Юлски бебета-Тема 33

  • 22 290
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 258
Днес моето малко момчеце има имен ден, почерпете се за негово здраве с любимото ми питие Hug



Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet
Честито и на всички, които имат някакъв повод!   bouquet

Чета, че пак има болни дечица  Confused Бързо оздравяване им пожелавам  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
Честит празник на всички - да не изброявам поименно, че май сте доста с поводи  bouquet
Линет, още сме си в БГ, но извън София - за Щатите ще заминем края на август чак. Тук е мрачно, но не е толкова студено и малката си спи на двора в количката

# 17
  • Мнения: 232
Сега като се замисля май и ние имаме такава юздичка и даже една позната ми каза, че ще има разстояние между двата горни зъба, аз от много места съм чувала, че това значело богатство (между другото Мадона е с такова разстояние). Не знаех, че може да се реже, но и не бих, не заради друго ами ми е жал  newsm78 Абе като пораснат зъбите ще видим вярно ли е изобщо това...

# 18
  • Мнения: 32
Мерси, за поздравите, да ви се връща и на вас Hug.
Сафо, не се извинявай, на мен това обръщение ми се види любезничко за него Joy.
Наистина това е най- хубавата му простотия и дано да я повтаря по повод и без повод Joy.
Алекс, да оздравявате Hug.
Марулка, Невичка ще е железно бебе, с толкова падания Laughing.
Честит имен ден на всички Hug, Ели, честит ти двоен повод, още много по 10 години щастлив живот.
На мен ми дават зор, та трябва да ставам.

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
ЮБ, железно не знам, ама със сигурност може сумистка да я правим. Такава е нагъната, като шар пей. На някои от снимките на Калина ми прилича на един малък Буда.

Моля, изритайте ме от компа  ooooh!

# 20
  • Мнения: 49
Да ви кажа аз като дете съм имах такава юздичка и ме резнаха - тогава беше голяма драма за мен бях на 8 години, но сега съм благодарна, че нашите са го направили.
А какво става със .:Stef:.  newsm78

# 21
  • Мнения: 651
Честит празник на всички!     bouquet

Да сме живи и здрави и да се радваме на внуци  Laughing

Не мога да кача една почерпка и за мене.Моля,някой да го  направи.
Весело на всички!

# 22
  • Мнения: 250
От Деянова:

# 23
  • София
  • Мнения: 423
И аз честитя на всички годишнините, сватбите, месечинковците и именните дни. Да сте здрави и късметлии !!!   bouquet
Ние се разходихме вече, напазарувахме и сега може да си почиваме  Laughing

# 24
  • Мнения: 256
Здравейте мамита!Аз се по изгубих и сигурно ме позабравихте!
Извинявам се че не съм чела много назад,но ми е трудно да наваксам пропуснатото!
Първо искам да честитя на Драга!Пожелавам ти дълъг ,щастлив и весел(няма как да е друг с теб)семеен живот изпълнен с много хубави моменти!
Честито и на всички именници днес!нека бъдат много здрави и с гордост да носят имената си!
Честити годишнини на Сиси и Сафо!Още 10 пъти по толкова!Продължавайте да се обичате и уважавате!
Малко новини от нас!Миналата седмица направихме прощъпулник!!Време беше вече,а аз все отлагах,а той вече тича и гони батко си!Имаме 4 зъба и петият е на път.Много му създават проблеми,но се надявам другите да изникнат по-лесно.
Безстрашна мома е Невунка!Само така и да бъдат по-леки паданията и.
Айде ние отиваме пак на разходка

# 25
  • София
  • Мнения: 423
Забравих да почерпя, днес ставаме на 11 м.  Hug

# 26
  • Мнения: 0
Честито на всички именници!   bouquet
Почерпете се и от мен и аз съм именник!
Честити месечинки на малките мишоци!
Относно късата юздичка, ако не създава проблем на детето може и да не се пипа. Проблема казват докорите е, че на по късна възраст когато проговарят могат да имат затруднения с произнасянето на звуци като Р и други такива. Но ова пак е относително и не задължително за всички. Също така колкото по-късно се реже по-травмиращо. Ние на 15 дни резнахме юздичката защото имаше проблеми при кърменето и не засукваше правилно, но това само консулант по кърмене успя да го установи. На мойта Калинка беше толкова къса, че не можеше езичето да си изплези милото Simple Smile дори и сега въпреки, че е резнато езичето пак е раздвоено на върха като на змийче  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 263
Честито на всички именници днес и бебчета и мами!
Да сте живи и здрави и да носите с усмивка прекрасните си имена!
Много късмет и щастие!!!


Да почерпя и аз скромничко за мое здраве!




Ели, честита годишнина!
Мила, не бързайте с юздичката и на Лъчи бяха ни казали че трябва да се реже, защото уж му пречела да каже Р, но с помощта на добър логопед се справихме и без рязане.
Марулче, да нацелуваш тази сладкишка Неви и да нямате повече приключения  Hug

# 28
  • Мнения: 576
Здравейте  Laughing


Ще карам по ред на празнуващите Simple Smile

Драга, честито официално обвързване Simple Smile
Пожелавам ви години изпълнени с много щастие, сплотеност, любов и разбирателство !
Нека винаги се държите един за друг и мечтите ви да са винаги в една посока !
Попътен вятър на цялото семейство  Hug





Честито на всички именници и месечинковци ! Да бъдат здрави и щастливи  Wink


Нашето момче днес стана христианче  Heart Eyes  Толкова бях убедена, че въпреки кофти прогнозата за нашия празник ще блесне слънце и всичко ще бъде прекрасно.... така и стана Simple Smile
Всичко мина чудесно, макар че на малкия много му се спеше и помрънкваше докато попа водише церемонията. Разплака се като го топнаха във водата, но пак не беше толкова брутално реване  Party Голяма борба падна да не дърпа свещите, но той нали всичко във форма на пръчка обожава, нямаше как да не ги нападне.
Заспа моментално след като приключихме в църквата и на общата снимка спи в ръцете на майка ми  Joy Нищо де, поне се понаспа и после беше в настроение да играе в ресторанта. И ние поспахме до преди малко и с баща му продължаваме празника....  Mr. Green Wink


Да си похваля момченцето...
Вече имаме дума за искам/дай, а именно - мммм буууу  Joy Като хареса нещо започва да го сочи и казва вълшебната дума ммм бууу. Ако не му се даде веднага продължава мммбубуууууу. Много ми е удобно така, защото вече се ориентирам по-лесно какво иска, а и защо мрънка  Wink
Имаме един жираф на фишър прайз, който се пълни с кубчета. Та вече съвсем съзнателно и кординирано взима едно по едно кубчетата и ги пуска в жирафа. Най-смешното е, че винаги поглежда вътре случайно да не е изчезнало някъде.
Другото е, че зацепва как става слизането и сам се обръща по корем и се спуска с крачета, за да стигне земята. Което е екстра, предивид предишните му екстремни мятания към края на спалнята или дивана.
Накрая да си кажа пу-пу  Grinning


Хубава вечер на всички   Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 232
Леле колко празнуващи...
Мамбс, честито. Относно кутиите и аз това четох - че в тези месеци бебетата обичат да нареждат разни неща в кутии и да ги вадят оттам.
Също трябва да се появи страхът от непознати. Появи ли се при вас мамита? Аз тъкмо се бях притеснила, че нашата се хили навред на хората по улиците - а то друго трябвало да стане - вече не дава други хора да я държат освен мен, баща й и баба й. А преди много се радваше на наши приятели примерно.......

Общи условия

Активация на акаунт