Най-красиви и засмяни, ЮЛИ ще сме горди мами!

  • 25 685
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 420
http://www.youtube.com/watch?v=RxoWo4WbqtU&NR=1
момичета, вижте какви ритници ни чакат  Laughing
     О,и аз усещам подобни с пълна сила.Някой път бебчето така ми опъва кожата,че чак ме заболява...

     А баткото беше още по-шавлив.Виждаха му се петичките,когато риташе.Та все се заигравах с тях през кожата. Heart Eyes


   Маритке,хубави неща описваш за болницата при вас.Лично аз мисля,че второто ти раждане ще е по-леко и с по-малко намеси.В такива условия имаш повече шанс да се отпуснеш и всичко да протече по-гладко.  Hug

   Ади,нищо не виждам в клипчето ти!Само тъмен екран..... Confused

# 46
  • София
  • Мнения: 53
Добро утро на всички:)

Аз от вчера съм напълно сама, не ми се беше случвало от години! Много странно е усещането!
Маги е в Петрич на гости на майка ми, там е и 4 месеца по-големия ми племенник и добре се забавляват заедно. Вчера като я чух по телефона голям рев му ударих, много ми липсва. Гладницата на мама тъкмо вечеряше и казваше на баба си "Още ам-ам, още ам-ам" Heart Eyes
Ники също е в Петрич, за съжаление по неприятен повод - свекър ми почина вчера. Надявам се утре да се прибере. Ще го накарам да вземе и Магито, иначе плана беше да е там до неделя вечерта.
Сега си отдъхвам с книжки и филмчета, не съм имала толкова време за себе си от много отдавна. Баба ми пък е много притеснена как сега стоя сама и каза да звънна на бавачката на Маги да дойде при мен! Вместо Маги мен да гледа Joy
Добре че е бебо да ми прави компания, вчера беше много активен и досущ като на клипчето. Сега се е кротнал, но мога да си взема камерата до мен за да го снимам като се събуди.

# 47
  • Мнения: 366
Катче съжалявам за свекър ти - много неприятно!
Няма ли някоя приятелка наблизо да се поразсееш и д ати мине бързо времето...

# 48
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Катче,съжалявам за свекър ти!!! Flowers Rose Flowers Rose

Селме,знам,че не се вижда почти нищо,ама с тоя апарат на 5 години,качеството на камерата е такова ooooh!Днес ще се пробвам пак Peace

Рибка,благодаря HugСега ще разгледам Peace

Хора,има ли някой дето сваля кг като мен ThinkingДано да е от ходенето,защото вече съм + 10,а бях + 13 Shocked

Тук времето е супер.Нито топло,нито студено.И един свеж въздух,от дъжда който валя HugЩе се обличаме да ходим по байрите и парка.
Усмихнат ден,момичета Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 165
здравейте момичета,и мен бебчо много ме рита но още няма очертания,на моменти обаче застава на една страна и какво ми притиска там чак боли  ...        :А да ви питам вие как сте с нервите? Sad  много съм зле,сама не мога да се понасям,само викам на детето,всичко ме дразни,ама наистина всичко Embarassed ужасно е и имам чувството че някои ме е хванал за гушата и ме души въздух нямам,прегледите показаха че всичко си ми е в ред и е на нервна почва егати нервите ooooh!ужас.първата бременност ми беше перфектна нямаше такова нещо .А при вас как е?

# 50
  • Мнения: 361
Пепка и аз имам такива моменти,особенно като се разлигави Ивон и вземе да ми хленчи по цял ден с едно пискливо гласче.Обяснявам,обяснявам и накрая просто млъквам и си го събирам в мен. TiredВсе още успявам да не крещя по нея,но пак се обвянявам вечер,като явидя една кротичка и заспала,а аз съм и се ядосвала за чисто детски неща.По някога си мисля,че изисквам от нея неща,които просто са непосилни за възраста й.
Забелязвам, че сега ми става все по-често нервно заради все по-голямата неподвижност.За повечето неща трябва да разчитам на друг,по-бавна съм в движенията,не мога да си свърша обичайните  неща и това ме дразни най-много.Това е което ми образува нерви.
За това сега гледам да съм повече на вън,поне акъла ми да си почива,готвя само за Ивон,ние караме на сухоежбини общо взето,ям повечко зеленинка и така.
Прави това което обичаш и ще видиш как ще се отпуснеш. Hug

# 51
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Ади, от скитане по улици и паркове ги сваляш тези килца, не се шашкай  Peace Нормално е като допреди месец не си била толкова активна сега изведнъж организма ти да реагира на физическото натоварване  Wink

За ритниците - и мойта бебка ме рита толкова силно и изявено, даже съм я забелязала, че се сгушва предимно в дясната част на корема ми, където става една топка  Mr. Green Но имам чувството, че се е врътнала пак  Twisted Evil, което не ми харесва  newsm78

За нервите - на моменти съм  Rolling Eyes онзи ден така крещях на мъж ми, че после чак срам ме хвана и съжалих  Blush ей така, от нищо, без причина....просто превъртам на моменти  Crazy

Катче, съболезнования за свекър ти.

