Първите юлчета оглавиха отряда,кой ли ще продължи парада.

  • 22 602
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 423
Разбирам те  те отлично Селме   Hug  
И моето желание , и уговорка с докито е такава , за напълно естественно раждане ,  само  при остра нужда   намеса  Peace

# 46
  • Мнения: 366
Eeee човек да не прекара денят навън и вие да изпишете старата тема и 5 страници от новата.
Повече няма да мърдам от компютъра  Naughty
Селме екстра е темичката и вписването на бебчетата много ме радва, толкова е приятно   bouquet
Алена, хубаво е, че вече си вкъщи - пожелавам ти Калоян бързо да се възстанови и да ти го дадат да го гушкаш  Peace
Разкажи подробности когато ти еудобно, на мен лично ще ми бъде интересно.
Относно жегите и аз се чувствам зле, утре пак ли ще е така?
Момичета какво мислите за климатиците, т.е. ние сме в южен апартамент и се притеснявам как ще гледам малкия в тия жеги. Повечето ми познати ми казват, че бебе и климатик е нещо несъвместимо, но ако го пускам само като излизаме за да поохлажда  дали ще има проблем newsm78
Иначе, ясно е както Ади казва, че бебчо ще е по памперс или по голо дупе вкъщи  smile3521

# 47
  • IT
  • Мнения: 3 704
enna на моята количка всичко, което е от плат се маха и аз го изпрах, според инструкциите на етикета-т.е на ръка.
Чао от мен за сега отивам да гледасм любимият ми Шрек

# 48
  • Мнения: 616
Моята количка е седяла доста време под матрака, затова свалих всичко, което може да се сваля и го изпрах; така или иначе ще има постелена пеленка под бебето, която ще се сменя кажи-речи всеки ден, мисля че повече няма да пера коша;
Изпрах и тапицерията на кошчето за кола, но мисля и за него да ушия специална хавлиена подложка, защото в топлото това изкуствено покритие хич не ми харесва; и така по-лесно ще се сваля да се пере.
Днес си измих хубаво с белина и чехличките, че доста се бяха поизмърляли; мисля да ги сложа в една чантичка и да седят чистички за болницата.
Горе-долу това беше останало като по-сериозна подготовка (то направо върховно сериозна  Crazy) и вече спокойно мога да си чакам.

И аз си пуснах Шрек, скоро приспивам Митко и ще поседя малко със сладоледа, подпрян върху корема  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 723
Я да се запиша и аз в новата тема да не изпусна нещо случйано  Laughing

Първо, честито на Алена! Да расте здрав и силен малкият Калоян, а на теб бързо възстановяване   bouquet

Бабъл, и ти ли си със сенна хрема? Аз като че ли тази година я карам доста леко. Не знам дали е заради хормоните или заради хипосенсибилизацията, която правих три поредни години, но почти не кихам. А и астматични притъпи не съм получавала. Взимам един хомеопатичен препарат, де.

Някой питаше за схващанията  ooooh! Май angelv беше. Моят лекар каза, че е от липса на калий в организма и ми препоръча да ям много праскови, кайсии, компоти от тях, а Селмето допълни за банани и картофи с кожата. От както ги включих в менюто и то по-много, не съм имала схващания. Да ми е жив и здрав доФтора, че не започва да ме тъпче веднага с лекарства  Peace

Ние днес поръчахме количката и избрахме пердета за детската стая. Другата седмица ще ходя да купя плата и корнизите, а свекито ми е обещала да ги ушие. Мебелите също трябва да дойдат другата седмица, така че след това мога да се заемам с прането, гладенето и подреждането. Хъх, тъкмо ще си имам занимавка, за да не се мотам на вън в жегите. Simple Smile

# 50
  • Мнения: X
И аз си пуснах Шрек, скоро приспивам Митко и ще поседя малко със сладоледа, подпрян върху корема  Mr. Green

Добре, че каза сладолед, бях забравила, че съм се запасила! Grinning

Аз днес прах, прах, прах, после гладих, гладих и изгладих 1/4 от всичко. Това гладенето голяма досада. Sad Колко време се гладят бебешките дрешки? Някак не мога да си представя да гладя всеки ден.  Sick

Моят мъж го командироваха в чужбина за една седмица и сега ми е едно криво...  Tired

# 51
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Един въпрос към тези, дето са гледали летни бебета:
Навън, по време на разходка с количката, какво ще слагате под бебето? Само пеленка ли? Каква от онези бархетните или от тези, които ги предлагат за изписване.
Май сега разбирам, че зимните бебета са по-лесни за гледане   newsm78

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз пък така се зарих с дрехи, че не знам как ще се оправя и кога ще ги наредя. Доста дрехи се оказа, че са излишни, т.е не се очертава да ги носим и ще ги пращам на склад при свекърва ми. Бебето и то нещо много се разшава, та май е време малко да поотпочина. Усещам някакво напрежение в корема и се притесних.  Confused

И аз пуснах пералня, очертават се още поне 3, но и утре е ден.

Хубава ви вечер!

# 53
  • Мнения: 7 420
  Нещо Тея ми се губи..... Thinking Някой имали директна връзка с нея?

# 54
  • Мнения: 366
И аз не съм я виждала Тея днес.
Но по-скоро мисля, че пътува някъде или си почива Simple Smile
Нали вчера беше на лекцията  с другите мамита .....

# 55
  • София
  • Мнения: 272
диването, ако много те стегне шапката, обади се тези дни по съседски  Peace lalalala

# 56
  • София
  • Мнения: 28
Вече си имаме и количка!!!Обаче навън не се диша.Много е топло,ама мен така си ме кефи де.Има ли мами от София ,който да са от окръга на красно село ,борово, бели брези,стрелбище,трябва да се запознаем да излизаме заедно!

# 57
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Бъги, радвай се, че леко я караш сенната хрема, аз тази година пак съм доста зле Tired От носа ми тече кръв, в очите все едно стъкла имам, сърби ме гърлото към небцето, въобще - ужаси половина. Аз от предната бременност насам все така става , че не съм правила профилактика и сигурно затова така зле ми понася. Но идващата седмица съм при хомеопата и мисля даси изпрося нещо за тая гадост, че това не е живот Crazy

# 58
  • Мнения: 616
Това гладенето голяма досада. Sad Колко време се гладят бебешките дрешки? Някак не мога да си представя да гладя всеки ден.  Sick
Аз лично не възнамерявам да гладя хич; не виждам смисъл, честно казано... какви толкова бактерии ще има по бебешките дрехи, че да ги избивам така жестоко? Миналия път свеки гладеше упорито, но реално погледнато това започна след втората седмица на Митко; първите две прекарахме с него в болница, баща му носеше някакви дрехи от нас, колко изпрал, колко не, някои дори съм ги препирала само на чешмата в стаята и съм ги сушила на една съмнителна връв на прозореца на болницата  ooooh! Какво гладене... Нищо му няма на детето. В тази жега да седя по 15 минути права до гореща ютия - мне, мерси!   Mr. Green

# 59
  • Мнения: 361
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 26 нови отговора.

Отивам да си оправям детето,после ще ви чета,ако няма още 26 нови отговора Crazy

Алена Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт