Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Честит малък муж на Куцо Пате!

Ние се качихме на вилата в Панчарево и три дни и три нощи посрещахме Гергьовден! Направо вече се разбих от почивка!

Хубав ден на всички (ама май времето се скапва Close)

# 31
  • Мнения: 233
ехееее, започнахте ли вечееее?
добре дошъл на мъничкия син подарък на Патето - да расте здрав и щастлив малкия Чачко! newsm30  ura Tada newsm18 smile3535  animal037 newsm57 kyllmg babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
на мама Куцо Пате - бързо възстановяване и леко бебегледане!

кажете подробности, който знае нещо! как са мама и бебе?

ей, как само реших днес да ви видя какво си правите и да заваря такава хубава новина!

Фокси, ама Жорко много прилича на дядо си - може би затова все при него стои!
много готини ви растат бебоците на всички! аз след малко ще кача снимки - и във ФБ, и тук ще взема да сложа!
да знаете, липсвате ми!
аз вече се заех да уча - ще кандидатствам за докторантура. по тоя случай оставих Дани при майка ми, в Кюстендил. ужасно ми е мъчно, ужааааасно! просто си поревавам всяка вечер...и на обяд, понякога и следобяд. май само сутрин се сдържам. егати плаЧилото съм станала! надявам се до ден-два да ми мине, че трябва да се стегна!
как да се стегна, обаче, като взех, че се разболях - 3 дена мъчих нещо като ангина, но тя хем не мина, хем се задълбочи и от днес съм на антибиотик. добре, че детенце не е край мен, за не я заразя...
иначе тя тотално се отби от 13 април и добре, че е така, че не знам иначе как щеше да преживее раздялата ни. засега изобщо не се сещала да плаче за мен. явно на тая възраст са още малки и стига да има кой да се занимава с тях, то няма значение дали мама е до тях или някой друг.
как са другите бремелинки? Алхимиче, видях ти сладура - ма наистина прилича на Мая!
Инче, и Данчето мъчи котките, само да й паднат! ето, на, сега в Кюстендил, нашата котка все бяга в другата стая, щом малката влезе при нея! то не е дърпане на опашка, сурувакане с лопатката и греблото, бъркане в ушите, гушкане!

# 32
# 33
  • Мнения: 242
Фокси, страшна си, душа!   bouquet Толкова мило ми стана като видях заглавието!  Hug И първата страничка е върха, и снимките... Бравос!!! Много млад дядо имате, аз имам чичо, дето на тези години стана татко.  Sunglasses

Еее,не е чак толкова млад,де.На 55 е Grinning

Мацки,тоя Виброцил нищо не прави.Вие ме предупредихте,де,ама и педи като каза да го купуваме....
Нещо друго ефикасно за сополки знаете ли? На Жорето от прозрачни му станаха леко жълто-зелени вече.Е,не му текат през цялото време,но през нощта го мъчат.

Бульовче,той Жорето стои все при дядо си,защото дядо им е такъв дечко,че постоянно им прави смешки и ги забавлява.И двамата много му се радват.Само като видят започват да се смеят и да крещят.Жорето веднага се намества до него и не дава никой друг да припари до дядо му Laughing А ако дядо реши да излезе  Жорето се скъсва от рев Laughing
Теди,снахата да не си е намерила друго гадже Crossing Arms Laughing
Виде,да ти кажа и на мен ми е много мило когато двамата се заиграват и се радват един на друг.Особено като са в настроение започват да се прегръщат и целуват.Сутрин като се събудят веднага започват да се търсят един-друг и като се видят започва голямата веселба.Още отсега си измислят някакви щуротии и понякога доста ми вдигат нервите Laughing Но иначе е неописуемо страхотно  да ги слушам как се кикотят и да им гледам усмихнатите личица,докато си играят Heart Eyes

Тази тема започна много добре Flutter  


# 34
  • Мнения: 233
Вержи, на Дани най-добре й повлия Макситрол! Виброцил е повече като за алергични състояния, може затова да не действа.
ето 2 снимки от нас:

усмихната и сериозна - много й хареса пианото и като се развихри...

