Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порасна бебенце голямо!

  • 25 801
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 286
Лина, и аз съм се насочила към Шейново, но без избор на каквото и да било. Дано всичко е ок!

Рени, ама какво е това безумие? Направо не мога да си обясня как може да се допускат подобни случки! Дано всичко има Happy End!

Браво на хубавите резултати от прегледите. Чакаме и другите мами да кажат  bouquet
Аз излизам вече наистина hahaha

# 31
  • Мнения: 80
  Забрвих да кажа, че бебка е 850гр  Heart Eyes!Ама като знам, че на финала ще е 4кг и лошо ми става  Joy!

# 32
  • София
  • Мнения: 483
Опааа, Лина май е поредната люлинка  Party Ще си бутаме количките заедно, май  Hug
Бейби мол е точно в сградата на Арон. То си беше само Арон, но не знам защо решиха да освободят първия етаж и там се настани Бейби мол-а.
В Хиполенд какво интересно може да се види? Креватчета, колички? Миналата седмица бяхме в Метро, но не се отбихме, че бяхме със свеки.
Бобченка, най-после се появи! Чистенето - като лисицата с опашката, нали си знаеш? Повечко се мятай по леглата и диваните, да почиваш, че... това кървене май не е безобидно  Heart Eyes
vesinka86, много ме кефиш, момиче  Party Иска ми се и аз да се пререждам така, но все ме е срам  Embarassed  А иначе много акъл мога да дам на другите по темата  Joy даже скоро давах подобен съвет  hahaha Сутринта в метрото в навалицата никой не ми направи място (за пръв път от доста време) и си стоях чинно права. Не стига това, ами един пръч до мен смърдеше на пот, ама люта, престояла сигурно седмица на кожата му  Sick  Sick  Sick
Съни, пускай на линк креватчето в Бейби мол-а ако можеш, че утре с Димяни ще ходим там и тъкмо ще говидим наживо.
Reni_Vo, май си го закъсала с докторите, душко  Sad Ако чак пък толкова няма кой да те следи, може да отидеш веднъж на частен преглед, възможно е да ти кажат повече неща, отколкото на всичките ти прегледи досега.

# 33
  • Мнения: 80
    Ето го : http://www.como.bg/detsko-leglo-hans.html
 като го има и във вариянт с три плътни страни и само от едната решетка.

# 34
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Хейли, трябва да почистя, няма кой да ми го свърши това, а и съм с алергия към праха и да не ти говоря как кашлях цяла нощ  Rolling Eyes
Добре, че си бях почистила преди да тръгна и сега само минах с прахосмукачката и мопа и избърсах праха. Чакат ме няколко перални с дрехи, но могат да си почакат. След малко мисля да се запътя към осигурителния тук да видя какво ще правя с майчинството. Чака ме и разговор с директорката на градината, защото Йована няма да ходи поне още два месеца и трябва да измислим какво ще правим. Направо незнам  ooooh!

Прокървяването ми в Сърбия беше наистина след кекс с мъжо, но нали нашия доки, каза, че може  Thinking. Той също каза на прегледа, че вижда останала кръв в канала на шийката на матката и си мисля, че може би е било това. След това се кексахме пак няколко пъти, но внимателно и проблем не съм имала. С контракциите, обаче, немога да се справя, въпреки магнезия, имам си ги и това е  Confused
Днес и аз немога да се събудя, толков амис е спи, че и сега бихй си поелгнала, но знам, че после ще съм като парцал, а и дебна личния по телефона, така, че няма отпускане  Laughing

Относно килата- така както за 3 седмици в България не бях качила и грам, така за 10 дена в Сърбия с тая мешана скара си тупнах едни 2 кила на дупето. И корема исведнъж много ми нарастна, чувствам се като кит  Shocked. Тези дни ще си набавя метър и аз, че ме зарибихте с тези мерки.

Хайде, аз излизам, дано ми остане време и за една разходчица, че много се заседях напоследък.

# 35
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
lina borisova , hailie и аз се присъединявам към Вас в избора ви за "Шейново".
Мисля там да е събитието. Сестра ми роди и двете си деца там без избор на екип, и нямаше никакви притеснения, остана много доволна.  Peace Това, което гледам в сайта също ми допада.Иначе моята лекарка е във "Вита", но там ще ми е малко непосилно, откъм финанси, а....така ми се иска да съм си при нея... Все пак, важното е всичко да мине, както трябва.
Смятам, този месец да посетя отворените врати там, ако имате желание, може да го направим заедно  Flutter

Ето един полезен линк: http://www.9m-bg.com/?p=news_inner&sub=138 касаещ графика за отворените врати през юли и лекциите, които ще се провеждат  Peace

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 13:46 от MISHANA13

# 36
  • София
  • Мнения: 5 752
Aз отивам да полегна  Whistling

# 37
  • Мнения: 3
hailie, да си жива и здрава, с пожелания за мнооооого късмет и щастлив завършек през октомври!

# 38
  • Мнения: 686
Здравейте  Hug
Понаспах се аз и сега обмислям какво да посвърша днес, не че нещо правя де, домакински неща, ама хич не ми се занимава. Сантиметрите и аз се мерих, 110 - кит  Crazy
Позитив по кой канал ще дават мача, знаеш ли  newsm78
Зеленоочка и аз много ги харесвам Мутси количките, ако я вземете по рано сподели впечетления, защото аз не съм я виждала на живо, но мисля по интернет да си я поръчам, че тук ги няма.
bob4enka надявам се и малката и мъжът ти да са при теб скоро, а ти се пази и си почивай  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 483
Момичета, снощи бях много сърдита на моите момчета и не им говорих.
Днес ЧИСТЯТ  hahaha  Joy

# 40
  • Мнения: 486
Честита ни нова темичка,да е изцяло положителна! Hug Praynig

Олето , Peace Браво за темичката!И ние сме левскари и у нас нищо червено не се купува!

# 41
  • Мнения: 186
Днес съм затрупана от работа и изобщо не мога да ви изчета , затова само - запис Simple Smile

само да ви вметна нещо от което съм мн щастлива, почти на 100% фонда който допълнително ни осигурява на работа , ще поеме раждането ми т.е. избора на екип -ииииихуууууу

# 42
  • Мнения: 1 269
Кой друг мисли да ражда в "Токуда"? Можем , живот и здраве, да сме заедно там.
аз  Grinning живот и здраве, ако стигна до софия  Mr. Green моят лекар е данаил илиев.

# 43
  • Мнения: 1
 Здравейте и от мен.Честита ни нова тема.
MISHANA13 Ти при коя лекарка ходиш във Вита.И аз съм там.Може да се засечем.
  А за срещата какви са предложенията за ден и място.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 752
Срещата ще е в Южен парк пак вечерта 18,00 някъде!


Моля Олето да пусне анкета за среща в Южен парк с дати и час  18,00 :
06.07,
07.07
10.07
11.07
14.07.
15.07,


Имаш и едно ЛС за въвеждане на една мама!   Grinning

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 14:45 от ♥Димяни ♥

Общи условия

Активация на акаунт