Крем за лице с UV защита

  • 27 782
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 236
Хм,тъкмо се навия на нещо и вие друго предложите.... Crossing ArmsКакъв е сега тоя Уриаж?Дали ще е леки4ък?Мадмоазел,да те питам за емулсията на Авен,за която споменаваш,тя не е ли специално за плаж?Ще потърсиш ли снимка да я видя? Embarassed Hug

# 46
  • Мнения: 171
dilandii, ако под "за плаж" имаш предвид, че е за тяло, не е. За лице си е, малка е тубичката. Ето снимка:

http://media.snimka.bg/6009/018274018-big.jpg

На Уриаж слънцезащитни продукти не съм ползвала, така че отзиви не мога да дам. Разбира се, ако реша да пробвам, ще искам тестер задължително, и аз не понасям разни мазни, лепкави неща. Този, който показах е от депигментиращата им серия, специално за кожа, склонна към пигментации, каквато е и моята. Отделно си имат доста богат избор на слънцезащитни с различни фактори. Впечатленията ми от Уриаж са много добри, но от други продукти, които си купих. Май марката не е особено популярна, според мен обаче нещата им са доста качествени. Френски са, медицинска козметика, приблизително същия ценови клас като Авен.

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 12:43 от *Mademoiselle*

# 47
  • Мнения: 1 236
Мерси отново Мадмоазел!Под за плаж имам предвид много плътен,защото винаги има разлика в консистенцията между  тях и обикновените хидратиращи за градски условия.Абе с две думи искам да попива лесно и да става за основа.Пробвах на малкия Мустелата 50 фактор,е все едно крем Здраве си намазах на лицето ooooh!

# 48
  • Мнения: 56
dilandii, ако под "за плаж" имаш предвид, че е за тяло, не е. За лице си е, малка е тубичката. Ето снимка:

http://media.snimka.bg/6009/018274018-big.jpg

На Уриаж слънцезащитни продукти не съм ползвала, така че отзиви не мога да дам. Разбира се, ако реша да пробвам, ще искам тестер задължително, и аз не понасям разни мазни, лепкави неща. Този, който показах е от депигментиращата им серия, специално за кожа, склонна към пигментации, каквато е и моята. Отделно си имат доста богат избор на слънцезащитни с различни фактори. Впечатленията ми от Уриаж са много добри, но от други продукти, които си купих. Май марката не е особено популярна, според мен обаче нещата им са доста качествени. Френски са, медицинска козметика, приблизително същия ценови клас като Авен.
Същото кремче на Авен ползвах миналото лято и съм доволна,попива бързо и не лепне(аз съм с мазна кожа) Peace

# 49
  • Мнения: 56
Случайно някой да е ползвал товаhttp://www.amazon.com/ANTHELIOS-FLUIDE-EXTREME-Mexoryl-Fragrance/dp/B0009VT9WU
Препоръча ми го дерматолог и ми каза,че е много подходящо за мазна кожа,попива много бързо,не мазнее,не запушва порите.

# 50
  • Мнения: 211
Колко ли пари съм дала за слънцезащитни кремчета newsm78  Преди 1 година обаче открих моя крем Peace Матиращ флуид Eucerin 50+  Peace страхотно попадение. Преди месец реших да пробвам пудрата на Авен.... ми като китосана съм ooooh! зарязах я и пак си взех флуидчето Peace
И аз го гледах и му се чудих?
Май такова ще си взема,но кое по-напред?
Каква му беше цената?Че май ме хваща Алцхаймер Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 236
Колко ли пари съм дала за слънцезащитни кремчета newsm78  Преди 1 година обаче открих моя крем Peace Матиращ флуид Eucerin 50+  Peace страхотно попадение. Преди месец реших да пробвам пудрата на Авен.... ми като китосана съм ooooh! зарязах я и пак си взех флуидчето Peace
И аз го гледах и му се чудих?
Май такова ще си взема,но кое по-напред?
Каква му беше цената?Че май ме хваща Алцхаймер Mr. Green
Сега погледнах в интернет,около 25 лв,с 10 по-малко от тази на Авен.... Thinking

# 52
  • Мнения: 211
Колкото по-малко,толкова по-добре smile3508

# 53
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Случайно някой да е ползвал товаhttp://www.amazon.com/ANTHELIOS-FLUIDE-EXTREME-Mexoryl-Fragrance/dp/B0009VT9WU
Препоръча ми го дерматолог и ми каза,че е много подходящо за мазна кожа,попива много бързо,не мазнее,не запушва порите.


Аз го ползвах миналото лято съЩо по препоръка на моя дерматолог,кремчето е страхотно. Със супер лека консистенция е,попива моментално.Препоръчвам гореЩо  Peace

# 54
  • Мнения: 56
Случайно някой да е ползвал товаhttp://www.amazon.com/ANTHELIOS-FLUIDE-EXTREME-Mexoryl-Fragrance/dp/B0009VT9WU
Препоръча ми го дерматолог и ми каза,че е много подходящо за мазна кожа,попива много бързо,не мазнее,не запушва порите.


Аз го ползвах миналото лято съЩо по препоръка на моя дерматолог,кремчето е страхотно. Със супер лека консистенция е,попива моментално.Препоръчвам гореЩо  Peace
  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 236
Аз ползвам ФДТ на Ла Рош,уникален е!Предполагам ,4е и тази емулсия ще е такава! Peace

# 56
  • Мнения: 338
Ползвала съм Ексфолиак с фактор 25 и Авен с фактор 40 и двете за проблемна кожа. Малко мазнички ми идваха. От Авен ми харесва много емулсията 50+ Peace Сега ползвам Soladerm на Noreva(LED) с фактор 50+, води се оцветен крем, но не е така мазен, както първите 2 за проблемна кожа и това много ме радва Peace

# 57
  • Мнения: 56
Аз ползвам ФДТ на Ла Рош,уникален е!Предполагам ,4е и тази емулсия ще е такава! Peace
Кой ФДТ ползваш,аз се загледах по този за мазна кожа ,с мат ефект ?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И аз съм на вълна слънцезащитен крем. Кожата на лицето ми е много мазна и за сега умувам между тези 2та: флуида на Ю … 88;ин и  емулсията  … 74;ен.
В момента ползвам този.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 19:18 от Solar Wind

# 59
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Solar Wind има ли ефект този крем за белези?
И да попитам върху слънцезащитният крем може ли да слагам фон дьо тен Кожата ми е мазна и не знам как да процедирам защото използвам и база за фон дьо тена .Кое след кое да сложа и дали няма да стане много натрупване от мазила.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт