най-прекрасният подарък точно на рожденният ти ден, бъдете много щастливи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

честита цветница, и честит имен ден на всички именници!!!!!!!!!!!!!!!!

гале не се тревожи за млечния зъб, аз си имам 2, още преди първото ми раждане,тогава бях на 19 г. зъболекаря ми се зачуди защо имам млечни зъби, а сега съм вече на 32 и са си на мястото,  Grinning

раличка и ивета благодаря ви за споделеното,много ми е интересно всичко Hug Hug

 само моля някоя от родилите вече мами да сподели за тия шевове, слагаха ли ви някаква упойка, защото мен само от това ме е страх, при първото раждане ме шиха без упойка и съм наплашена от тогава ooooh!, от самото раждане изобщо не ме е страх  Grinning


хубав ден ви желая Hug

# 56
  • Мнения: 12
Честит празник на всички именници днес!  bouquet

Честит рожден ден на Яни! newsm38

Честито бебче на  Sunshine26 !Да ви  е живо и здраво! newsm30

# 57
  • Мнения: 38
здравейте,мили4ки!!!!!!!!!!!
благодаря  мнооого на Divogan  за прекрасната теми4ка !
тази тема  наистина 6те да е на МАРИНИ Миличка,твой ред  е,ти си наход!!!!!  Hug сигурна съм 4е до 2-3 дни ще се похвалиш на някоя вестителка !  Hug все пак аз казвам 29  или 30 март! вси4ки сме с теб!!!!
еее,ама какъв хубав празник е днес!!!!
 newsm51
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!!!!!!!!!!
чЕстит имен ден и на най-малките ни именнички на принцесата Лилия На Winnie the pooh i на сладката  Бояна на Марги!!!!!! Честит рожден ден на qnikzp!!!!!!!миличка ,това ти е първия рожден ден като мама!!! Hug определено ще е по-разли4ен и много хубав!!!!!прегръдки  от мен!!!!!!!
еехх,колко много поводи днес ,аз забравих какво щях да пиша Simple Smile)))))
хайде чакаме и новите бебчета днес!  Hug ние сме добре,гледаме се,растем и хубавеем  Hugвремето тук е слън4ево и мисля да направим една малка разходка наоколо следобед  Hug
целувки на всички останали тумбачета Hug

# 58
  • Варна
  • Мнения: 916
Ей, честито и на Съншайн26!  Hug Да й е живо и здраво момченцето. Голям мъж значи - 3,8 кг, а термина на 17 април.  Mr. Green Пожелавам им много радостни моменти и още малко кураж за последното изпитание, което им предстои. Тя нали сподели за някаква операцийка. Стискам палци всичко да е наред. Честито и на развълнувания татко.  Peace

Честит рожден ден на Яни - да си жива, здрава и горда овенка!  Peace Hug

Милли_ванили, изглеждаш страхотно бе мацка. Честно, чудя се къде си тези + 22 кг. Може би си била много слабичка преди това, незнам. Аз съм + 12 кг., а съм по-голяма от теб на обем.  Mr. Green Ама аз съм и по-нисичка май, а и голям мъж нося. А твойта мадамка Габи сигурно ще е финна като мама  Wink Peace

Йовинка, аз питах специално доктора за упойка за шиенето и каза, че използват лидокаин (незнам дали така се пише). Може би трябва изрично да питаш доктора ти.  Peace

# 59
  • Мнения: 38
milli vanilli,наистина изглеждаш много добре!но ти беше много слабичка   Hug изобщо не се притеснявай за килограмите си!
Видях новите бебоци!!! страхотни са всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hug Hug Hug
айде аз ставам засега че се отнесох със стоенето пред комптъра  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт