Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 209
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 524
Добро утро!

След поредните среднощни игри и заспиване в 2 посред нощ, моята активна мома се събуди в 8, и аз съответно гледам така  Shocked, ама на кой ли му пука. Пия второ кафе, ама все така ми се спи, а имам изпит точно след седмица и трябва да четаааа  Crossing Arms. Добре, че днес пристига майка ми, та се надявам да се подготвя качествено. Александрина в момента си дояжда попарата сама  Wink, ами дърпа ми лъжицата, а ако проявяв инат и продължа да я храня, реве и отказва да яде. Та като се храни принцесата, тя заедно със стола за хранене направо в банята  Mr. Green.

Свате, честит рожден ден на Митко. Да ти е жив и здрав, много да те слуша, глези и обича. Поздрави от нас и на лято ви чакам на барбекюто.
А иначе за броенето - ми броя ги, кво да правя, нали знаеш - гладна кокошка просо сънува, та и аз така, броя, броя... Grinning

Бръмче, давай да видим хубавите ти момченца, че съм се затъжила особено за сладката муцунка на Сами.

На ясла е записана Александрина. Тук приемат на 01.06, но не мисля да се включваме този юни, пък и съм сигурна реша ли и след юни месец да я пусна, няма да ми я върнат. По принцип, живот и здраве, мисля на 2 и няколко месеца, даже може направо на градина. Ще видим, има време.

# 31
  • Мнения: 84
ЧРД на Бубс! Желая ти много здраве, щастие и касмет.


Сиси ЧРД и твоя мъж! Да ти е жив и здрав, и много да те слуша. nbirthday

# 32
  • София
  • Мнения: 2 613
Честит рожден ден на Бубчето и на мъжа на Сиси, желая здраве, щастие и сбъдване на всички мечти и желания  bouquet
Елена, ако говорим за секса, сигурна съм, че при нас положението е най-зле, защото все още свекърите са при нас, в другата стая а и ЙоЙо спи в нашата стая, и абсурд да се навия да правим нещо, язък, дето си пия хапчетата ей-така ooooh!
Днес ще ходя на сватба на най-добрата ми приятелка, която сега е в 6-я месец, нямам търпение да я видя кати булка Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 5
Честит Рожден Ден и от мен на всички рожденници днес  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 902
bubSSSSSSS, честит рожден ден!
Да си жива, здрава, много щастлива и обичана!
Весел празник!


Умихнатото, честит ти рожденик! Пожелавам му здраве и много късмет!  Tada

# 35
  • Мнения: 3 861
Bubsssssssssssssss, хайде да си жива и здрава!   bouquet

Сис, ЧРД и на Митко, да те слуша и обича му пожелавам  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 180
Бубе, честит рожден ден! Ти вече официално може да си ми баба на тези години  Mr. Green Пък баба ми и тя рожденичка днес, смятам, че е знак от съдбата  hahaha
Не разбрах само защо толкова снимки на мъже са ти пуснали Wink Нещо гладни кокошки просо сънували казват... само не знам кой е гладният в момента - този, който дава баницата или този, който я яде Wink По този повод няма да ти пратя картинка!  Laughing
Кри се, кри се с този РД, ама не се скри... набараха те веднага  Mr. Green
Ох стига съм се базикала... кажи какво получи за РД  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 641
Бубссс, Честит Рожден Ден! Да си жива, здрава и обичана!
Сиси, да си е жив и здрав мъжът!

Дони
, благодаря за новата тема!  bouquet
Страхотни снимки на децата сте сложили! Heart Eyes
Бърборанче, гледах ви с Петенцето – страхотна беше!
Пепи, ние със Сами имахме такъв период, в който се будеше с много прач – гушках го и го взимах в нашето легло. Мисля че беше заради зъб или кошмари. Но отмина с времето – сага пак спи по цяла нощ. Дано бързо отмине този период при вас!
Мим, Сами свикна вече, съвсем леко мрънка като го оставяме и бързо се успокоява. После през деня е много спокоен, аз нали като Биг Брадър го шпионирам. Първата седмица не си играеше с децата, седеше до един шкаф. Сега вече тича с тях, обаче се сърди като му взимат играчките. Днес, понеже не спа през ноща добре заради един зъб, се пльосна по корем на пода в игралната зала и заспа, докато децата тичаха около него Laughing. Като се прибера имаме голям гуш и сукане, прегръдки, целувки.
Ето и една негова снимка – заспал където го е сварил съня


Хубава и усмихната вечер!  bouquet

# 38
  • Мнения: 84
Еспа страхотен е Сами.
Ето и една снимка на Криси как спи. Няма мърдена цяла нощ. Crazy Като се залепи и край така остава до сутринта...

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 00:18 от nakri88

# 39
  • Мнения: 5
Леле Еспа направо страхотна снимка, голям сладур и тои сигурно много ще и се смее като порасне и я види. Аз се чудя само моито лапе ли заспива на ръце, никога не  запсивала сама? newsm78

# 40
  • Мнения: 656
Били, не, не е само твойто лапе Wink И мойто само на ръце. Или гушнат плътно, като Крис. Накри, това до Крис кой е?  newsm78

Пепи, щях и по твоята тревога да се включвам, но забравих  ooooh!. Та, значи, и аз мисля като момичетата - щом иска гушкане, значи точно това й трябва. Не се притеснявай, че ще я разглезиш, не мисля, че могат да бъдат разглезени точно когато нещо ги буди от сън  Peace. Просто си има необходимост момичето, дето Еспа вика, или зъбки я мъчат, или кой знае какво...  Hug Дано мине скоро  Hug

Еспа, Сами ме разбива с това заспиване. А помниш ли, съвсем скоро беше като се смееше, че си доживяла да го видиш как си играе и заспива Wink. А вече за трети път споделяш такава случка Wink. Почвам да завиждам  Twisted Evil Ама убий ме, не мога да го разбера и да си го представя, въпреки че го виждам на снимката! Просто не ми го побира акълът как така ще си играе, играе и пльос на земята и ще захърка  Rolling Eyes  Whistling.. Хайде, до утре! Вземи го доведи тоя момък веднъж деееееееее

# 41
  • Мнения: 84
Били, не, не е само твойто лапе Wink И мойто само на ръце. Или гушнат плътно, като Крис. Накри, това до Крис кой е?  newsm78

Майка му... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 656
Били, не, не е само твойто лапе Wink И мойто само на ръце. Или гушнат плътно, като Крис. Накри, това до Крис кой е?  newsm78

Майка му... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ееееееее, ти съвсем ме разби просто.. Аз те знаех, че си малка, и че изглеждаш по-малка... Ама тук, на тази снимка... просто... Браво Simple Smile

# 43
  • Мнения: 84
Дамм, ама той Крис е голям, не аз малка. Joy Joy Joy То затова неговата глава изглежда почти колкото моята. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 19
Олееееее, страхотни дечица - спящи , вървящи , ревящи .... Напълнихте ми душата  Hug

Бубссссссс , ЧРД и от мен !

Общи условия

Активация на акаунт