# 52
  • Мнения: 2 369
ади да ти отговоря на теб,че таман мама ме е приклещила на скайп,та я питах. не я познавам аз мацката,дето описваш и май никойа от дружките не познавам,но има една,която ни е съседка и ги познава=сашка се казва.иначе мен може да си виждала,защото с брат ми и синът ми понякога съм се мотала там. а за печалбарството на лекарите.....ма не се бой.не са чак такива чудовища.и аз раждах в момент на голямо печалбарство от тяхна страна.тогава едва ли не,ако нямаш уговорен екип трябваше да се готвиш да мреш,а аз нямах Crazy...акушерката беше много мила,лекаря също.това,че ми сложиха окситоцин и ми правеха насилствено разкритие явно си влиза в програмата и не е лично отношение.иначе като казах,че много ми се пишка,но немога тя моменталически се впрегна и ми монтира катетър и подлога....абе през цялото време,когато идваше да ме види ме успокояваше,лекаря също всеки път,когато АЗ ГО МОЛЕХ да ме провери (исках да каже,че скоро е пълно разкритие) се съгласяваше,въпреки,че знаеше,че е рано.... и така.

след малко пак ще пиша.да видя само мама.

селме
мерси за обнадеждаването ти Hug да...имам големи шансове да няма намеси.зависи от майката=природа.дано ми пусне нормално развитие на нещата Grinning

моето бебе много рита също.това е нервно като баща си брееее....ще ми пати тиквата с тия мъжоря покрай мене.
знаете ли какво открих_ мисля,че като си пипам срамната кост и там около междукрачието (исках д аобясня на мъжа ми къде точно ме разтяга и боли) и бебето пощуря така,както си беше заспало.май го дразня сериозно там.днес пак ще пробвам,но като е кротко,че сега откакто съм будна не е Grinning

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 10:25 от Гаца Баца (марита)

# 53
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Катче съжалявам искрено за свекъра ти!

Аз също забелязах, че си изпускам нервите напоследък. Много ми се иска да съм същия човек както преди, но явно че няма как да се случи. Пък и вчерашния празник за нас малко се превърна в драма. Настанаха някои семейни промени, слава богу не между мен и съпруга ми, но накрая ние ще трябва да оправяме и решаваме проблема. Явно ми дойдоха малко в повече емоциите и днес ми е едно шантаво. А на всичко отгоре все още ме мъчи хремата, а май ме започва и кашлица. Ще видя какво да предприема за лечението и.

Ади от това което успях да различа от клипчето ти направо се изуми. Ами той вашия бандит е като хеликоптер вътре бе, браво. Нашето момче го тресе голямо спокойствие, на ден ако ме ритне 3-4 пъти е постижение. Надявам се скоро вече да е по активен.

Добре дошли на новите момичета. Ставаме все повече и повече, което е направо чудесно.

Сега мисля да разгледам на Селма рецептите и да се опитам да заформя някоя вкуснотия. Мъжо е на работа, така че имам време да екпериментирам  Joy

Лек ден, милички!

# 54
  • Мнения: 165
Явно нервите са от бременноста,като ви чета отговорите Thinkingтрябва повече добро настроение по малко проблеми и още малко търпение,аз се мъча и без цигари май и това много ми се отразява Blush  А мъжо как ме търпи горкия,много търпелив се оказа Joy     А на Селма тортичките Crazyот кога им се точа,ама все няма време,особено тази шоколадовата ще я забъркам в най скоро време Laughing  

# 55
  • Мнения: 2 369
катче аз неможах да открия къде си споменала свекър ти,но от коментарите разбирам,че е починал? съболезнования и от мен.

аз днес ще правя още една торта...същата,но отгоре ще пробвам други украси,че с тия ягоди честно да си кажа не ми хареса на вкус.много кисели бе! то като ги ям отделно принципно са си добри,но на фона на тая сладка сметана и банани (между блатожете има банани на шайбички нарязани) бяха голям киселаш.точно сега се каня да излизам на пазар,но не м исе ще,че след вчерашния контракционен ден м исе искаше да кротувам още малко...ще видя.иначе искам пак подобна д анаправя,че я оттренирах и ще ни идват гости,та...да не експериментирам пак.