# 35
  • Мнения: 24
Фокси, споко свате това е семеен приятел  Wink Как ще го сменим Жорето като постоянно викаме "Гоги,гоги "  Laughing
 И мойто дЯти днес му текнаха прозрачни сополки  Confused дано се оправят бързо , че на 13 сме на доки и трябва да ни бият ваксина  Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 83
е, много са сладки всички мъници.Прекрасни снимчици.
Ние вчера си направихме една импровизирана разходка до Пловдив.И от там купих сандалки на Алекс, ето тези : http://www.endless.com/dp/B001EO76NA/ref=asc_df_B001EO76NA110245 … &ref=dp_sim_1  само , че по-светлички за 50лв.В София не можах да харесам или бяха свършили.

Сутринта имаше 37.6 темп.Мисля, че е от зъбки и дано да е така.няколко нощи се буди  и реве.

След малко ще пусна снимки, че се събуди.

# 37
  • София
  • Мнения: 83




Много трудно е да го снимам вече, хич не стои на едно място, а да се снимаме двамата е почти невъзможно.

Сори за многото снимки  Blush

бульовче много е сладка малката на пияното.

# 38
  • Мнения: 140
Честит рожден ден  на Daya!  bouquet Жива, здрава, мн щастлива и обичана! Hug

Теди, цялата история беше за пари просто. Обикаля мъжа ми по гишетата, накараха го се подпише на някъв лист изцяло написано на турски, отдолу преписани имената му от паспорта и номера на колата Crazy Как може да сложат митничари, които не знаят др език освен собственият си Close Както и да е, нищо не става случайно в този живот според мен Whistling Всяко зло за добро Peace
 Praynig дано  не ги приемат в ЕС Peace

Хайде малко снимки, не са качени дори вс в албума, заради лошият нет...
Рила

  Рила

 манастира на панорамна снимка  Joy

 

Дани, най- ми харесва Алекс като гледа през рамото на баща си. Мн е сериозен Laughing и все едно казва с поглед- "Нали ти казах да не ме снимаш..." Joy

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 13:47 от kamelllia19

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Еййй, чудни снимки пак!
Дани, ама много сладък Алекс, голям бандит изглежда  Joy А тая букла на челото е върха Simple Smile
Сандалките са много хубави  Peace И на нормална цена. Аз сега се чудя да взимам ли на Венци освен сандалките още едни по-затворени обувки  newsm78 Нещо като платнени гуменки по-скоро. Моля, майчетата с опит да се изкажат компетентно. Благодаря!  Grinning

Явно тая тема ще е "снимкова". Ето да ви развеселя какъв е резултатът от "тати приспива Венци" от преди малко. Излишно е да казвам, че тати похъркваше преди Венци......

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
много хубави снимки

larakroft1 ,в Пловдив сте се снимали,нали?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 2 502


Daya,  с пожелание за много здраве, радост и смях през цялата година!

# 42
  • Мнения: 143
Аз пък преди малко си взех Ралица (излишно е да казвам,че вече едвам издържах без нея) и разбрах,че е научила две истински думи. Първата е "тюбитейка", а втората "Бейби" - не е истина какви са само hahaha hahaha hahaha и само това повтаря. Много ми е сладко като говори, но от друга страна ми е кофти,че не съм я научила аз, а баба й Crossing Arms и съм изпуснала този момент. Абе луда работа Wink

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dorabella ,"тюбитейка" табуретка ли значи или нещо друго

братчедката викаше на пеперудата пипипутка-всички се смеехме и тя разбира се не спираше да я повтаря тази думичка

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
dorabella ,"тюбитейка" табуретка ли значи или нещо друго


Елфи, един вид шапка е това. Ама напиши я в Гугъл, че трудно ще ти я опиша  Whistling Wink

Общи условия

Активация на акаунт