АПРИЛчето засмяно на една годинка стана!

  • 30 400
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 581
Ето и от мен малко информация за кръвните показатели при децата.
http://www.calgarylabservices.com/files/LabTests/CBCReferenceValues.pdf

# 46
  • Мнения: 6 365
Относно връщането на работа- и аз се чувствам непригодна, но по други причини. Със сигурност не съм затъпяла, щото Ачо все пак е само един, спи си в слинга, а мам чете ли чете все неща тежка категория. Откъдето ми дойде щурата идея да се занимавам с когнитивна наука, но ще видим наесен как ще се развият нещата.

През последната година като че ли се случи пренареждане на приоритетите. Не че говоря за пюрета непрекъснато, но някак не виждам смисъл в повечето новини, истории на деня и други видове информационно забавление. Не ми пука за Бранджелина, а като се оттеглиш от новините, се вижда как прогнозите и гениалните анализи на разни икономист вече са остарели само след седмица. Изостреното ми майчинско внимание пък маниакално открива бисери из интернет статиите.

При всичко това трябва да се върна, да пиша и редактирам за същия тоя интернет, че и да туитвам на всичкото отгоре. И какви ли още не гаври с информацията, които увеличават обема й, но намаляват смисъла й.

Никой в тази тема не е затъпял. Просто едно измъкване от вечното бързане те кара да се чувстваш неадекватен, защото вече мислиш различно.

# 47
  • Мнения: 143
Да е честит рожденият ден на нашия приятел Филип!!!!  


Да расте все така засмян и  много да радва всички около себе си! Честит празник и на мама! Убедена съм, че този РД ще е страхотно изживяване за цялото семейство! И очакваме разказ в картинки! Simple Smile))
Честито и на Ивайло и Стефания и на техните щастливи родители!  


По принцип ми е трудно да пиша пожелания за дечицата. На тези малко сладки бонбони бих пожелала всичко най-хубаво на света да ги сполети, а лошото да ги подмине! И най-важното ми се струва е да са винаги здрави и от късмет да не се отърват!!! .... на всичко друго ще ги научат мама и тати....., и животът!!!!
Мара, успявам да се прибирам, като ме влече!!! Simple Smile Аз така и не свикнах с този емигрантски живот а и все си мисля, че ние сме временно там. Така и не се опитах там да си намеря работа и не си изоставих бизнеса във Варна. Имам си някаква социална среда, но ми е малко.... и затова все към всичко българско и родно ме дъъърпа, дъъърпа!! Simple Smile))
За зъбките, колкото и да са, сега е времето, в което вече трябва да се започне с тяхното миене. Аз съм му купула един комплект четки – едното си е откровена чесалка, другото е гумена четка, а третото си е четка с косъмчета. За сега си играе само с първите две, все още без паста. Показах му как трябва да търка и той си търка зъбките.
Ей, бебеправещите – как ви се радвам!!!! И аз искам, но началният капитал в момента е на абсолютната нула. А след като си позарязах бизнеса една година е време първо да го възродя това лято.
Мамасита, много хубаво си го написала. Обаче вчера се събрахме с колегите, те такава инерция са набрали вече, говорят ми за преговори, договори.... обучение, кастинги... Аз мигам на парцали и направо се чудя как точно ще вляза в час. Имам чувството, че част от мен я няма безвъзвратно и че не знам какво да правя. Но смятам, че в един момент работата като те погълне и нещата ще си дойдат на мястото. Определено вярвам, че не съм затъпяла! Simple Smile))  Надеждата крепи човека!  Joy Както каза Мамасита, никой не е затъпял, просто са се променили приоритетите!
Желая ви приятен пролетен ден!!! И да изгрее слънцето, че тук е малко облачно!

# 48
  • Мнения: 14
Влизам специално да поздравя днешните рожденничета както и тези от предни дни да са здрави,игриви и безгрижни дечица за радост на всички около тях newsm59  bigdance2 newsm38

Честит Рожден ден на Филип на Чоки!Да е здрав,усмихнат и любознателен newsm38 nbirthday

кsd_g,мила специално към теб желая мн щастие от тук нататък,мн здраве на малкия Стефан и дано имате само хубави мигове заедно.Скорошно възстановяване Hug smile3525

Ще чакаме снимки на малкото априлче,да не ни забравиш Grinning

# 49
  • Мнения: 65
Честит рожден ден мили Стефания, Филип и Ивайло!
Бъдете здрави, растете щастливи и много обичани!
   newsm19 newsm59 newsm51

# 50
  • София
  • Мнения: 243
честито на днешните ми любимци:
ФИЛИП,ИВАЙЛО И СТЕФАНИЯ
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ НА МАМА И ТАТКО:

НА МИЛИТЕ МАЙКИ:

# 51
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Стефания, Филип и Ивайло! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦА!!! newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38

ksd_g, честита ти рожба миличка. Много да се радвате едни на други. От мен имаш голямо Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
Ч.Р.Д на моите любимци Пипо, Ния, Ивчо!!!
Да бъдат все такива Усмивчовци, много щастливи, весели, безгрижни, послушни, слънчеви и обичани!