с нервите съм добре. бях зле първия триместър.сега съм екстра.даже и аз съм от бившите пушачки,но не ми пречи.

# 56
  • Мнения: 526
Аз пък първия триместър бях добре с нервите..ама сега съм много изнервена. Не знам ..сигурно е комплексно...дойде ми до гуша от постоянни тревоги, изследвания, проблеми, инжекции, хапета, треперене дали ще е наред или не ....освен това имам проблеми с каката, която напоследък е на върха на инатлъка, разсеяността, невниманието... Всеки ден е със забележка от училище, класната и непрестанно се оплаква от нея, 4е не внимава в 4ас, пре4и на децата...последния път като говорих с госпожата, така се разстроих, 4е ревнах по пътя... "- Направете нещо"...ми какво да направя бе госпожооооооооо, аз се скъсвам да говоря, да обяснявам..и все обещания обещания..и после пак същото. Все пак тя си е у4ителка, тя си преценява как да реагира, аз какво да направя от разстояние Sad((
На всичкото отгоре като 4етох, 4етох из нета..и май има "дефицит на вниманието и хиперактивност".... Не сме ходили на психолог, но като 4ета статиите..все едно за нея говорят. Sad
Напоследък всяка ве4ер му дърпам по един рев Sad
Според госпожата трябвало "по-строго" ... много и е лесно така да говори на изуст, без да знае каква е действителността. Само аз си знам колко нерви съм изпотрошила..пробвала съм по вси4ки възможни начини..и ефект няма....

# 57
  • Мнения: 2 369
nlight брат м ие такъв.незнам какво да те посъветвам направо! ужас Sad

# 58
  • Мнения: 2 011
...
На всичкото отгоре като 4етох, 4етох из нета..и май има "дефицит на вниманието и хиперактивност".... Не сме ходили на психолог, но като 4ета статиите..все едно за нея говорят. Sad

Не й поставяй тази диагноза толкова лесно. Едва ли става дума за това състояние, но като четеш за него, си напасваш всичко и откриваш всички симптоми в детето си. Точно сега не ти трябва да се вкарваш в такива филми. Може просто да е будно и енергично дете.  Hug

Днес откакто съм станала, чистя из къщи. Ей сега поседнах да си почина. Дано не дърпам дявола за опашката. Но май ме хвана "гнезденето". Все си мисля, че този път бебето ще тръгне по-рано да излиза. Нямам нищо против всъщност.  Mr. Green

Утре се захващам със стаята на каката, че откакто са докарали мебелите, нищо не сме пипнали. И ще кача снимки. Само да стигна дотам.


Приятен следобед, момичета.

# 59
  • София
  • Мнения: 53
nlight, не ти е лесно Hug Съгласна съм с dunaika, не и поставяй диагноза така докато четеш. Досега колко пъти съм търсила информация за здраве в Интернет, толкова пъти съм се притеснявала неоснователно.
Напредваме лека-полека с бременността, пази се и не се ядосвай много. Като се успокоиш след като бебчето се роди живо и здраво, съм сигурна че и за дъщеричката ще намериш най-доброто решение.

Момичета, благодаря за съболезнованията ви. Аз нарочно така между другото го споменах (Марита не случайно си го пропуснала), не исках да привличам вниманието ви върху това.

Днес вече започвам да свиквам да съм самичка, утре тъкмо ще ми хареса и групата ще се прибере;) Голям мързел му ударих тези дни, но пък като се замисля, че скоро ще съм с две деца направо не виждам кога ще ми се отдаде отново такъв случай.
В понеделник съм на преглед, нямам търпение да видя бебчо колко е пораснал! Днес тъкмо се заканих да го снимам и се кротна. Съвсем леко ме побутва от време навреме, колкото да не се притесня за него.

За имената имаме напредък - вече сме избрали три имена, но още не можем да решим кое точно. Сигурно чак в последния момент ще стане ясно. Онзи ден една от лелите на Ники казала, че няма какво да мислим, всичко било ясно - "Баща му Николай, моят баща Николай, нямаме избор". Като компромис казала, че поне трябва да започва с "Н". Ейй, нямат стигане тези хора като почнат да се бъркат! Майките ни никакви претенции нямат, но все някой от рода ще се намери акъл да дава.

Общи условия

Активация на акаунт