СЕПТЕМВРИ'09 - тема 25

  • 18 428
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 150
Добро утро!
Емир, мерси за кафето Hug

Забелязвам че и моята госпожица напоследък се е вкопчила в мен, само аз я храня, аз я приспивам, и като ме види в стаята и не й обърна внимание веднага започва да реве да я гушкам.
И при нас е същата работа и хич не ми харесва... Залепен е за мен по цял ден като марка. Tired А от друг не ще да яде, даже ако го оставим за цял ден. Гладен си стои, ама като му подадат шишето започва да пищи като луд ooooh! От сега съм в ужас за сватбата довечера, как ще се оправят нашите не знам Rolling Eyes

# 31
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро! Хайде на разходка! Любимият си е в къщи и ще скитаме заедно. Ура! Освен да се присъединя, към жените със залепени за тях бебета...О, Емир, мерси за кафето!  Hug

# 32
  • Мнения: 279
Добро утрооо !!!
При мен не е много добро , амаа ... нощес се скарахме с мъжо , и сега не си говорим и ми е малко гаднооо.

Емир, мерси за кафенцето  Hug !

това вместо записс

Хубав ден Дами  Hug !

# 33
  • София
  • Мнения: 1 504
Айде да не ви плаша, но тепърва ще има да видите какво е залепено бебе/дете...така че се настройте...особено мамите, които основно сами отглеждат бебоците си...При мен и двете са залепени за мен....Но като си помисля, че сле 2 3 години сигурно няма и да ме търси...нека си е залепена.... Grinning Е понякога ми идва в повече..защото всичко аз трябва да правя и друг не признава...но претекста е, че след като за Ангел го правя, трябва и за нея....е какво да отговоря на този така добре формулиран довод Rolling Eyes Дори бате му е криво понякога....но след като децата са основно с мен, а той се прибира към 19 часа си мисля, че е нормално...няма как да навакса за 2 3 часа, всичкото вниманиеи игри, които аз осигурявам ежедневно...
ivilda вие през нощта, защо не правите нещо по-интересно Sunglasses, вместо да се карате...Ако си права, си му се сърди и хич да не ти е гадно...

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
и аз днес ще излизам сама  с двете гербови марки и едното като тръгне по пързалкитеи трябва да го следя, а другото в количката мрънка за мен и направо се сбърквам. То ми е кеф, че ме обожават, ама и аз искам малко лично пространство понякога, но няма братче  Grinning

И Алекс хем не е на ясла и пак ми цъфна в 7 часа и следователно пак съм недоспала  Tired

# 35
  • Мнения: 279
ivilda вие през нощта, защо не правите нещо по-интересно Sunglasses, вместо да се карате...Ако си права, си му се сърди и хич да не ти е гадно...
абе ... зарад малкия се караме, че го слагам при нас ... ми в креватчето като само се буди  ooooh! . И затуй ... Все казвам че тази вечер няма да го слагам, ама съня ме пребори. Вземам го, гушвам го и заспиваме.

Аз взех да го оставям по половин един час на някой за да не ме търси само мен /че околните само това коментират/, няма проблем засега, не реве.

# 36
  • Мнения: 1 701


Уиш: де зачезна Ладида? newsm78


Ладида е работна жена! От скоро се върна по цял ден на работа и май вече няма време за форума!

# 37
  • Мнения: 1 046
alex03
dessiko -това девойче си е активно, но при нас не е писала от раждането
енна -същата работа
Kalitea -също
tanni - също
eli_87000 - също
Sianaa - не е писала от декември месец
newi - от 2 септември не е писала в нашите теми
Jenuaria - ?? до някое си време е писала при нас, но като цяло от 2 януари е пас
Cherryy - тоже
Фурланети последно на 4 септ е писала
discover - пас е, при нас
Loly85 -пас
vechie - от 12 август не е писала
^MIA^ - пас е
мел - пас е
♥PETIA♥ - пас
Mimi567 - последно на 18 февруари
KirilovaMaya - не
pisenceto - не
Горгона - не
nacifa - не
blondorkata - не
lilka1812 - не
trollipen - не?
Sasy78 - не
mamelitka - не
Didona007 - не
толкова от мен, проверени са мамите и не са писали в нашите теми или непосредствено след раждането или хич, някои си пишат по други теми, а някои изобщо не са активни, не претендирам за изчерпателност, действала съм малко на интуиция.

# 38
  • Мнения: 314


Уиш: де зачезна Ладида? newsm78


Ладида е работна жена! От скоро се върна по цял ден на работа и май вече няма време за форума!

Ами да влезе поне да разкаже как са минали странствата и снимки да погледаме Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 0
Привет,и ние сме тук. HugДа не ме отпишете и от тук,защото от фейса вече съм игнорирана Crossing ArmsНе съм писала с никой там,но не ме харесват,ма нищо живи здрави.
Да се отчета от консулта има няма 100 грама ма карай важно е да е здрав,хапва почти всичко което му предложа.
Може ли и на мен порала за албумчето и къде трябва да кача снимки за колажа? newsm78
Поздрави и лек и хубав ден! Hug

# 40
  • Мнения: 1 046
Че ти пък на кого бръкна в гърненцето с мед, че са ти дали игнор.
Явно това с малкото качване на бебетата си е нещо от набора, масово ми прави впечатление по 80-150 грама са качили тези месеци.

# 41
  • Мнения: 0
Ами мисля,че сега е нормално да качват по толкова,то са зъби,искат повече да се движат...сега като почнат и жегите не очаквам много.
За игнора  Thinkingнезнам като не си общувал с някого как преценяваш,че не ти е приятел newsm78

# 42
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейте,

Да не ни отпишете и нас?
Ние сме в Румъния, бяхме болни - аз и баткото 2-3 дни, но се оправихме, сега се мотаме из Медиаш и мързел ме е обхванал голям. Добре,че има кой да готви Simple Smile

Беба е залепена за мен, но все пак ходи на разходки с дядо си тук и с баща си стои за по 1/2 час...Като за начало - става. Peace
Аз във Фейса не съм давала игнор на никой, да кажа за всеки случай  Whistling
Чакаме зъбче всеки момент, вече има бяла точка, но така отдавна де.. Crazy
Ние сме качили пак 500 гр, и сме 9500гр, но сега нещо отказва да яде, не и понася климата ли, не знам... Thinking
Това от нас, за сега..

# 43
  • Мнения: 2
Здравейте мами,Емир мерси за кафето,ние току що изпихме нашето с таткото и отиваме на разходка,че нещо не познаха за днес че ще вали.Голяма жега е тук.Приятна разходка на всички.

# 44
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
http://septemvri2009.snimka.bg/baby/nov-kolaj.505406 за новия колаж. Стария ще го махна, че са се размрънкали на модератори чак някои непишещи, а не ми се занимава с глупости
Ние посетихме зоопарка. Децата се надивяха, много е готино там

ПС Оправих се Mr. Green

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 14:34 от tsveta

Общи условия

Активация на акаунт