# 53
  • Мнения: 13
ЧРД на Стефания, Филип и Ивайло! Да растът здрави, умни, щастливи и много палави сладури!

Честито на мамите и семействата им, чакаме снимки от приказните партита!  bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за поздравите, момичета! Heart Eyes

Влизам набързо да почерпя:



Честит рожден ден и на баш-наборчетата Ния и Иво! Много късмет, здраве, щастие и прекрасно детство им пожелавам!

# 55
  • Мнения: 581
Честит рожден ден на Стефания, Филип и Ивайло!!!


Мили дечица, бъдете много щасливи, усмихнати, здрави и игриви!!!

На всички весело изкарване на празника с много песни, танци и хапване до зори и силно да си духните свещичките на тортите!

# 56
  • Мнения: 1
Chestito na vsichki sladurkovci s golemi i vkusni torti pred tqh!!!   bouquet
Chestito i na dneshnite iunacheta, princeska Niq i dvamata prekrasnici Ivo i Filip!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Chestita rojba i na ksd_g!!!   bouquet
Neka vsichki badat kasmetlii v jivota!  Heart Eyes
az taka i ne otkrih kopcheto "En" i dano ne e problem da pisha na latineca,uj  na kratko..
..i tai kato bqhte saprichastni s vsichko,koeto prejivqvam pokrai milata mi maichica, utre v btv-reporterite ot 19:30h. shte izlachat celiq film,koito be zasnet ot reportera Ivan Georgiev s uchastieto na mam i neiniq saprug,koito pode kampaniq sreshtu Meksikanskiq doktor Walker i sabra mnogo dokazatelstva i shte osadim tozi ubiec, kakto i mnimata izlekuvana uj Jana,koqto zvani i plache po telefona da q ostavime na mira a e pribirala po 5 000$ na chovek,koito e izprashtala pri doktora!...
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1244760254-Osad … bolni_ot_rak.html

mamasita Bandita  Hug trqbvashe da izvarvim tozi pat za da nqma sled nas pogubeni!
Svetla im pamet na vsichi, koito ostaviha dushite si tam i gi varnaha kremirani. A te pochti vsichki sa Balgari...
predostavili sme bogat snimkov material, koito shte bade vkliuchen kam filma s razqsneniq...

pozdravi i celuvki...

# 57
  • Мнения: 7 130
Честита рожба Стефан, мило Кремче! Много здрав да ти расте, под щастлива звезда да расте, щастието в живота му да заразява теб с усмивка и цялост!    bouquet Пипи, благодаря за хубавата вест, въпреки че аз пак от Енигма достигнах до нея. Радвам се, че Габи вече е добре и дано всичко лошо е зад гърба ви.
Честит рожден ден, Пипо, Ивчо и Ния! Безкрайно да бъде удоволствието в игрите ви! Честит празник, Шоки, Мара Каси и Принцеса Рая!    bouquet
АбрикотинчеHug Hug Hug. И честити зъбки на Бобчето. Не се притеснявай за писането на фонетики.
За изследванията да се включа и аз. На Мария изследванията не са добри. Единствено хемоглобинът ми изглежда приличен. Има левкоцити над норма. Тромбоцитите също са над нормата. Сега чакаме резултатите от стерилната урина, че да видим да не би да е лабораторна грешка.
Точно сега върви заставката за "лекаря" от Мексико.  Close

# 58
  • Мнения: 541
Честит рожден ден, Пипо, Иво и Ния!Да сте живи,здрави,много засмяни и гордостта на мама и тати   bouquet  bouquet  bouquet
абрикотинче като гледах по новините репортажа се сетих за теб и майчето ти  Rolling Eyes силно се моля да успеете да го осъдите този шарлатанин,а майка ти да намери лек  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
рони дано е грешка в лабораторията  Praynig Hug
ето едно клипче на Анито от днес как ходи  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 21:15 от ани4ka

# 59
  • Мнения: 9
Честит първи рожден ден на Пипо, Иво и Ния.

Нека бъдат здрави, умни и много щастливи.

Честит празник мили мами и на вас.   bouquet

Честита рожба на ksd_g!!!  

Ани4ка, много е сладко ходещото Ани.

Abrikotin и аз ще гледам филма с интерес и дано повече да няма такива шарлатани, които си играят със здравето и съдбата на хората.

Рони, стискам палци да е лабораторна грешка. Разкажи лесно ли взе урина на Мария.

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 20:56 от ma_lolo

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт