Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 22 332
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 286
daila777, честита розова новинка!!! Октомврийските моми много срамежливи hahaha
k.mincheva, добре дошла в нашите редици!!! Дано само хубави новини!

# 31
  • Мнения: 599
Цвети, ама спор няма, разбира се че всеки има различни мнения и информация за местата за раждане.Аз затова казах че това е мое мнение, и не ангажирам никой с него.

# 32
  • Мнения: 186
Момичета аз спя само по гръб и изобщо не ми става зле така беше и през първата ми бременност до края.Мислите ли , че на бебето може да му е кофти в случай , че на мен не ми прималява.Хубав ден на всички. Laughing Laughing

И аз много обичам по гръб, но все се стряскам заради детенцето и се обръщам. Иначе ми е много комфортно  Simple Smile

аз пък си спя и по гръб , и на дясно, само не по корем.Ми то ина4е се схващам, пък и моето лудо бебоче така ме раздрусва като не му е удобно , целият ми корем се разклаща, яко ме бонбардира от вътре и аз си се обръщам тогава. Simple Smile

За АГ повечето ми приятелки са раждали там- казват 4е няма спор че е мизерно, но следващ път пак там ще родят.Една само роди в ОБ и не е очарована, ДА-наистина обстановката е малко по сносна , но пък тя от д-р Димитрова не беше доволна. Докторите и апаратурата са важните , а в АГ те са на ниво.
В крайна сметка важно е майката да е спокойна , има жени които раждат в домовете си , защото така се чувстват комфортно-така всеки има право на избор , а ние сме длъжни да уважаваме избора на другия.
HugHugHugHugHugHugHugHug

# 33
  • Мнения: 0
И аз още не съм решила къде , но клоня към Тина Киркова.Най-близо ми е пък и като се замисля май до трето коляно всички там сме раждани Laughing.Пък и с моя нали сме комшии, та и неговата рода включително.Все си викам има време ама то така летиииии.

Честити розови новинки на мамите, и да запълним темичката само с положителни емоции Hug

# 34
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте мами,

Ние сега се прибрахме с таткото, решихме да понапазаруваме и да се поразходим малко.
Поздравления за хубавите новини от прегледите!  Hug
bobinka 85, не се притеснявай, те са съобразени за бременни. На мен също ми бяха изписали в 2 месец. Много ефикасни ! Peace
tzzzvety , относно прегледите на мен ми ге насрочват горе-долу на 10-14дни. Към края на бремеността интервала между тях се скъсява.
За спането и при мен пада голямо въртене  ooooh! Най-лесно заспивам на лявата си страна и така цяла нощ си редувам...  Crazy иначе пупата много ми тежи.....  Flutter

# 35
  • Мнения: 3 501
bobinka 85, не се притеснявай и ги слагай спокойно. Противогъбичните глобули не са опасни при бременност. Даже накрая, ако се ражда нормално, профилактично се изписва Полижинакс, за да изтрепе, ако има нещо във влагалището.

# 36
  • Мнения: 1 167
Благодаря ви милички HugВече съм спокойна,че няма да има проблем

# 37
  • sofia
  • Мнения: 54
Аз нощем спя като утрепана и бебето не помръдва и за секунда, а през деня са големи разходки из корема ми.Много се надявам и като се роди живот и здраве да му е такъв режима.А колкото до спането по гръб преди малко питах лекарката и тя каза , че ако се чувствам добре значи и на бебето нищо му няма да си спя както ми е удобно.Успокоих се. Laughing

# 38
  • Мнения: 31
daila777, честита розова новинка!!! Октомврийските моми много срамежливи hahaha
k.mincheva, добре дошла в нашите редици!!! Дано само хубави новини!
добре заварила.
вие тук обаче много сте активни Simple Smile
и на мен ми изписаха едни за тези гъбички ама не помня как се казваха,бяха три на брой и допълнително да се мажа външно с едно кремче което беше и за мъжа ми макар че той нямаше оплаквания.незнам от кое точно се повлиях ама много добре ми подейства и много бързо.
виждам че е разпалена темата за спането и че не само на мен ми е проблем,аз по гръб ме е страх да спа понеже мъжа ми много се върти и ме е страх че ще ме удари,онзи ден така ме сръчка с лакти по гърба че въздуха ми спря Simple Smile .и заради това спя на страни с възглавница пред корема но по някое време усещам че затискам малко бебето щот се извъртам леко по корем.
и за пола на бебето да кажа и аз да се похваля че го знаем-чакаме момченце уш 107 % сигурно ама да видим ,че аз имам много познати които са объркани Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 395
Мамамила чака момиченце (оттам почна разговорът за роднинните, защото нейните са от 'разочарованите')!

За спането - не мога по гръб. Никой друг ли не е така?? Задъхвам се и ми става лошо, завива ми се свят, направо.. Само настрани и то под странен ъгъл - почти перпендикулярно, но леко с корема надолу, защото иначе пак тежи и макар и после се будя по някое време от това, че ми е лошо.. Цяла наука си е спането при нас Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 127
Момичета днес бях на 4D и за наша изненада младежа, който очаквахме се оказа девойка 850 гр, за радост добре развиваща се Simple Smile
Каката вкъщи много искаше сестричка, така че поредното нейно желание е изпълнено Laughing
Сменете ми синята панделка с розова, да помоля......и да увелича броя на момичетата през октомври.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 756
Ам... и аз не мога да лежа и спя по гръб!
Една минута ако изтрая е добре ooooh!

Соничка,ще я сменим какво да правим!  Flutter Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: 1 167
Аз също спя само настрани и то постоянно се въртя.Сутрин ставам в 6 и няма заспиване.Бебчето ми е много послушничко,рита през деня,а през нощта спинка Heart Eyes.Единствено ако аз се разсъня и стана и то започва да шава.В голям синхрон сме Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 0
Соничка,редактирано е вече!   bouquet

# 44
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета  Simple Smile Честита ни темичка, невероятна както винаги  Hug
Пробудих се днес, след цяла нощ будуване, че мъжо е болен и от кашляне и подсмърчане не можах да мигна. Преди казвах, че братовчедка ми роди в Шейново без уговорка, нормално, при Герджиков е била и е възхитена от него и всички. Както и няколко нейни приятелки пак там са раждали без да плащат и са много доволни. А има много платили и разочаровани.

soni4ka ех, че изненада  Simple Smile
pashic беше питала за датата на секциото. Има супер много инфо в разни нумерологични сайтове, можеш и да идеш да ти сметнат дати. Тук в Англия, ако си секцио се практикува като си тръгне бебето, тогава отиваш и те режат. Но твоя случай е различен и най-добре лекар да се изкаже, пък и няма да си в Бургас най-вероятно. Най-добре според мен, е малко по-ранна дата, ако бебето е голямо, защото се сещам за поне 5 познати с планувано секцио, на който бебетата тръгнаха в началото на 9-тия и се разминаха и плановете и на две и секциото, но за щастие всички са доволни сега и всичко беше наред.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт