Жената ЛЪВ-29 част!-Следвай пътя на Слънцето........

  • 15 750
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 274

Кат знам, че ще се потопя в Червено море, след утре, мисля да не пропущам възможността...  Flutter


И аз си викам, бреее, Джулс не се е похвалила, че ще ходи на почивка.  Mr. Green А между другото Червено море е кристално чисто.  Sunglasses

Хахахаха...  hahaha Joy
Де да беше това море, ама не е.
Мойто е едно мърляво, с плуващи боклуци в него, все едно някой петролен танкер е излял товара и е уморил животните наоколо, та и те изпадат на порции...
 Sick ooooh!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 668
Бенджи, щях да те питам за компреса с мед, ти директно на гърдите ли мажеш. Че снощи му сложих на дреб на вестник, много го дразнеше и сутринта беше залепен на чаршафа.  Twisted Evil

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Мажа директно на гърдичките и гърба, отгоре върху меда слагам амбалажна хартия, предварително надупчена. И обличам дрешките. Всичко под формата на игра...иначе не става... Wink

# 49
  • Мнения: 668
Мажа директно на гърдичките и гърба, отгоре върху меда слагам амбалажна хартия, предварително надупчена. И обличам дрешките. Всичко под формата на игра...иначе не става... Wink

Ами ако сложа тензух, че явно го боде хартията?  newsm78

# 50
  • Мнения: 250
Май-май аз изплаших mai_mai с искането си да разкаже нещо за себе си  Embarassed. Много съм гадна, чак се ненавиждам в момента.............. ooooh!  Cry
Тц, тц, тц...
Ни тъ ли й срам, мори?  Crossing Arms
К'во си заразпитвала, тва да не ти е Форум тука?
  Whistling
 Joy Joy Joy
Embarassed Embarassed Embarassed-виж колко мъй срам  Joy

*Бенджи*,ми дЪ каже мацето 2-3 общи приказки........мен лични работи не мЪ интересувЪт  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 6 274
Embarassed Embarassed Embarassed-виж колко мъй срам  Joy

*Бенджи*,ми дЪ каже мацето 2-3 общи приказки........мен лични работи не мЪ интересувЪт  Mr. Green

Айде ся, срам тъ било.
ГолЕма срамежливка съ изкара пък ти, кат че ли ни тъ знайм ква си - срам нямаш.  Joy Joy Joy

Оффф, бе нали двете госпойци по- нагоре мажат, и ся те чета тебе и чета така:

"... ми, да маже мацето..."  Shocked
Баси, викам кво ли па да маже девойката, тя нищо не е казала, Чочи па я прати да маже, ама айде...  ooooh!
Ей, не съм грам у ред, кво да се прави.
Абе, дали им е лесно на мойте, а?
  hahaha Joy

# 52
  • Мнения: 71
Мажа директно на гърдичките и гърба, отгоре върху меда слагам амбалажна хартия, предварително надупчена. И обличам дрешките. Всичко под формата на игра...иначе не става... Wink

Ами ако сложа тензух, че явно го боде хартията?  newsm78

Ками, само като мажеш - ИЗБЯГВАЙ ОБЛАСТА НА СЪРЦЕТО И ГРЪБНАКА!!!

Алоооооооу! И аз искам тулумби Crossing Arms Crazy Laughing Ама ямболски Mr. Green

А де  Mr. Green Имаш ги Wink Спъни се насам или аз като идвам ша донеса  Mr. Green

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Ками, пробвай, не знам кво ще стане с тензух. newsm78 Аз си взимам амбалажна хартия от магазина, намачквам я, за да поомекне и така...

Ааа, да: трябва да заобикаляш сърдечната област и гр. стълб...

Джес, заедно сме писали... Wink

# 54
  • Мнения: 11 466
Опса ей ме на и мен тука пак..


Нещо май ще излазам таа вечер да льокам мергаритки, че не съм от много време. Сега съм навита, ама после - незнам  Laughing

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
И ние ще излизаме. Едни приятелчета ще свирят. Та сме на концерт... Simple Smile
Щерка ми иска да стои сама вкъщи. За пръв път ще остава вечер сама...Има кой да я гледа, но тя категорично отказва да отиде у баба си за през нощта. Смята, че е вече голяма и може да седи сама...Аз малко се притеснявам, въпреки че, на няколко пъти, се е случвало да закъснеем /прибирали сме се около 10 вечерта/, като само съм я предупреждавала по тел., и я намираме вечеряла, изкъпана, по пижама пред тв -то...Ама сега ще излезем в толкова... newsm78

# 56
  • Мнения: 11 466
Като чета какво ти е детето според мен няма смисъл да се притесняваш. Идете забавлявайте се. Тя пък ще се почувства супер "голяма" и ще се кефи , че е сама у дома.

# 57
  • Мнения: 668
Мерси момичета. Ще го намазотя довечера. Сега обаче трябва да го преоблека, че се заля целия с чай от липа, който искаше сам да пие.  ooooh! Добре че не беше топъл.  Crazy
Бенджи, ами щом сама иска и аз мисля, че ще се справи.  Peace

П.С. Мене не ми трЕбЕ клуб. Мъжо пак си е влючил баса и свири отатък.  Crazy Crazy Crazy

# 58
  • Мнения: 2 274
Бенджи, не се притеснявай за детето! И ние големия сме го оставяли така като излизаме. Само я предупреди няколко пъти ако някой звъни на вратата да се прави, че няма никой у вас и в никакъв случай да не отваря! Ти сигурно я предупреждаваш, де, ама аз да си кажа. Излизайте! Имай и доверие!
Моят и той хукна на концерт. Един приятел има група и тая вечер са се организирали да свирят 10-тина групички в една зала.
Колкото до баща ми - има херния и срастване от предишна операция на апендикса. Една дружка от ВМА ми препоръча техен ендоскопски хирург - Гърбев, но ме предупреди, че е много зле положението при тях и дават дати за след 3 месеца Sad. Чудя се дали да не задвижа връзки и в Токуда, ама нещо не чувам много ласкави отзиви за тая болница  Confused.

# 59
  • Мнения: 250
Embarassed Embarassed Embarassed-виж колко мъй срам  Joy

*Бенджи*,ми дЪ каже мацето 2-3 общи приказки........мен лични работи не мЪ интересувЪт  Mr. Green

Айде ся, срам тъ било.
ГолЕма срамежливка съ изкара пък ти, кат че ли ни тъ знайм ква си - срам нямаш.  Joy Joy Joy

Оффф, бе нали двете госпойци по- нагоре мажат, и ся те чета тебе и чета така:

"... ми, да маже мацето..."  Shocked
Баси, викам кво ли па да маже девойката, тя нищо не е казала, Чочи па я прати да маже, ама айде...  ooooh!
Ей, не съм грам у ред, кво да се прави.
Абе, дали им е лесно на мойте, а?
  hahaha Joy
Joy Joy Joy
От вас се научих да съм безсрамна  Joy

Общи условия

Активация на акаунт