Хайде, кураж, СЕПТЕМВРИЙСКИ момичета - вече усещаме първи ритничета!

  • 22 885
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 104
Вани, не знам какъв е този варов латекс, както и боята, която ще слагате, но вредни са всички такива продукти, съдържащи разтворители. Латексите и боите на водна основа не съдържат разтворители, но въпреки това не е изследван ефекта от тях и не се препоръчва бременни да се излагат на такива въздействия. Сега разбира се, аз съм застъпник на това нищо да не е доведено до крайности и за себе си реших преди месец, че мога да боядисам една врата с боя на водна основа. Реших че като не съдържа разтворители (които са вредните по принцип) и като не е повече от 2-3 часа и е проветриво може....но това си е мое мнение....Но не знам дали е добре цели два дена да се занимаваш с това, а и сега е доста хладно, не знам дали може да се проветрявате достатъчно....но ти си прецени най-добре.
За това което е писала Аделинас се чудя да плача ли да се смея ли....за това по-добре да остана безмълвна....

# 691
  • Мнения: 287
Emilli Arie леллеллел Габчето е.....  Hug направо нямам думи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотна бонбона.С кеф изгледах цялото клипче  Mr. Green Да ви е жива и здрава  Hug Hug

# 692
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Ех тази мама каква хубава салата е направила Joy чак и на мен ми де дояде Crazy много е сладка  Heart Eyes

vany666 ако няма никой др., който да може да помага ок, но като цяло съвета ми е по- добре се разходи Rolling Eyes  Peace

КРАЙ с четенето за днес!!! Утре ще видим резултата Crazy

# 693
  • Мнения: 4
Emilli Arie- Много е сладка Габи и видимо обича млечна салата:)))) Да ви е жива и здрава

# 694
  • в момента Германия
  • Мнения: 0
Мирка   bouquet  И аз смятам, че няма нищо лошо да се пробва акупунктурата, но първо ми се иска за намеря малко повече информация и може би като тръгна на курсовете за бременни ще реша окончателно. Просто ми беше интересно дали някоя от вас е ходила на такива процедури:)
vany666 - и според мен няма нищо лошо в боядисването, стига ти да се чувстваш добре.

# 695
  • Мнения: 35
набързо минавам да ви кажа  wavey. Аз съм добре, но малкия иска все да си играем с количките му и се сърди ,че седя пред компа и за това не съм писала цели два дни.

Добре дошли на новите мами- леко бременеене и на септември здрави бебчета .

Честито на всички разбрали пола на бебчовците- и то само  stork-girl , браво-браво.

чао от мен за сега , че вече почна да ме дърпа да ставам и да оцветяваме една книжка.


# 696
  • Мнения: 3
Опа и аз да се разпиша към края на тази темичка Simple Smile

Tommelise успех на изпита утре

Danna_2010 ще си чакаме почерпката. Дано се чустваш добре без значение от килограмите. За мен те са просто цифри.

Понеже и двете сте от Плевен, а аз другата седмица май ще намина за два дни искате ли да се видим? Дана знам че при теб е сложно и трябва да лежиш, а Tommelise пък е затрупана с учене. Много ще се радвам да ви видя ако имате възможност. Ако искате може на лилчни да се уговорим, за да не спамим излично темата.

Момичета, благодаря на всички за хубавите думи и пожелания

Да ви споделя. От два дни вече си имам възглавница спелта и направо се родих. Даже смея да кажа, че болките в таза изчезнаха благодарение на това. От зимата и се кумих на тази възглавница ама не ми се даваха толкова пари. Сега се убедих, че си заслужава. Говорите и за спането по корем. Аз преди време бях писала, че в съня си бях легнала така, но веднага ме събудиха мощни ритници от вътре. А сега с тази възглавница просто няма такава опасност. Много съм доволна! Спирам, че голяма реклама и дръпнах. Някой ще вземе да си помисли, че е имам нещо общо с производителите, а не е така.

Giada много ме развесели с твоето самокритично описание. Не се притеснявай за килограмите и не се тормози с ограничения и забрани да приемаш храни, които ти се ядат. Аз си мисля, че е по-вредно да се ограничаваме. Организма се стресира и трупа и малкото което му подадем. Всичко трябва да е в рамките на разумното разбира се.

Desita Dimova къде си да дойда и да те пипна за късмет. Искам и аз така да родя. За момента съм с такава нагласа. Много хубаво сте го измислили това с Д-тата.  Heart Eyes

Emilli Arie прегръщам те и ти пращам много позитивно настроение. Дано всичко се оправи при теб. Не забравяй, че тук имаш подкрепата на много такива като мен.  hug
Габи е просто уникално детенце. Радвам се много за вас. Наистина изглеждате много щастливо семейство  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 5 759
Здравейте!
Днес бая поскитахме с  малкия и капнах но се сдобихме с много нови дрешки както за него така и за мен,а той намаза и колело с помощни гуми и е много щастлив! Simple Smile

Честито на разбралите пола! Party

Искам да питам мамите на близнаци от София къде ще раждат?

# 698
  • у нас
  • Мнения: 1 872
desunique  много бих се радвала да се видим, но и при мен е доста сложно- ученето е едно на ръка ми следобед съм и на работа Crazy от сега за съжаление нищо не мога да кажа... Confused

# 699
  • Мнения: 2 222
desunique, пиши ни кога ще си тук, аз само да съм добре, винаги мога да се измъкна да дойда до центъра примерно за някой час  Peace

# 700
  • Мнения: 47
♥Димяни ♥,  мила, пиши мръднаха ли бебетата, че всички се тревожим за теб и днес като зачезна се надявахме да си отишла на преглед , макар че аз помня плановете ти за пазарене по моловете - това означава ли, че се успокои и всичко е ок?

Може ли да помоля за паролата за албумчето?

# 701
  • у нас
  • Мнения: 1 872
затишиееее Mr. Green къде сте  newsm78 аз гледам листопад ама и наглеждам Joy

# 702
  • Мнения: 35
Аз пък гледам Биг брадър Mr. Green

# 703
  • Мнения: 287
И аз да се включа  Laughing към гледащите Биг Брадър  Twisted Evil
И малко да се пооплача.Подготвям къщата за мазане и незнам дали от претоварване(в което се съмнявам), но имам страхотни болки в таза  Close Ходя като дърта баба и е ужжжааасснооо  ooooh!

# 704
  • Мнения: 2 222
vany666, като те знам с каква крехка физика си, внимавай с приготовленията  Hug Аз никога не съм пипвала нищо да разчиствам при ремонт като бременна, признавам си.

Общи условия

Активация на акаунт