Юлски бебета-Тема 32

  • 24 826
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 258
NellyR не бих казала, че са умалени обувките. Но то пак зависи и от модела. На Елин му поръчвам вече С4, които отговарят на №20. Сега носи С3, но са му да кажем точно.  Simple Smile

Честито на всички които имат някакъв повод за радост  Hug

# 16
  • Мнения: 32
Ивинка,  Joy Joy Joy.
Евита, супер е младежът Hug.
Марулка, айде чакаме ви.
Миме, гледах реклама на магазина, чакам пари и ще отида да го видя. Бон Воайаж на вас, много хубаво да си прекарате.
Сиско, честито лазене.
Честити зъбки.
Нели, качи линк на сайта с обувките, моля.
Моята калпазанка вчера се научи да се качва не леглото. От шезлонга, с който съм запушила лампата, право на леглото. Малеее, току що се качи върху мен и пак на леглото Shocked. Лошото е, че слизането е ясно как ще става, някакви идеи какво да правя, че да не се качва, ако ме няма за малко, че да не хвърчи пак от спалнята?
С кръста много го закърших, днес съм добре за момента, но снощи изведнъж ме сецна пак, не можех да ходя, нищо не можех да правя, направо сълзи ми текоха от болка и безсилие.

# 17
  • Мнения: 36
Иличка Миме-благодаря за идеите за тенска
Чочи-както винаги навреме с темата
Цветен-може да е от слънцето-алергия на лигавицата на окото, виж ако има дни,в които не я извеждаш дали пак ще се появят;другите алтернативи са алергия от мухъл,плесен...
Леле колко нови зъбчета-браво-ние като МамаДиди не и не-нямаме още;иначе за тези лишеи може наистина да са от метала,с които правят циповете-пробвай бодите без копчета,ципове и тн
Приятно изкарване на морските дами-да покажете разлика после
Честито пролазило момче-браво!
Юлско бебе--стягай се-събитието наближава-тези сецвания не са майтап работа

# 18
  • Варна
  • Мнения: 323
Нели, наистина е трудно с размера, че всяка марка си е за себе си. Имам едни кецки Fila C4 мога да ти измеря подметката, но са ни големички в момента.

Драга, заповядай:
http://www.sportsdirect.com/sale/all-sale-shoes

Има и темичка във форума Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
Диди, аз съм поръчвала от Некст 3-ка, които в момента са й големи и затова реших, че С3 е добре, но май ще поръчам С4
Драга, пускам веднага - http://www.sportsdirect.com/footwear

Видях, че Ваня е пуснала също. Ваня, аз чета там ама newsm78. Можеш ако не те затруднява да измериш 4-ката все пак Praynig

# 20
  • Мнения: 32
Нели, Ваня, мерси Hug.
А4, хич не е шега, вчера много се уплаших, не можех да мръдна, тоест, как ще гледам Андреа Sad.

# 21
  • Мнения: X
Още един глас за Спорт Директ. Чичо ни донесе  Лонсдейл  маратонки C4 - големи са ни поне с 1 см. Имаме и си и много чка раница Умбро за много смешни пари. Доставката до БГ е ужас, ама може или с обща поръчка или до посредник в UK.

# 22
  • Мнения: 916
Пак за пазар, говорим, а Wink Аз съм се засилила да видя как е хавата с този сайт -
http://www.mandco.com
доставката до Бг е 7, 50, което е разумно - ако иска някой да си я поделим - погледнето го и ако иска някой нещо да свирка, че съм харесала една евтинийка, дето сигурно бързо ще се изчерпа, ама не си струва пък само за това да пускам...

# 23
  • Мнения: 61
Драга, учи Андреа да слиза от леглото. Обръщаш я с краката назад и й показваш как да се избута назад. Това, докато "вдене". Ния разбира, че трябва да се завърти, но още не е успяла да си прецени разстоянието.
За кръста знам, че няма да ме послушаш, но ще ти кажа - само с висене по лостовете в крайблоковите градинки и катерушките се оправих.

Честито на всички тържествуващи по случай месечинки, зъби и пролазвания. Както и на отслабващите. На мен лелята ми закъсня с 3 седмици, през което време едвам я дочаках, вечно придъвквайки нещо.  Thinking Сега съм като бременна у коремО.

# 24
  • Мнения: 32
Някой може ли да ме просветли 41 номер, кой номер е всъщност в техните размери?
Медула, такива чудесии при нас няма. Андреа верно ще се помъча да я науча, че ще лети доста Laughing.

# 25
  • Мнения: 1 089
Привет момичета!
И аз май съм в лагера на мрънкащите. Моника от няколко дни ака от кашкаво до леко воднисто. Ака си от  1 до 3 пъти на ден, но с променена консистенция. Лекарката казва, че от зъби, но не знам каква връзка имат зъбите със стомахчето. Иначе нито съм въвеждала нещо ново, нито мога да намеря друга причина за ставащото.
Роси, ти май беше ми казвала, че при вас всеки пробождащ зъб е съповоден с едномесечно разстройсто. Rolling Eyes
Ох, после ще дописвам, че децата са приготвени за излизане и вече мрънкат и двете.

# 26
  • Мнения: X
Драга, аз съм 38 1/2 - 39 и си взимам 5 1/2.

http://www.dancesport.uk.com/shoes/conchart.htm

# 27
  • Мнения: 32
Мерси, Ралче

# 28
  • Мнения: 755
Добро утро и от нас!
Изтрих си поста от старата тема и го копирам тук в новата тема. Докато  напиша там , то се появила нова... Laughing
От вчера Йоана съвсем откровено си пролази, най-накрая упоритите и опити се увенчаха с успех.
Проходилката я мрази и там седи като на столче за има няма 10-15 минути я слагам, когато трябва да свърша нещо на бързо, за да седи мирна. Постоянно се бори да се докапа до някой стол, за да се изправя. Удря си главата , защипва си краката , но важна е целта. При нея явно важи максимата - целта оправдава средствата.
 Започна и много да се сърди, роптае, когато нещо не и изнася прави много смешни муцки, свива очи прави се, че плаче и после чака да види реакция , ако липсва такава започва да вика и да блъска по каквото намери, за да привлече внимание. Много е шумна и настоятелна , когато иска нещо... серт мома се очертава.
При нас днес се скапа нещо времето и се очертава днес даси стим в къщи , но ще е временно го дават , така че скоро пак тръгваме по разходки. Всички вече броим дните до отпуската на таткото , когато ще се приберем в България за около месец и ще се видим с роднини и приятели, на морето... ах морето как го чакам и така мечтаем си...
На всички , които им предстои пътуване пожелавам искренно страхотно да си прекарат и после да разказват за приятните преживелици.
Евита, Марти е страхотен малък мъж! Жив и здрав да е голям и силен мъж да стане. Йоанна обаче нещо не видях във сниммките ...
За пъпчиците: И при Йоана излизат от време на време такива ситни пъпчици или под оченцето /веднъж се е случвало/ или по ръчичките... не знам от какво е тук ми препоръчаха един подобен на всички други овлажняващи кремове противоалергичен казва се Аквалан/ aqualan L/ и съм много доволна за сега от него, не и излизат пъпчици , въпреки, че тук водата е ужасна  и  най-вероятно от нея и излизат/така си мисля аз поне/. Ако има в България можете да пробвате и с него, той е подобен на Адватан крем.

# 29
  • София
  • Мнения: 586
Привет мами,
Благодаря за поздравите за малката ми месечинка!  bouquet
Ели, бързо да се оправя Калинчето! Hug
Миме, Рал, весело изкарване момичета! Heart Eyes
Искам и аз да си поръчам от Спортс дайрект. Коя ще поръчва да поръчаме заедно?
Нели, нашето Иве поръчва ли от там?
Евита, прекрасни снимки Ви е направила Калина!
Анди тези дни колкото е кисела, толкова е и забавна. Бяхме снощи на гости на наши приятели, които имат страхотно детенце на 1,5 год, който обаче е ужасно палав. Та той бие всички деца, без да подбира. Но, в Анди е влюбен. Само я прегръща, целува, иска да я носи. И мен много ме ухажва. Ходи и къса цветя на майка си от саксиите и идва да ми ги подарява, за да го целуна.  Joy Та приспахме ги заедно на спалнята и какво да видим на поредната проверка - Алекс прегърнал Анди и спят и двамата. Така ме беше яд, че нямам фотоапарат, а от телефона на тъмното нищо не се вижда. Опасни са малките!
Викат ме!
Целувам Ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт